Апотекс Фарма Европа /img/frontend/nomap.png"

Апотекс Фарма Европа

Моля някой да даде повече информация за позиция търговски представител във фирмата? Какви са условията на работа, заплащане и социален пакет? Благодаря

Нина, момичета, не се подлъгвайте от празни обещания! Фирмата “АФЕ” е практически фалирала, наследила е екскрементите на “Ендор Трейдинг”. Не плащат, не внасят осигуровки, завличат всички, които се допрат до тях. Единствената им цел е да ви привлекат за две-три седмици да разпродавате залежала стока и след това – чао, чувствай се значим, но пари нема ... Отидете в най-близката аптека и там веднага ще ви светнат за какво става дума.
А Десислава Николова е роднина на управляващите и лъжлива пиарка на мъртвородения “Апотекс Фарма Европа”. Наистина тя емигрира – от елементарната колегиалност и от човешката си съвест
Търсете нещо реално, нещо сигурно, нещо перспективно! Айм сори за попарените надежди, това е положението. Гнило място.

Здравейте!
Бихте ли ми казали какво е заплащането за консултантите козметика и кои марка предлага фирмата!
Благодаря!

Фирмата се ръководи от жена - изключителен професионалист с голям замах, с много опит придобит както чужбина така и на нашия пазар. Отношението към служителите е честно и уважително- чувстваш се  значим въпреки че едвали можеш да дадеш някаква велика идея за нещо, но те изслушват и приемат мнението ти ; ръководи с много такт и доверие. Сега се формира нов търговски екип, така че ако търсите работа в областа на търговия с медицинска козметика - това е страхотно място за стартиране и развитие.  има много какво да се научи от тези хора. Менаджерския екип който е събрала е много силен. Аз напуснах, защото  семейството ми емигрира иначе не бих напуснала. Отлично място!