меки оод /img/frontend/nomap.png"

Здравейте, 6 год. работих в тази фирма и мога да кажа най-точно мнение за тази фирма и комплекс New line village.Първо за работодателя да кажа ,че няма нищо общо с бай ганьовския-мутренски модел на управление и отноншение към персонала.Коректен с трудовите договори, плащания и т.н.Персонала винаги е бил мн. готин с много редки изключения като долните двама (бивши колеги)които са писали негативно,за които мога мн. да напиша но не ми се занимава с тях.За всички които се чудят дали да кандидатстват за работа в тази фирма мога да кажа ,че ако са решили да се развиват,обучават и да намерят добро отношение няма да сбъркат с избора си.

Три сезона работих в кухнята на комплекса и това лято също щях да съм там ,ако не бях започнала собствен бизнес.Благодарна съм на работодателя за коректното му отношение и условията,които ми предложи. Много приятен комплекс в който вече имам много приятели-колеги и почиващи.

Работила съм в New Line Village 2 години. И бих казала, че работодателят е коректен във всичките отношения. Това не ми беше първата сезонна работа и бих казала, че само в NLV имах време за почивка.
Заплащането:  твърдата заплата е доста висока за българските стандарти. В първият месец на работата аз получих бонус, а това ми беше първата работа на подобна позиция. Всеки получава възнаграждението си, според коректността и заслугите си.
Атмосферата: отношенията между персонала са невероятни. Там съм се запознала с най-добрите си приятели. Екипа е много малак, за това всички си помагахме взаимно.

Това,което каза Светла е самата истина. Аз също съм потърпевщ от фирмата. Бях стр.техник на обекта,от първа копка до акт 16.

много некоректен работодател с трудови договори,заплати,уговорките при започване на работа се променят в негова полза,ще останете излъгани и недоволни от фирмата и работодателя,фирмата е много малка и въпреки това проблемна