Специализирани Бизнес Системи АД /img/frontend/nomap.png"

Специализирани Бизнес Системи АД

1 точка от 7 мнения

Като цяло съм доволен от фирмата. Когато искат да бъдат хора са хора. Заплатите не са високи но се получаваха след малко-повече мрънкане. Може би ако шефовете се вслушваха в мнението на служителите си --щяха да са доста напред. 1-живее в свой собствен свят. 2-всичко трябва да се свърши за вчера 3- уникален просто няма такъв човек, винаги ще го уважавам

както и миналата година пак е септември,а ние пак чакаме юнски заплати.а на всичко отгоре се чу и нещо за нова гяволия на шефа-напролет ни накара да се занимаваме с едни тъпи интервюта с контрагенти по една програма от ЕС за превенция на сивата икономика.чак и договори подписахме и заплащане се очакваше,а сега се оказа че в НОИ на наша сметка фигурират и плащания към нас от някаква асоциация,които не сме и помирисали,но върху които дължим и данъци.ЗАПОВЯДАЙТЕ ПРИ НАС НА РАБОТА!!!!!

Това е най-скапаната фирма  шефовете се правят на голямата работа а всъшност са голями мизерници в нас мазето е по чистоpo от техните  складове заплаштането да не коментираме на 3-4 месеца получаваш по една заплата и то не цялата а счетоводната и само викат дай газ като ни пишат АКТ или ФИШ  викат оправяй се
СБС-Селска Бизнес Среда

Защо трябва да пишем мненията си, при положение, че най- достоверните биват изтрити от "НЯКОГО"!!! Следя мненията за тази фирма, защото съм работила там и знам какво се случва! ОТНОШЕНИЕТО КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ Е - КАТО КЪМ РОБИ! ЗАПЛАЩАНЕТО Е КРАЙНО НЕРЕДОВНО И НЕКОРЕКТНО! ОБЩО ВЗЕТО ВСИЧКИ ГАДОСТИ, КОИТО МОГАТ ДА ТИ СЕ СЛУЧАТ В НЯКОЯ ФИРМА - ТАМ СА НАЛИЦЕ!

По-некоректен работодател не съм срещала. Този човек има нужда от лекарска помощ. Пълен хаос е във фирмата му. А  заплати изплаща когато си реши и ако реши. И в безизходица да сте, не ви съветвам да започвате  работа в тази фирма.Обещанията, които дава на интервюто са една голяма лъжа.

Накратко: ако имате неустоимо желание да работите и не ви интересува заплащането, ама никак, то сте попаднали на правилното място.
Много сте се объркали обаче, ако очаквате развитие, разбиране от шефовете или изобщо някаква логика в управлението, или пък нормално отношение към служителите.
Фирма за мазохисти, за които работата е просто хоби и не им трябват пари.

Днес е 28 септември, ние чакаме аванс за юли месец...