Дом Хармония ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Христо Ботев 64&markers=София,бул. Христо Ботев 64

Дом Хармония ООД

Не смятам, че написаните негативизми са от злоба - ние просто искаме да се даде публичност на ситуацията в тази фирма и клиентите да придобият реална представа от каква фирма пазаруват, а всички кандидат-служители да си преценят предварително дали ще се хванат да работят там. Нищо лично, никаква злоба - бъдете здрави всички, но просто не е редно да заблуждавате хората, защото заради такива "суперработодатели" младите момичета и момчета бягат от България, невиждайки никакви перспективи тук. И даже ще си позволя да те коригирам - ние не пишем "мнения", а просто даваме факти и съм сигурна, че никой не може да ги отрече, ако има поне малко чест - и Ралица, и Стефан много добре знаят, че всичко казано е истина. И да - добра идея е да минем някой път и да им го кажем в очите, но нямаме време, защото за щастие сме заети в ИСТИНСКИ фирми. А колкото до заплатата и писането на суперлативи - ти май изобщо не си схванала замисъла на цялото изречение - замисли се и може да разбереш какво се има в предвид ( не е нужно много високо IQ, за да проумееш), пък ако не се справиш - няма проблем, ще ти обясня.

Не мога да разбера защо е тази злоба. Хора тя Ви съсипва. Нали сте поели по друг път и вече сте щастливи - гледайте напред. И не съм дясната ръка на шефа. Човек трябва да получи сума пари, за да си изкаже мнението, което не съответства с Вашето. Защо нямате доблестта да се изправите пред тези хора и да им кажете какво Ви мъчи. Не бъдете толкова ложи, защото по този начин не идва нищо хубаво. Смятам, че не е редно да Ви убеждавам в моята гледна точка. Всеки има мнение и е редно да го изкаже, но смятам че е прекалено грубо. ГЛЕДАЙТЕ НАПРЕД :-)

Смешници - има много други къде по-качествени фирми и магазини от тях.

И аз преди години имах глупостта да започна работа там. Тогава имаше само два магазина - на Пиротска и на Екзарх Йосиф. Спомените ми са изключително неприятни - некоректни рабоодатели, никакви отпуски, даже и обедни почивки нямахме. Тичахме набързо за някоя баничка и ли геврек и ги гризяхме в складчето на магазина, скрити зад мострените пердета, между корнизи, шалтета и т.н. Аз съм поредният човек, който изказва негативизми.На мен ми се е случвало да срежа с ножицата(без да искам разбира се) едно от пердетата, докато го разопаковах и му махах връзките, с които беше хванато на руло. Извиних се - все пак всичко се случва в бързината, с която трябваше да прибираме пердетата по рафтовете, докато някой клиент не е влезнал в магазина и не е видял марките на етикета, т.е. не е видял например, че пише ТАC(което ще издаде, че пердето е турско, пък ние ще го лъжем, че е немско)И познайте какво "разбиране" проявиха към мен - удържаха ми цената за 1 метър от безценната им органза, която по спомен струваше 25 лв/м и ми дадоха срязаното парче. Какво ВЕЛИКОДУШИЕ, какви ДОБРИ ХОРА. И като се има впредвид, че това бяха 25 лв от "голямата" ми заплата, която беше около 200 лв., в зависимост от оборота - дълго ще си спомням как плаках тогава. Ето затова бягат хората оттам.

искам да се обърна към момичето,пишещо под мен:" Извинявай миличка, но ти да не би да си ДЯСНАТА РЪКА НА ШЕФА, както пише в сайта, дето вижда всичко, знае всичко и може всичко, хи-хи - това е яко! Аз също съм бивш служител и не знам на теб лично каква заплата са ти дали, че да напишеш някакви суперлативи, но наистина не доумявам как го усещаш "проявяването на разбиране от страна на работодателите". Аз лично съм се молила с дни и едва ли не съм се влачила само и само за да ме пуснат за няколко часа да отида на лекар, защото бях пред бронхопневмония. Няма да забравя ОТНОШЕНИЕТО на Ралица - най-накрая ме беше пуснала само за 1 час :-О. И извинявай, ама какво ти е определението за хубави пари? - 1 % от оборота, това ли наричаш хубави пари? Страшни мизерници са. А хората бягат оттам не защото ги мързи, а защото не виждат смисъл да се раздават, след като никой не го оценява и не получават никакво уважение от страна на работодателя.

Не съм съгласна с хората, които пишат толкова лоши неща за "Дом Хармония". Аз работя в тази фирма и не смятам, че управителите са чудовища както ги представихте. Винаги са се опитвали да влязат в положение на служителя. Аз съм с малко дете и винаги съм получавала разбиране от тях. А за хората, които си тръгват от фирмата - просто не им се работи. Ако човек иска да получава хубави пари - трябва да се старае и да не го мързи. И да случва се да сгрешим, но правим всичко, за да остане клиента доволен и щастлив. И ние сме хора - правим грешки. Смятам, че е много грозно да се замесват близки и роднини.
СТРАХОТЕН КОЛЕКТИВ СМЕ :):):)

Тези хора не престават с наглостта си - защо не си кажат истините - например турските пердета и шалтета, които минават за "немски", защо не кажат за хилядите разочаровани клиенти, които виждайки дефекти се опитват да направят рекламация, но никой не ги взема под внимание? И на всичкото отгоре не престават да пишат всякакви СМЕХОТВОРЕНИЯ в сайта си - каква хармония, мили хора? Там всичко е пълната противоположност на хармонията. Защо не напишат например какво е текучеството на персонал в мАгазините им и как хората постоянно напускат - ами погледнете в jobs.bg дори и в момента имат 3 активни обяви 1.Продавач-консултант
2.ШИВАЧИ НА ПЕРДЕТА
3.Продавач - консултант на шивашки материали
- все ключови позиции...И защо хората бягат оттам, ако всичко е ОК; кой бяга от хубавото? Абсолютни лъжци - държат се грубо и арогантно с горките им подчинени, които работят за някаква си мизерна заплата и ежедневно понасят подигравки и обиди и от Ралица, и от Стефан. А иначе искрено се позабавлявах с глупостите които са написали в сайта си - отговарят на нивото на един средностатистически третокласник - на тяхно място бих изпипала нещата по-добре - все пак това е официален сайт, а не лексикон - ама явно толкова си могат:) - сами си направете извода дали да работите и да пазарувате от тази фирма, селянията им е невъобразима.P.S. Безплатен съвет: преди да си купите от възглавничките им поискайте да Ви ги поизтупат - много прах са събрали, повярвайте ми, а от аксесоарите за пердета винаги искайте гаранция, защото много бързичко ще Ви се счупят ;)

Искам да изразя своето признание и благодарност на
управителите на Дом Хармония.
Заминавам да работя в друга държава, иначе не бих напуснала тази прекрасна фирма и този млад и креативен колектив.
Ще ми липсвате!

Добре, че едно време майка и на Ралица беше проправила път в Турция, та я уреди и нея да купува с огромни отстъпки пердета и шалтета, а тя после ги продаваше с огромни надценки и така забогатя. Стоките са им от Турция и Китай, но лъжат, че са немси, италиански и т.н. Нарочно залъгват клиентите, че дадено перде например няма да стои добре, ако е с двоен набор, та клиента да си купи достатъчно плат за троен - т.е. да изкопчат повече пари от него. И скоро засякох едно видео в страницата им във Фексбук, от където лъхаше човечност, любов, щастие, ХАРМОНИЯ - мОля? "Много усмихнати и доволни клиенти" - ами как няма да е така, след като са им наприказвани един куп лъжи и хората са запленени от "бляскавите обещания" и умело скалъпени лъжи? Погледнете само на видеото какъв е домът им, магазините - ами това трябва да ви е ясно, че само с труд не се постига. А за персоналът им - горките служители, никак не са за завиждане, вярвайте ми! Опичайте си акъла и бягайте, колкото се може по-далеч оттам.

Некоректни са както към клиентите, така и към служителите - използват хората, за да им изкарват пари, а отношението към служителите им е много лошо, бих казала дори подигравателно. Бизнесът им се корени на множество умело замислени лъжи - стоките им навремето бяха турски - имаше ги на много места, вкл. и на Илиенци, но лъжеха че са немски. Сега всичко им е от Китай - некачествени боклуци, на висока цена - и сигурно пак развяват фалшиви митнически декларации за внос от "Германия". Брутално алчни, не им прави чест.