Кармела-2000 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велико Търново, ул. ОПЪЛЧЕНСКА, 64&markers=Велико Търново, ул. ОПЪЛЧЕНСКА, 64

Кармела-2000 ООД

Най-лошото което може да ви се случи е да започнете работа там. Фирмата явно не иска развитие, а само да се води, че се работи. Всеки месец нов търговски и обявите им не слизат, а това води до голямо текучество на хора и загуба на пазара.
Ако ви е скучно и искате разнообразие там ще ви предложат всичко от лъжи, интриги та чак до вменяване на вина, че вие сте виновни за тяхното състояние. Дори да искате да работите те ще ви спират всячески, а вие ще се чудите от коя лудница са избягали.
Поклон пред такива умове

1 точка

Докато Владо Сакъзов е регионален за Южна България и Илия Митов е Търговски директор, бягайте с 400 от Кармела, иначе жална ви майка. Ще берете ядове до небесата и ще ходите без пари. Владо е интригант, тежко комплексиран абсолютен безхаберник, а Илия го пази. Не ценят и не уважават търговците. Марката е компрометирана, нищо че продуктите са качествени. Логистикът им Сигнал също вреди безбожно. Владо и Джамбо правят някакви далавери и търговците на Кармела винаги са прецакани

Отношението на ръководството към служителите е много добро.Атмосферата на работа е много спокойна.Нивото на заплащане е също много добро.Има възможност за професионално развитие.Аз бих искала  отново да започна работа в 'Кармела 2000" ,защото знам,че ще ходя на работа с голямо желание и ,че ще дам всичко от себе си за още по голямо развитие на фирмата.

Таня, който те е учил на да пишеш по български език му кажи да ти върне парите. Скоро не бях чел толкова неграмотно написано мнение...
И ако си мислиш, че на другаря - работодател много му пука за теб и за семейството ти си в много голяма заблуда. Ще ти ползва труда докато може да спечели 3-4 пъти повече от това, което ти плаща, и после когато се разболееш или изпаднеш просто ще те смени със следващата гайка в неговата машина.

работя в Кармела2000ООД от 7 месеца и сам доволна от отношение на работодателя ни кам нас работниците и персонала в фирмата винаги са коректи с заплащането винаги ниги превеждат навреме в оговорения срок  заплатите .Благодаря им че преди всичко мислят за нас и нашите семеиства ....

Моят съвет към всички е никога да не се захващате с провинциална семейна фирма. Заплатите може да са приемливи за Велико Търново, но изключително ниски за София. Работи се доста като часове, натоварват те и с работа в къщи, а заплащането е меко казано смешно на фона на изработеното време. Фирмата има много проблеми, които се дължат на собствениците и управляващите и, но тези проблеми няма да бъдат решени, докато те самите не осъзнаят че причината е в тях и не спрат да я търсят на по-ниските нива. Изключително афектирана съм от отношението им след като си подадох молбата за напускане!

Искам да запитам,някой може ли да ми даде повече информация за тази фирма като отношение,заплащане ,фирмена култура,стабилност,управление,вътрешна организация и др.?