РЕНИ ФЕШЪН /img/frontend/nomap.png"

РЕНИ ФЕШЪН

като цяло напъни за оцеляване-не им се вързвайте на обявите,които са в джобс и то от името на двете фирми.изкл слабо заплащане,несериозно отношение ъм работниците и няма как да се издигнете нагоре в тази фирма.колегите са горе долу ок.

Като цяло искам да се изкажа точно по правилата-работна среда,атмосфера на работа...
Не зная как е било преди години във фирмата,но към момента,в който напуснах преди година,ей,Богу,такова облекчение не съм изпитвал/а отдавна.
Служителките във фирмата чистят тоелетни,коридори,като това е напълно безплатно,без да е описано в характеристиките им.Доброзорно.
Проблем също е неестесвеното разпределяне на работата,служител г-жа/г-ца Николета Градинарова за съжаление не е за тази длъжност организатор-вяло върши работата си,през пръсти.Друг проблем е привикването на служителите и с оправданието,че ще си намали осигуровката така ,и работничките  се принуждават да подписват фиктивни Неплатени отпуски,което в последствие ще е ущърб за всички работили в тази фирма.Да,чудесни модели,да,понякога има някакви проблясъци на нормално отношение-но това е рядкост,за съжаление.За отношението на собственичката г-жа Радка Градинарова,към служителките,няма да се изказвам,понеже определено няма да публикувате мнението ми.
Нередовно заплащане на заплатите също е един от големите спънки във фирмата.Получавате по 100лв седмично,като възнаграждението Ви е за 2 месеца назад,т.е. пример:ако взимате заплата примерно за януари месец,започвате с първите 100лв от януарската Ви заплата в края на март месец,и докато вземете и останалите,вече е дошъл почти края на април.Бонуси,допълнителни възнаграждения няма.За съжаление не препоръчвам тази фирма за работодател,заплатите отдавна са орязани,и бленуваните някога 400-500лв едвам се стигат 2-3 пъти годишно.