Шанс-99 ООД /img/frontend/nomap.png"

Шанс-99 ООД

ало шанс99 какво се правите на важни 4е ви вземат линиите 1-те са на РОАТ и навремето през 2002 ги взех те по не4естен на4ин сега просто истината и справедливоста се вазвраща.2-вие сте наи нелоялните в целия град,неспазвате разписания,саздавате напрежение по улиците.Вие доидохте от ни6тото и 6те си отидете вие сами си го направихте като с вашата ал4ност си изядохте хляба.

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2010 Г. НЕКА ТЯ НИ ДОНЕСЕ ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И  ПОВЕЧЕ РАБОТА.Ч. Н. Г.

Всички мислят като теб, просто няма кой да започне цялата работа. Обединете се и съм сигурна, че ще постигнете известен успех. Не е работа нови автобуси да стоят, а трошките на ЕГГЕД да превозват Русе.

Кого и как да съдим според вас като нямаме доказателства черно на бяло!Че в общината всички са корумпирани всички го знаят!Но?Всички колеги мълчат,никой нищо не предприема,а една птичка пролет не прави!Вижте в Пловдив как се вдигнаха хората затова,че Еггед иска да вземе и техните линии,твърдят,че това е намеса в местната власт!А ние си мълчим!Според вас Еггед изпълни ли си обещанията за НОВИ автобуси и тролеи?Нека и колеги от Еггед ми отговорят!?Пожелавам ви лек път ,на тези които ще работят разбира се,ние от Шанс 99 май ще си почиваме доста,но здраве да е!

А вие от Шанс вземете се стегнете бе, хора ?! Всеки месец оставате с по една линия по-малко, скоро май няма да ви останат никакви. Викайте медии, съдете, нека се разчуе иначе до никъде няма да стигнете. Стига сте чакали вече.

Г-н Възмутен, ако не сте запознат, разписанията за Русе-Пиргово-Мечка са променени, вижте ги и няма да висите по спирките, другото което е какво като са градски рейсчета, разстоянието не е голямо, не ви возят до София, в най-пиковите часове има по 2-3 правостоящи, няма смисъл от по-големи автобуси и се научете да не говорите преди да сте сигурни в нещо. Сигурна съм, че никой от Шанс 99 не иска да ви кара селската линия, ама нали и те са хора, не виждате ли кво става, взимат линии, махат линии, всеки има нужда от пари. Не гледайте само своето !

Къде на друго място в България има такова нещо да дойде някакъв си господин уж от Израел със тия стари курници дето са на по 30 години,и да започне да подкупва общини,кметове и др за да си намери работа.И да започне да взема линии без да има черно на бяло.Ако има толкова много пари няма да дойде в Русе,ще дойде с нови автобуси(но не 30 годишни),ще дава редовно заплати на служителите си(и няма да ги намаля ),както е в действителност.ТАКА,ЧЕ КОРУПЦИЯ ИМА САМО В БЪЛГАРИЯ(по точно в град РУСЕ)

до възмутения клиент- извинявайте г-не или г-жо, но на автобусите на които казвате, че са трошки са на 3-4 години и не че ние не си спазваме разписанието а то не си съвпада със досегашното разписание на  което сте излизали първо разучете кое как е  и тогава критикувайте и ние не сме умрели за вашата линия.

От началото на месеца тази фирма трябва да пътува по ново разписание:Русе-Пиргово-Мечка.Много жалко ,че хората остават да висят по спирките и няма с какво да отидат на работа и на училище.Досегашните автобуси които караха по това разписание са нови на не повече от 2 години,а тези идиоти от общината пуснаха тези стари трошки ,които са градски рейсчета да вътуват на междуселищно разписание.Каде другаде освен в България може такова нещо.Ако тази фирма няма да си спазва разписанията нека се откаже,че поне другите превозвачи да могат да си вършат работата и ние пътниците да не висим като прани гащи по спирките.

еи БЕЗИМЕННА подкрепи ме 4е са супер сме6ни с тия униформи...............