Шанс-99 ООД /img/frontend/nomap.png"

Шанс-99 ООД

аз съм кондуктор на Р 19 30 АК и разбирам 4е има недоволен пътник,моля този 4овек  да се сре6не с мене или заедно с мене където трябва,а не да ме злепоставяте ! моля пи6ете реално кои сте и претенциите ви а не да се криете,за6тото това са интриги ако бе6е истина 6тяхте да сте с имената си и да ме потарсите за слу4илото се !

В Атобус Р 1930  на фирма ШАНС-99 ООД не се дават билети.Държанието на персонала към пътуващите е грубо.От месец аз и семеиството ми не ползваме услугите на тази фирма.

шанс99 са некорекни към пътниците,не си спазват разписанията ,не дават билети ,карат бързо и много рисковано.Общината да се самосезира ,докато не стане инцидент с тез катафалки с малки врати/а уж по закон трябва да са широки и удобни за инвалиди и маики с деца.ДАИ  и те да вземат мерки.