Тимбарк България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тимбарк България ЕООД

Търговски представител, София.

Плюсове:
Тимбарк е прекрасна фирма.
Работната атмосфера е добра.
Натоварването е минимално.
Можеш да ползваш автомобила до 100км в града безплатно, след това се заплаща по 0.25-0,30ст.
Много добри промоции които много малко фирми биха могли да си го позволят.

Минуси:
Нямат собствена дистрибуция, доставките са през дистрибутири
( борси) която главен дистрибутор е Емг.
Заплата от 900-1100 макс ( нето).
Заплащането е твърда заплата975лв бруто и таргети които почти не се хващат. Никой него интересува какво правиш, не ти се обаждат по телефон дори с цели седмици, стига да даваш резултати,когато имаш казуси се отзовават само колеги защото висшето управление е винаги заето.

Аз, работих преди две години от бившите колеги са останали трима а бяхме 11 дори септември месец е напуснал мениджъра.
Много хубава фирма но не плащат достатъчно за да си задържат добрите търговци.

За София търговски представител.

В кой град ще си на интервю за работа?За каква длъжност ?

Здравейте! На интервю съм другата седмица, може ли да ми кажете каква е заплатата, работно време, таргети? Благодаря!

Във фирмата има много хора,който не знаят какво работят и за какво са назначени!Има и началници,които не знаят какво работят подчинените им и какво точно вършат!Пълна трагедия.

С една дума шуробаджанащина

Ако сте от Северна България не се захващайте с тази фирма.Регионалния харесва само приближените си и останалите само гърч и постоянно се сменят.има си любима супервайзорка и само тя и нейните хора го интересуват.другите кучета ги яли.назначава си негови хора за добрите длъжности нищо че работа не вършат иначе са по дашаверите.Поляка ,който е най главния уж бил свестен а нищо не прави и той за да спре регионалния с този гърч.В Южна България било в пъти по добре

Мислех да кандидатствам в тази фирма на работа.Реших да поразпитам малко.Ако знаете какво чуха ушите ми не е за пред такава голяма аудитория за въпросния Георги Гечев и за подчинените му в градът.Видях, и тук какво се коментира.И реших, че не съм я окъсала чак толкова.Тези над него не чуват ли как издевателства и подбива реномето на фирмата.В тая държава за това сме на такова дередже да ни командват някъкви фалшиви герой.Аз, ако бях на неговото място бих си предписал присъдата на провалил се.Това е от мен и Плевен град.Оставка!

Георги Ганчев:
"Продавач и к*рва се раждат! Такъв не се става!"
Има ли нужда да продължавам да коментирам фирмата?
Има ли нужда да казвам кой е добър търговски представител?
Има ли нужда да обяснявам колко е сериозен човека?
Поредния несериозен "мениджър", който не знае какво търси и как да го намери.

Тази така наречена фирмичка, се ръководи от едни марионетки от полски произход- директори, който се сменят на 4 години от собствениците,който са поляци.Конците който дърпат са регионалните мениджъри със селски характери и манталитет.Докато поляците се усетят за каквото и било идва новата смяна на директори.Пълна шуробаджанащина особенно в Северна България.Видях как напускаха всички стари колеги с по 5-10 години стаж. Благодарение на рег.мениджър Георги Гечев от Габрово доскоро без образувание. Дочух,че си го платил наскоро.За какъв смях иде реч.Окуприал се с Габровски подлоги,който да го лижат всячески.Гечев, се мисли за Бого избран и коли и беси наред без причина.Чувала съм от по- старите колеги, как избирал жени за работа ако не ставали за работа поне за е**не да стават.Ходих на няколко сбирки организирани от Гечев, само месните търговци пълен разврат в който искаха да ме въвлекът.А за постоянните му заплахи,обиди за уволнение му се наслушах достатъчно.Усетих напрежението във фирмата за толкова кратко,че не препоръчвам на никого докато той е във фирмата.По цял ден гледа GPS понеже с нищо не е ангажиран и всява паника във всички.Той вместо да си мотивира търговците, той ги демотивира със заплахите си.Аз лично, не мога да си обясня тези поляци, защо са му поверили такава власт. Той е един интригант,лицемер,безхаберник и помиар,нищо достойно за уважение не видях в неговото поведение.Надявам се да съм Ви помогнала в избора си за тази "Компанйка".