Стантек https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Люлин 2, ул. Ицках Грацияни 37&markers=София,Люлин 2, ул. Ицках Грацияни 37

Чудесна работна среда, добра фирма.

Чудесни колеги е работна среда. Бих се задържал, но при по-добро заплащане.

Отвратителни са мишки

Не работя във фирмата, но там има една Катерина с такова отношение към клиентите и толкова "компетентна", че да се чудиш защо тя работи там? И където и да работи- евала на тоя работодател дето я търпи!

Днес ходих на интервю за работа като счетоводител в тази фирма,което приключи бързо-бързо като ми съобщиха работното време - от 9,30 до 19 ч! Дали един счетоводител може да работи на такова работно време и да остане в кондиция?! Банки, НОИ, данъчни и др. работят максимум до 17-17.30 ч., а нали основно с тях се контактува в счетоводството?! А иначе: добре изглеждащ офис, основно мъжки колектив (то и коя ли жена, която има деца и семейство ще работи до 19 ч!), малко забутано разположение в Люлин...

Относно мнението на явно лудия човек писал последно, искам само да обясня, че Стантек и Нова компютри нямат нищо общо и са две различни фирми! Нова компютри е клиент на Стантек, както и много други такива в София и извън нея! Целта на фирмата и девизът и е : Клиентите винаги са прави! Ако в някоя компютърна фирма са те заплашвали и са искали да те бият, единственото сигурно нещо е, че това не е било в Станек! А къде си бил и какво е станало си е лично твой проблем. В Стантек няма нито един изгонен или набит клиент или върнат, защото не сме искали да уважим гаранцията му! Самият факт, че освен теб няма други отрицателни мнения, говори достатъчно. И ако все пак имаш проблеми с компютъра си, заповядай в Стантек, за да ти съдействаме!

Ако искате да ви потрошат компютъра за много пари и да ви направят на кръгъл глупак отивайте право в този компютърен сервиз. Успех на следващите прецакани. Внимание. Компютърен техник с психически проблеми. Стойте далече от Стантек. Опасен компютърен сервиз. Психично болен компютърен техник налита на бой на клиентите и троши компютрите им. Стантек и Нова Компютърс са една и съща фирма с две кухи имена, взаимно си прехвърлят боклуците, много лъжат, много мамят и много завличат.

екип - нормален с иключение на една
заплащане - за подмазвачи и връзкари добро, за останалите не помръдва
перспектива - никаква