Мултипринт ООД / Multiprint Ltd. https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Костинброд,ул. Славянска 10&markers=Костинброд,ул. Славянска 10

Мултипринт ООД / Multiprint Ltd.

Който лъже и краде кара джип мече. А Бончев му има доверие с закупуването на авто части и сервизи най много се краде нали Йорданов 8008. Смяна на гуми взимаш процент от вулканизатора, а те са 11 автомобила. Авто части камион там процента е по голям. И защо да не карам джип мерцедес нова година.
Щипки на мотокара
странично продава
Парите в джоба си ги слага.
А на Бончев казва щипката я няма.
Със сервизите добри
Слагат ми в джоба служебни пари
За които Бончев и представа си няма
Продажба на гумите от камиона парите в джоб си ги слага
Хладилната уредба на МАН-а се продава а парите в личен джоб се слагат

Зравейте!
Има доста обяви от тази печатница. Търсят търговци с различни езици. Може ли актуално мнение за условията на работа там.

Много са зле, тъпи, прости хора са всички, особено семейство бончеви. само престъпни схеми, това с бюлетините си беше истина тъй като работят главно по обществени поръчки и всичко е под масата.

цялата фирма е безпорядък, винаги е много напрегнато заради некадърниците във фирмата. бягайте от тая фирма, или ако започнете работа там, гледайте да откраднете каквото можете поне. Не плащат редовно, постоянно се остава и след работно време, заплатите са ниски и се работи на смени против всякакви правила от кодекса.

Не искам и да си спомням за тая фирма, дано фалират и хората забравят за тях час по скоро.

Семейство Бончеви са разбрани хора но тези под тех са се много надъхали и си мислат че са повече от шефовете трябва пълна промяна да се направи на някой комплексари

Има публукувана обява за Мениджър Клиенти с Немски и Френски език. Може ли някой да сподели за условията на работа в този отдел. Какво стана с предишните хора на тази длъжност? Има ли транспорт, стол или други удобства? Благодаря предварително.

Напротив. Фирмата, до колкото съм чувал... е коректнна със своите работници. Мисля, че всичко се гради на оважение,коректнност, и работа в екип. Без тези 3 неща... работата винаги ще куца. За което, не са виновни шефовете... а самите работници. Аз за жалост се мъча от доста време да започна работа в МултиПринт но без успех.

Хора щом не ви харесва кво има да пишете глупости само.
Аз например съм доволен от фирма МУЛТИПРИНТ ООД аз съм един прост работник  и това дето си   го пишете го правите просто ей така за да се намирате в работа.

Със съжаление трябва да отбележа, че служителите, работещи в офиса в София, са доста некомпетентни и не винаги са наясно с много от нещата, които продават. Наложи се да търся от тях продукти, като ме интересуваше форматът (за който ми отговориха, че "не си носят сантиметър, за да ми кажат"), а на въпроса колко листа има в самата книга ми беше отговорено, че "няма да седнат да ги броят". Естествено, при условие, че има толкова печатници в София, вероятността да работим с тях е равна на нула. Но не мога да се начудя на факта, как може да имат още клиенти. Вярно, че нещата са евтини, но пък за някакво качество не бихме могли и да говорим.

Заплащането е доста ниско в сравнение с труда който полагаме. До скоро нямаше работно облекло, по цял ден се дишат изпарения, не се плащат вредни, работниците са назначени на минимална заплата както в повечето частни фирми. Работният ден е осем часов а почивката е 15 минути (Кодекс на труда тук не се зачита). Надницата е смешно малка, има служители които взимат 20 лв. на ден за къртовски труд и късане на нерви. Ставали са много трудови злополуки които са потъвали някъде в пространството Такава фирма както и много други са срам за българският бизнес Липсва всякаква толерантност, не се спазват никакви правила а чудно защо проверките винаги не откриват нарушения ....... Срам и резил сме В тази държава всички просто говорят, разискват и отчитат дейност Реална работа с положителни резултати НЯМА Да му мисли средно - статистическия българин който клони към мизерията на и невъзвръщаемите кредити

Сложих на заплащането -2 защото, първо ,тетрадките които прави мултипринт са страхотни но не всички ги харисват.....не защото са лошо или некадърно нaправени , а поради причината че картинките на тях не са завладяващи...имам предвид :ето вземете един тинейджър....от какво се интересува той...еми от известни личности ....различни филми..... ,коли и много други по съвременни нища...а така какво има, някакви рисунки на моливи и на натписи и един тинейджър не се завладява от това и си търси по интересни за него неща ...е можеби за някой няма значение на какво пише, но за някой има . и аз сам сигорна че, ако се пробвате с тези неща ...и работниците и началниците на фирмата ще са доволни... :)