Захарни заводи АД /img/frontend/nomap.png"

Захарни заводи АД

Здравей, анонимен,
Доколкото ми е известно за София не се търсят търговски представители. Вероятно бъркаш фирмите. Може би става въпрос за ЗИВ- Захарни Изделия Варна, или Захарни заводи Пловдив (Кристал), или за някой от дистрибуторите в София.
А на въпроса ти, текучестсво няма. Хората от 8 години са едни и същи, ако си от бранша, вероятно ще знаеш. Те вече и кучетата в София трябва да ги знаят. Преди 2 години регионалния на Западна България стана КАМ, а търговски представител стана регионален. Но реално текучестсво, т. е. някой да е напуснал за да отиде в друга фирма - няма.
За заплащането ти беше другото питане. Ами щом хората толкова време си натискат дупето на едно място, можеш сам да си отговориш.

Следя обявите за работа от няколко месеца и периодично излизат в jobs.bg за търговски представител, явно текучеството е голямо, повече информация имате ли, заплата бонуси, работна среда, става дума за гр.София. Благодаря :)

Докато ФАМИЛИЯТА е на власт нищо добро няма да се случи в завода.
Иначе за не знаещите но заинтересовани люде - комунизъм голям.
Има си и плюсове и минуси.
Основните производствени съоръжения са от 70-те години.
Собствениците са на над 75 години и фамилия Ралеви движат всичко.
Как го движат само те си знаят.
Заплатите не са кой знае какво, но осигуряват на пълната сума и се изплащат навреме.

Загубено е времето за ходене по интервюта, първоначално, второ и прочие, излишни разходи по пътища, рискуване на работата, която работите в момента. Проучват те до девето коляно и в крайна сметка дори и не те уведомяват за резултата от всичките тези интервюта. Назначават си някой предварително одобрен и така всичко се обезсмисля. Всеки що-годе интелигентен кандидат специалист/експерт/мениджър може на място за кратко време да прецени в какво състояние са групата от тамошните заводи и дали изобщо биха си заслужавали усилията (поне финансово подплатени), които ще хвърли там.

И да пожелаем късмет на одобрените - определено ще им е необходим там!

Имах неприятната възможност да работя в ЗЗИ. Възможно най лошият колектив в който съм попадал , като визирам управляващият персонал.И пожар да има само за бонуси мислят и накрая пак не оцеляват за да си ги получат.Назначения и уволнения от днеска за утре .Никой нормален да не си губи времето защото условията са лоши, заплащането минимално , пренебрежението много.Съжалявам само че си тръгнах мирно вместо да съборя някоя врата.

Някой да е започнал работа в Захарни заводи АД ГО без да е протеже на някого?! С когото да съм разговаряла в Г. Оряховица ми казва: за там нямаш ли връзки - не си губи времето с интервюта и празни надежди...

Имах по добро виждане за този завод , но уви колегата е прав. Много зле е станало там. Как не ви е срам такъв голям завод да се подигравате на хората така..... без коментар!!!! Всеки да си прави изводите