Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd /img/frontend/nomap.png"

Мултирама България ООД / Multirama Bulgaria Ltd

Здравейте!Бих искала да попитам има ли тук настояящи служители в магазина на Мултирама в Бургас? Интересува ме до колко е актуална обявата от 18.11.09 в jobs.bg за длъжността "касиер", в рамките на какъв срок ще се проведе интервюто, какво е ориентировъчно заплащането и дали е оправдано в крайна сметка желанието ми да работя там?
Много моля ако имате инфо, споделете !!!!!!!!!!!!!!

Ето, някой почтен и съвестен служител (ама наистина съвестен, съдейки по това какво е ДАЛ на фирмата) е написал истината. И понеже е ДАЛ толкова е логично да не ВЗЕМЕ нищо. Половин месец неплатен, ако някой ми каже че това са пренебрежимо малко пари, просто ще се посмея добре.
Продължавайте да хвалите загубената гръцка фирмица със смешна реклама, смешно управление и 90% некомпетентни служители.За последните си квалификации бих се подписал и бих понесъл отговорност. Толкова съм убеден в това което казвам!

Абе що за наглост, що за безочие !?!? Видяхте ли рекламата по телевизията ??? Ако не сте... :очевиден нещастник (в добрия смисъл на думата) носи лаптопа си на ремонт, отговаря му се на жаргон че скоро няма да стане ремонта. И нашия грешник, унил и увесил нос влиза в добре известния магазин, подава лаптопа и дава срок 7 мин. да е готов. При което служителка го приема и предава на пичове в бели престилки ( идеята е за компютърна лаборатория (WTF?!?!) ) И после мъдро заключава "Ние разбираме от компютри" ! ХА ХА ХА. 7 минути ли ?! Не 7 ами 700 не стигат машинките (особено лаптопите) да се разхождат до сервиза на доставчика, да почакат там за части, айде после още малко и за ТЕСТОВЕ и де е киро на кирия ?!
По-добре за реклама да дадат някакви трудоваци,един часовник и срок мааалко по-реалистичен от 7-те минути.
Пиша това не за друго ами да не се хване някой на вица с добрия сервиз.

Това не ви е книга за оплаквания бе, тва е служителите да пишат за и против Мултирама.

Всичко е много хубаво, хората са прекрасни, управлението чудесно... Само не ми става ясно, защо когато всички са толкова грамотни и вещи в занаята, трябва в рекламата пускана по радиата да завършва с "ние разбираме от компютри". Ако е с цел някаква пропаганда... много лошо изпълнение. Всъщност каквато и да е била целта, не е избран правилния подход. В Мултидрама Плевен е хубаво, че е останал поне 1 човек, който да разбира от това което прави и това е сервизния техник Миро. Евала на търпението ти мирца. Продължавай да обучаваш PC expert-ите от рода на Елия и т.н.

С някои неща съм съгласен с Бивш Дедовец, но все пак в момента работната обстановка в Мултирама е много добра. Доколкото знам за преди време нещата са били под всякаква критика особенно относно този Вальо. Граничел е със селско държане в градска среда. А и разбрах, че сега е продавач в ТЕХНОМАРКЕТ, така че от високо та в тинята. Сега поне има професионален мениджмънт.

Хаааахахахах, когато напуснах Рама-та току-що бяха открили ъпгрейд-центъра и магазина в бизнес-парк Младост, а логото беше в синьо и оранжево, но виждам че комай нещата не са се променили много :D :D :D Преди да започна, че уточня бе бях част от консултантите в търговската зала. :)
Какво пък, някои фирми май са абонирани да растат само "настрани" :D
Виждам че парите продължават да са малко, а уважението никакво (честно казано не виждам причина настоящите служители да лъжат в коментарите си). Е - това си има и добри страни - след среща с "Гърците" казарма на новото поколение не му трябва казарма - "Фикс дис, фикс дат, сел, сел, сел!"* ("Оправи това, оправи онова, продавай, продавай, продавай!). ROFL просто...
Ем, верига си беше - верига си и остана. Жалко беше, че навремето като си стъпи на краката (аз като почнах в първия магазин само беше заредено със стока) шефчетата изтърваха всички вече обучени хора. А те, да ви кажа бяха персонал, който нямаше нужда от ръчкане и беше мотивиран да работи - ама пуста циция... Стиснаха се за 50-тина - 100 кинта отгоре на доказаните (щото имаше и скатавци) колкото да ги задържат - и май сбъркаха, щото като чета клиентските мнения днешните май не се интересуват много много от продуктите, хахаха...
Вальо беше пич до голяма степен, в смисъл че от него хората поне получаваха човешо отношение, е, май малко послъгваше за повишения, ама като не му даваха гърците да пипа заплатите... Как да ни мотивира?! Пък и то не можеше всички, истина е. :D :D :D
Както виждам, Баш-началството още си пада да назначава аборигени за ръководители (пъдари?) на персонала, ама деца, вие за Бат Стефан не сте чували, питайте някой от дъртите ако е останал. :D Той Цурко го помни, сигурно. :D По онова време често ул. Солунска беше огласявана от благите му крясъци, ако някой сгафеше да не ви казвам какви филми ставаха... И това пред клиентите, ей! Имаше проблемни нерви човека, както стъпеше на прага на магазина - и направо полудяваше. Може би "Гръцката казарма" му идваше в повече, знам ли...
Мога още 100 години да ви разправям дивотии от онова време, е не всичко беше зле естествено. От време на време ръсвахапо някой бонус към заплатата (на 450 чисто още 150 идваха мнооооооого добре), ама това май не беше за всички - и не прекалено често.
Разни хора ги повишиха в офиса - продуктови мениджъри, нам си кво си - още преди години - само за да сменят ИСТИНСКИТЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, които работеха там тогава. Още помня Бисер Спасов, Снежа Стоилова, Слави Димитров и други на които просто им писна да се борят с вятърни мелници навремето. Е, предполагам, че с времето някогашните консултанти са станали добри в занаята ;) (Тук отварям една скоба - да, навремето повишения имаше, но далеч не всеки, който беше "гаделичкан" с идеята получи такова)
Най-силното предимство при избора на тази позиция (поне едно време беше) е, че на търговците им се налага да работят непрекъснато, агресивно и често - "от упор" с клиентите. Изключително благоприятно место за създаване на елементарни търговски навици. Лошото е, хехе, че само след 8 месеца - година този потенциал е изчерпан - и ако няма повишение следва да се намери друг работодател - предлагащ длъжност на по-високо равнище ;)
Друго предимство на работата в Мултирама е (беше) изключителната възможност човек да се научи да се справя с шефчета-тъпанари без да изпада в нервни кризи при ежедневни скандали и откровено дивашки изпълнения от страна на началството (ама малкото началството, мениджърския екип все се държеше на ниво).
За привилегии... Разбъркано работно време - два почивни дни, когато на малкото началство му скимне - може да се случи и 10 дена да бачка човек без почивка - а като седиш по 8 часа прав като кол, това си е уморително. Отпуска - ами, има - що да няма... Ако има достатъчно народ за смяната. На едно момче му я прекъснаха веднъж, щото шефчето не беше домислил графика.
Едно време служителите можеха да ползват до 5% отстъпка за стоки от магазина - както и безлихвено разсрочване върху работната заплата. А това беше удобно. :) Аз лично си пазарувах така. За други привилегии - не знам.
Поправете ме (да, вие настоящите, дето сте на топа на устата), ако бъркам.
Прилагам оценки в съответствие с последния ми досег с организацията.
А на ръководството ще кажа само: "Галеми сте, БАЦЕ, Еееееееей!" :D :D :D

Разбрах, че някой чакал с нетърпение да напиша нещо за фирмата, съжалявам ако ще ви разочаровам. Всеки прави нещата така както ги разбира, кой колкото може и до където му стигат възможностите, времето ще покаже кой е прав. Добре да си даваме по реална самооценка понякога и някои хора да не се взимат толкова на сериозно.

успех на всички ;)

Ми що не кажеш коя е марката X и коя Y, да не се окаже че е права.
Аз каквото съм си купил от там си е екстра.
Ама пък не си купувам боклуци, че са по-евтинки.

Купуваме лаптоп. Той се чупи. Ремонтираме, ПАК се чупи. И все скъпи ремонти, които извънгаранционно биха стрували колкото самия лаптоп. И управителката да ми заяви : Ми то така, ако беше взел марка X, вместо марка Y - нямаше да имаш проблеми. Как се сдържах да не и ударя горката машинка в главата...не е истина.
И за 2ри път си чаках близо месец за т.нар. ремонт...
Извод : не купувайте от там, аз и моите приятели и познати няма да стъпим в мулти(д)рама повече. А вие ?