Шанс-99 ООД /img/frontend/nomap.png"

Шанс-99 ООД

Не виждам голям смисъл, но и аз ще напиша мнение! Миналата седмица в ПОНЕДЕЛНИК 26/10, последният курс на 30-та линия, от хотел Рига, изобщо не мина! Интересува ме това разписание за какво служи!? Да не отварям темата за днес в 7:05, който отново липсваше! И деца чакат автобусите на некоректната Ви фирма!

Преди 10 дни пътувах с линия 20А на ф-ма "Шанс 99".Качих се от задната врата и зачаках с приготвените си 2лв да мине контрольор.След няколко минути езин пътник ми показа с глева млада девойка,която седеше до прозореца и си говореше с пътничка.По нищо не личеше,че е контрольор,дори билети и чантичка не се виждаха.Тогава попитах"Това ли е контрольорката?",а тя отговори"Представи си аз съм.Защо?"После продължи "Ти май имаш много голямо самочувствие?"Държа се отвратително грубо и невъзпитано.Дори се опита да ме смъкне от автобуса,макар че си бях платила вече билета.Тя била собственичка и можела да прави каквото си иска.НОМЕРЪТ НА АВТОБУСА Е Р 64-75 РК .НЕ МИСЛЯ,ЧЕ ТАКИВА МЛАДИ ХОРА СА ДОБЪР ПРИМЕР НА ОБСЛУЖВАНЕ  И отношение към гражданите .Вероятно автобусът е собственост на родителите и,а те самите не предполагат какво ги очаква след време от такава дъщеря

Искам да искажа мнението си за  един от автобусите,то нямам думи да го опиша целия автобус залепен с стикери отвън,а вътре като погледнеш като детски магазин за играчки,залепени по тавана  навсякъде ,грозна картина.

Защо по линията: Русе- Басарбово ми искат егн за да ми издадът билет (с нулева стойност) за дете до 7г., след като детето разполага с карта за безплатно пътуване в цялата страна? За какво си изкарваме всяка година нови карти ( на които пише датата на раждане на детето)? Следващата-2015г. пътуването на деца до 7. само с егн  ли ще се осъществява? И въобще имете ли право да си записвата егн -та ей така, за ваша си там някаква справка? Ами аз следващия път като се возя с ваш автобус мога и да си измисля някакво си там егн.

Искам да ви кажа,че ужасно ми омръзна  20линия да работи по различни  разписания всеки ден! Днес трябваше да тръгне от първата си спирка в 9:45,а по някаква редовна случайност не си спази разписанието посочено в   Разписанието. В 9:40 вече беше на втората си спирка на ул.Рига. Това се случва за пореден  път и не само в този час ! В 19ч просто изобщо не тръгва,а пише,че последния курс е в 19ч. Те пъти съм чакала и три пъти не е  минавала !