АГОПОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АГОПОВ ЕООД

Как пък всички са крадци и мързеливци,как пък за толкова години не намерихте точните хора?Не е ли вярно че се работи 6 дни ,без да се заплаща извънреден труд..Искам само да кажа че за 6 месеца имате,13 обяви за работа подчертавам 13 за 6 месеца!!!Защо ли никой не се задържа????Пък вие си пишете опровержения,колко добър и готин е шефа

Собственика е пълен измамник,не пуска договори,работиш 10 дни уж да те прецени и после те гони за да не ти плати.Защото не е сключил договор с теб.Постоянно търси персонал готвачи ,сервитьори-проверете в историята на jobs.Последните 2 мнения са писани точно от Агопов даже и датата е една и съща.Много обичам работодателя да си пише опровержения под различни имена,но ви се носи славата сред хората много от отдавна.

Започнах от скоро и съм много доволна,работодателите са коректни,хората са честни,справедливи и сериозни.Фирмата си заслужава!

Аз съм бивш дългогодишен служител на г-н Агопов и смея да кажа,че този човек ми даде много и ме научи на ценни неща,които в момента прилагам в сегашната ми работа като главен готвач в Мадрид в престижно заведение.Дължа много на г-н Агопов , който ме научи на желязна дисциплина, хъс за работа и упоритост.Ресторанта е страхотен,аз съм бил изключително доволен и от запащането и от отношението към мен,и до ден днешен сме в прекрасни отношения.За мен работата ми там беше като обучителна школа и старт за по-нататъшно развитие.Успех и препоръчвам !

Да ви кажа, за по-жалки хора не съм работил, а не е като да не съм пробвал. Като цяло който не го устройва - си отива нали така :) Направо да си кажеме какви са проблемите на този ресторант и неговия "специален" работодател Васил Агопов:1. Собственика има ментални проблеми, превключва на моменти (и то не рядко). Завистлив, злобен и явно е бил доста мачкан като малък, защото явно има проблем да се държи така с персонала си, който изобщо не уважава. Постоянно обяснява колко бил велик, здрав, силен (не че някой го интересува), а когато се появи някоя симпатична девойка, гледа само как да я притисне в стаичката в най-долния етаж на ресторанта, нищо че е женен, то моралните ценности са различни при хората.2. Заплащането - ако може да го наречем така, ми то много не фукционира както трябва, в началото предлага пробен период, който не го заплаща, а след пробния период се говори за някакви 3%, без да спомене че тези 3% са само до оборот от 1000лв на заведението, като това заведение рядко прави дори толкова за 1 вечер.3. Персонала - никакво уважение спрямо персонала си, мачка хората които си дават времето. Имаше едно момче - азиатец, г-н Агопов постоянно го обиждаше и мачкаше, независимо дали си е вършил или не работата, в поведението трябва да има норми!4. Отпуски - забравете за отпуски, поради простата причина, че този ресторант никога няма достатъчно персонал (кой знае защо). 5. Работно време - от 10:00 до затваряне (може и 4 сутринта да е), защо персонала да почива? Ако можеше да са роботи най-добре, пък и пари няма да искат, защото тук не се дават пари а слава! Трябва да си горд че работиш в "рицарски ресторант". В най добрия случай ще работите само 14 часа - по европейски стандарт!6. Допълнителни облаги:-пари за транспорт/такси - НЕ-храна - 1 ядене за 14часа (в добрия случай)-униформа - НЕ-каквато и да било друга облага - НЕ-слава - В изобилие!
Като цяло собствениците са едни безочливи хора, които се мислят за много велики, но реално този ресторант едва крета, още се чудя как не е затворен. Факт е че в повечето случаи ресторантската работа е преходна, но това не означава че трябва да се държиш с персонала си като куп говеда. То не са заплахи, то не са обиди, то не е викане. Главоболие което никои не иска да си го докара. И така, ако си изберете Агопов за работодател, бъдете готови да бъдете въведени в рицарството, професионалното ресторантьорство и тъжния и луд свят в който живеят тези хора. Тъжно място, тъжни хора.

Здравейте! Аз съм бивш служител. Това, което мога да кажа за Агопов е : ако сте точни към него и към работата си - всичко ще е прекрасно. Но ако сте решили да си намерите работа, на която просто да отчитате присъствие (ден да мине, ден да дойде) и да искате да получавате пари, не сте се насочили към правилното място. Агопов е от малкото работодатели, обръщащ внимание на всяка подробност и уважава своите служители, когато покажат и докажат професионализма си. Човечен е, винаги може да разчиташ на него, властен - но кой ли шеф не е такъв?! Но, ако те хване да лъжеш, да кръшкаш от работа, да крадеш или да злоупотребяваш с доверието му - просто вече няма да работиш за него, а той е врял и кипял и това е фасулска работа за него.
Ако сте сериозен човек, когато правите нещо, го правите както трябва, уважавате хората около себе си и държите на думата си - това е фирмата, в която може да бъдете оценени !!!
И когато започвате работа където и да било - слушайте внимателно условията и изискванията и казвайте своите предпочитания, за да може да сте максимално удовлетворени и да работите с желание, а не само защото ви трябват пари!

Господин Агопов, който държи ресторант 13-те стъпала на Граф Игнатиев работи по следната схема. Взима служители за около 2-3 седмици "пробен" период и после ги гони без да им плати. Не се лъжете да започвате при него.

всички вие, които пишете че сте   изгонени и не сте си получили заработените пари ЛЪЖЕТЕ  от злоба и завист. Всички ВИЕ без изключение сте си получили парите и едва тогава сте освободени от работа. Освободени защото не отговаряте на изискванията а те са елементарни както за всеки ресторант и всеки работодател - УМЕНИЯ В ГОТВЕНЕТО, ОТГОВОРНОСТ, СПАЗВАНЕ НА РЕЦЕПТУРНИК , ХИГИЕНА , УВАЖЕНИЕ КЪМ ДРУГИТЕ В ЕКИПА И Т.Н.И Т.Н., НО УВИ ПРИ ВАС НЕ СЕ ПОЛУЧИ .
Само един пример сервитьор си измива краката в мивката на бара, взима кърпата за полиране на чаши, избърсва си краката много старателно и връща кърпата на същото място - ЗА СЛЕДВАЩОТО ПОЛИРАНЕ. ВИЕ КАТО РАБОТОДАТЕЛ КАК БИХТЕ ПОСТЪПИЛИ
Същия този сервитьор сега пише по всички съществуващи форуми, че е изгонен и не си е получил парите и подобни истории под различни имена, плаче и се оплаква - парадокса е че всички вие му вярвате
ИМАМ МНОГО ТАКИВА ИЗУМИТЕЛНИ ПРИМЕРИ
НА КАКВО ЛИ НЕ СЕ НАГЛЕДАХ  И СЪМ ИЗУМЕНА ОТ ЧОВЕШКАТА ИЗОБРЕТАТЕЛНОСТ И ЛИЦЕМЕРИЕ, МЪРЗЕЛ !!!
СЛАВА БОГУ ИМА И  ГОТВАЧИ, КОИТО С ГОРДОСТ МОГАТ ДА ЗАЯВЯТ, ЧЕ СА ТАКИВА НЕ САМО НА ДУМИ, А И НА ДЕЛА.

Относно Г-н Агопов  За ресторанта и обстановката, както и храната всичко е на европейско ниво, повече от страотно но като работодател е отврат.Не ходете там и не започвайте там.Лъжи лъжи и пак лъжи. Повече от месец ме мотат за парите. Обещаха ми 3 процента от оборота, после два а накрая се оказа че съм на процент и половина. За 8 работни смени взех 300 лева, като ми обещаха два пъти по толкова следващият път, но малко преди следващо плащане ми казаха че трябва да напусна защото съм била на изпитателен срок. Няма договори, няма осгуровки няма дявол. Управителят го видях само два пъти докато бях на работа всичко друго минаваше през "доверениците" му. които ми замазваха очите А сега се опитвам да се свържа с него и да си взема парите но всеки контакт е отказан, както по телефон, така и лично. Докато бях там 5 момичета започваха и се отказаваха до 3 тия ден но аз се вързах. Не случайно обявата както за ресторанта така и за магазина се качва през седмица в сайтовете buljobs, jobs.bg, karieri, zaplata.bg. В обявата пише възраст между 25 - 35 години и високо ниво на английски език i zapla]ane mevdu 400 i 1000 , затова се зарадвах като ме взе защото съм на 23 но после рабрах че взема всяка която се навие да бъде лъгана.Аз наистина се надявах че мога да вземам по 1000 лева но уви ...  Днес ми беше поредното ходене там и поредният отказ и криене от страна на работодателя, затова и реших да видя какво има за него в интернет и намерих този форум. Не се лъжете и не ходете там не правете моята грешка

Внимание!Некоректен работодател.Не знам за другите неща,но собственика не плаща и сменя готвачи и сервитьори като носни кърпи...Или се уговаряйте да си получавате парите всяка вечер,или по-добре не започвайте там.Ресторанта е хубав,но кухнята е доста зле(така правят собствениците,които не знаят с какво се захващат)...Обстановка и атмосфера - отвратителни!Не знам дали има смисъл да пиша тук,защото негативните мнения май не се задържат,но на това заведение вече му върви лоша слава...В jobs.bg има обяви през две седмици.