Травъл Медия Груп /img/frontend/nomap.png"

Травъл Медия Груп

Винаги съм се удивлявал на хората - спекулиращи със свободата на словото в интернет. Драги мои, свободата е и отговорност. отговорност пред другите, но и пред собствената ти съвест.
Всички писания тук не отговарят на истината - по никакъв начин. Нека онези, които считат че имат нужните качества, да се явят на споменатите прослушвания както всички останали. Само и единствено вашите човешки и професионални качества ще ви помогнат да получите желаната от вас позиция.
На останалите, които имат време да пишат тук глупости,но нямат смислени цели в живота си, както и нужни качества да ги преследват - искрено им желая успехи!

Вчера получих това: Бихме искали да ви поздравим с успешното прескачане на първия етап от конкурса – пресяване на кандидатите според техните CV-та. На вас ви предстои събеседване. Срещата с наш представител ще се състои в офиса ни на ул. „Денкоглу”, № 24, ет. 1, офис 2. Долу на звънците на входа на кооперацията натиснете звънец АктСофт. Моля да се обадите на телефон 0898 655321 за уговаряне на деня и часа на вашето събеседване. Благодарим ви и доскоро!
Звъннах и си уговорих среща. Човекът  възрастен, плешив и с очила, ме чакаше пред офиса на тази фирма и ме покани в кафене наблизо, за "по удобно". Пихме кафе и ми разказва някакви фантасмагории. Каза ми, че имало такса за участие, но аз съм имал много добри резултати и няма нужда от това. Пълна измама, не се връзвайте!

Аз също се минах да кандидатсвам за тази работа. Фарса започна още от самото начало. Срещата, в едно квартално кафене в Емил Марков която беше назначена за 10:00ч. сутринта се проведе в 13:00 като причината за закъснение била задръстване. Разбрах че ме лъже този ВЪПРОСТНИЯ ВЛАДИМИР ТАНЕВ, но си казах че секи човек си има проблеми и кой съм аз та да го съдя. На следващтия ден трябваше да започна работа. Трябваше да му дам сумата от 150лв за да ми се "оправят документите". Дадох ги! На телефона на който отговаряше - познайте :) ... Да вече не отговаря.

И аз получих подобно предложение. Пълна измама, струва ми се. Не се връзвайте