Захарни заводи АД /img/frontend/nomap.png"

Захарни заводи АД

Загубено е времето за ходене по интервюта, първоначално, второ и прочие, излишни разходи по пътища, рискуване на работата, която работите в момента. Проучват те до девето коляно и в крайна сметка дори и не те уведомяват за резултата от всичките тези интервюта. Назначават си някой предварително одобрен и така всичко се обезсмисля. Всеки що-годе интелигентен кандидат специалист/експерт/мениджър може на място за кратко време да прецени в какво състояние са групата от тамошните заводи и дали изобщо биха си заслужавали усилията (поне финансово подплатени), които ще хвърли там.

И да пожелаем късмет на одобрените - определено ще им е необходим там!

Имах неприятната възможност да работя в ЗЗИ. Възможно най лошият колектив в който съм попадал , като визирам управляващият персонал.И пожар да има само за бонуси мислят и накрая пак не оцеляват за да си ги получат.Назначения и уволнения от днеска за утре .Никой нормален да не си губи времето защото условията са лоши, заплащането минимално , пренебрежението много.Съжалявам само че си тръгнах мирно вместо да съборя някоя врата.

Някой да е започнал работа в Захарни заводи АД ГО без да е протеже на някого?! С когото да съм разговаряла в Г. Оряховица ми казва: за там нямаш ли връзки - не си губи времето с интервюта и празни надежди...

Имах по добро виждане за този завод , но уви колегата е прав. Много зле е станало там. Как не ви е срам такъв голям завод да се подигравате на хората така..... без коментар!!!! Всеки да си прави изводите