Ел Ии Ди /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 1 мнение

Здравейте, Искам да споделя мнението си за тази фирма и да спася евентуални настоящи работници. Става въпрос за два магазина на Витошка, а именно Danielle Katini и Kricia & Borji както и магазин на Солунска - Gianmario.Тези 3 магазина са на едни ужасни хора мъж и жена, който наемат 10 човека от който ще останат 5.Аз съм едно от изгонените момичета и не клеветя хора за това че са ме изгонили а затова че работя един месец и неискат да ми дадат 1 стотинка.За жалост не съм подписвала договор и немога да си взема паричките. Та собственикът на магазина (Даниел)само ме лъже от 2 седмици че ще ми даде пари, съответно не съм видяла никакви пари. Има момичета които работят там от години и нямат подписан договор, или поне нямаха докато инспекцията по труда не тръгна на проверки по Витошка. Новите момичета се гонят защото съпругата на господина не приема че някой изглежда по-добре от нея. От тук идва и проблемът тази ужастно изглеждаща дама крещи за щяло и нещяло, ако не е в настроение по-добре да не си там. А мъжът и е по голям интригант от всички жени събрани заедно, лъже повече от циганин и най-смешното стах го е от жена му. Караше ни да пишем обувки за продадени за пред съпругата му, за да не му се кара...това се казва мъж под чехъл. Когато трябва да дава заплати не си вдига телефона и се крие като мишка. Та за да не ви занимавам повече просто не започваите работа там, и искам да поясня, че не руптая от това че съм изгонена приемам критики, но си искам парите.