Архидея ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5&markers=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5

Архидея ООД

архидеиа ще има скоро нов началник сьби митев /манчо/ и всичко е подобрено , госрожа, Татяна Гигова , е много добра и дава работа на пенсионери и хора в неравностоино положение,

Много некоректни

Мнението ми относно фирмата е,че не може да задължават служителите си да остават след работно време,което се налага твърде често и по цяла нощ.Аз като жена с малко дете,живуща в друг град бях изгонена от фирмата по тази причина...нямах възможност да работя по 24-30 часа! Проблемите идват и  от разни марионетки като господин Р. Стойлов,който гони всички, които го карат да се чувства застрашен.Началниците на са на мястото си,пробиват с интриги ,подлост и доностничество.Не се ценят добрите,съвестни работници а "Ромите".Възмутена съм и от начина по който освобождават хората от работа.Кой освобождава всъщност...."Началника"и ли г-жа Гигова,която така и не виждат и разговарят с нея?

ОТНОСНО ПРЕДИШНИТЕ ДВЕ МНЕНИЯ ТЕ НЕ КАСАЯТ РАБОТОДАТЕЛИТЕ, А НЯКОЙ ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ, КОИТО СЕ ДЪРЖАТ НАДМЕННО И ГЛОБЯВАТ ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО СЛУЖИТЕЛИТЕ ВЪВ ФИРМА АРХИДЕЯ. ЛИЧНО КАТО БИВШ СЛУЖИТЕЛ АЗ ОБИЧАХ МНОГО РАБОТАТА СИ И ИЗПЪЛНЯВАХ СЪВЕСТНО МОЙТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЕ. БЛАГОДАРЕН СЪМ, ЧЕ РАБОТИХ ТАМ, НО ПРИЧИНАТА ПО-КОЯТО НАПУСНАХ, ЧЕ ИМАШЕ ЛОШО ОТНОШЕНИЕ СПРЯМО МЕН ОТ НЯКОЙ СЛУЖИТЕЛИ. В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ НЕ ЗНАЕХ КОЕ ЗАДЪЛЖЕНИЕ ТРЯБВА ДА ИЗПЪЛНЯ И КОЕ НЕ. НЯМАШЕ И ОБЯСНЕНИЕ ЗА ДЕЙСТВИЯТА КОИТО ИЗПЪЛНЯВАХ

не искам да крия своето мнение относно служителите там, страха, глобите и абсурдите не са случайни в Архидея. Да има добри неща, много добри колеги и с тях е песен да се работи. Силно ги уважавам и знам че винаги ше сме приятели с тях, но интригите  са ужасни и това е между колеги, което не е хубаво, Често уважението липсва и за мен е нещо, което е болно. Благодарен съм че работих там и видях както отрицателните, така и положителните неща. научих много в работата със склада и разбрах доста неща, които не толерирам и за това се махнах от Архидея. Обидите и глобите за нищо бяха тотални и аз се въздържам за това.

много лошо отношение има в Архидея и в последните 6 месеца аз се убедих в някой от тях. търся си нова работа, тъй като нещата са изострени и има честа промяна в настроението. решил съм да напусна и няма да коментирам защо.

Просто аз имам принцип: Ако не ми харесва о.к. казвам чао и отивам на друго място. не виждам смисъл да се говори за това. изразил съм просто моето мнение. едно знам само научих доста за 5 месеца и съм благодарен за това, което научих, а негативите винаги ги има. Важното е да има добро отношение и толерантност един към друг и тогава лека по-лека лошото ще изчезне.
Аз си мисля за това, че проблемите ги има навсякъде и където и да съм работил е било така.

Народе?!?!

Браво Сашо!Едно говориш,друго пишеш!?!Стига лицемерие!