Архидея ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5&markers=София,Район р-н Красна поляна, Квартал РАСАДНИКА, бл. 25, вх. Г, ет. 5

Архидея ООД

Към всички които ще се интерисуват от положението в тази фирма. Истинските постове са на последните 2 страници, останалото е написано от Управителите с цел да се прикрие деиствителноста. Заплащането е мизерно 800 лв. Уважението го няма- работите в постоянна среда на интриги и недоволство, единствено е важно кои е допуснал грешка и как да се накаже. Прижелегии- никакви работиш и събота защото не си си свършил работата през седмицата.Фирмената сигурност не е ясна, Натоварване е тука е в изобилие, ще жи се налага да спите жъж фирмата.Потенциал - никъкъв ако се борите да израснете забравете.Местоположение на края на софия в сежерна промишлена зона, без автомобил ще ви е трудно.Колеги- малко ми е трудно, тук хората се сменят ежеседмично, основните единици няма да жи обърнат внимание.работната среда е динамика и напрежение. управителите ще са вечно недоволни и ако започнете работа то това ще е за кратко.

като бивш служител на фирма Архидея, не съм съгласен да се обсъждат само лошите неща, е да имаше остри кризисни моменти и мога да кажа че често съм бил на ръба на нервна криза, но това което научих там за мен е богатство, което никой не може да отнеме. Благодарен съм за това което научих, но това което ме ужаси е просто негативното отношение на колеги. Липсват ми много от добрите колеги, но няма да се върна, въпреки че обичах работата си и уважавах мойте работодатели.

Нямам какво много да коментирам,като бивш работник съм доволен от фирмата и управителите,нищо лошо не съм видял,имало е моменти на нерви,но е нормално,като цяло съм доволен от всичко!

Александре......Ти си интелигентен човек, тук има много адекватни мнения , или бе поредния наивник. има няколко коментара които правят портрет на тая фирмичка. да ги беше прочел преди това.

много болно е да видиш колегите си и хората които уважаваш и обичаш. аз силно съм привързан с бившата ми работа, но едва ли бих се върнал след униженията, които изтърпях. знам, че много дадох по-време на работата си в Архидея, много от колегите ми казаха: Защо не се върнеш искаме да дойдеш. Да твърде много обичах работата си и страшно тежко ми стана, когато много от тях ми напомниха за милите моменти там. Въпреки, че съм без работа и разчитам на подкрепа на мой приятели не бих могъл да се върна. Тежко ми беше, това да ме гледат, като крадец без да съм откраднал нищо, подържал съм склада, записвал съм всичко, уважавах всеки, който влезе в склада и работих с огромно желание и уважение към работодателите си, както и към колегите си не бих могъл да се върна, поради ударите на някой хора, като г-н Вучков, който дълбоко уважавам и някой началници. Моята работа приключи отдавна. АЗ обичам колегите там, те са невероятни хора и уважавам и сем. Гигови, но не мога да уважавам интриги, кавги и глобите в Архидея. Обичах работата си там и ми липсва. Липсват ми и колегите и приятелството във фирма архидея

това което правите е противо законно и госпожа Гигова може да сьди всеки един   колко ли е добра

господине всеки има право на мнеие и аз твардиа че Гигоа е прекрасен човек а архидеиа е прекрасно миасто за работата за тези които им се работи

Затворът в Обеля се казва Архидея. Шефовете са болни и амбициозни хора. Нямат елементарно възпитание и култура.Ако човек търси спокойна работна среда там няма да я намери. Управляват хора от провинцията без грам интелект.Хора помислете преди да отидите там на работа. Дано да предпазя някой от Вас.

Фирма Архидея е под всякаква критика, отношението на г-жа Гигова спрямо работниците е непоносимо, вика, крещи, кара работниците да работатят без прекъсване, няма почивка, забранява се да се  ходи на тоалетна. цари пълен хаус в тази фирма, не ви препоръчвам да започвате там. По отношение на заплата обещава се една заплата а се плаща друга,при започване на работа можеш да видиш заплата на втория месец и пък може и да ти е цъфнала и някаква глобичка за да не получиш пълна заплата, а при напускането не можеш да напуснеш нормално отправят се разни заплахи от страна на г-жа Гигова за да не ти плати последната заплата. Госпожата се мисли за богинята паднала от небето.