Джи Пи Ес Контрол АД /img/frontend/nomap.png"

Джи Пи Ес Контрол АД

1 точка от 2 мнения

Горе-долу всички с които контактувах от тази фирма ми се видяха не особенно компетентни.Липсва координация очевидно в тази фирма , което естествено се усеща на гърба на клиента. Налага се чест ремонт на поставените ми устройства, като ми се пробутваха най-различни обяснения относно причините за това.В софтуера им също има недостатъци.Изобщо има още много да се желае.За това което се предлага в момента цената трябва да е два пъти по-ниска от настоящата им цена.

Колеги, как я карате? Няма повишение на заплатите, още съкращения, ваучери няма вече... поне настрение за работа има ли? Не ви ли болят зъбите от стискане? Аз поне вече не съм във фирмата, но все още ме боли за проблемите на останалите там. Пожелавам на всички ви много кураж и да не губят вяра!
П.С. Една фирма излиза по-лесно на печалба, когато се увеличат приходите, отколкото когато се намалят разходите... а това е за мениджмънта май...