АНТОНИЙ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АНТОНИЙ ЕООД

1 точка от 2 мнения

Единственото хубаво в тази фирма са колегитеи то не всички, нищо друго не е както трябва нито работна среда, нито заплащане,абсолютно нищо. Отношението към служителите е като към роби, междудругото Мерканто са единствената търговска верига работеща на 31.12 до 20:30 и на 01.01 от 09.00, световно известни вериги като Кауфланд и Лидъл почиват на 01.01 но видите ли Мерканто е над тези неща  техните служители нямат правода си починаткакто трябва и да празнуват. Шефовете наистина имат мания за най-най, но искат да са такивабез да влагат нищо. За мен не е нормално верига от подобен ранг да не може да осигури на работниците си тоалитна хартия и веро, тези неща се купуват от нас катона всяка заплата събираме по 2 лева. Някой може да каже "тоз пък ся за два лева" не е задвата лева въпроса е че могат да ниги осигуряват но не би, пък и при положение, че меналия месец съм получил 305,60 лева двата лева са си два лева. Друг Въпрос е, че в договора ми пише че заплатасеизплащаведнъж месечно до 15 число на месеца само дето от 3месеца заплати се получават на 27 28 там някъде. Та това много бих искал да кажа и нещо хубаво но няма какво. Не започвайте работа тук, освен ако нямате друга алтернатива.

Ужасни са! Атмосферата е ужасна! Гледат не накриво ако ходиш често до тоалетна дори... Шефовете са с голяма мания за най-добро, най- на ниво и т.н., а в същност не всичко е такова. Колегите се лицемери и страхливци.