Камор Ауто Груп /img/frontend/nomap.png"

Камор Ауто Груп

До всички, търсещи информация - от опит мога да споделя, че условията на работа са на достатъчно добро ниво. Всичко предварително договорено се спазва по време на работа, спазват се и всички законови изисквания. Аз лично преди 2-3 години трудно намерих работодател, който да покрива всички тези изисквания. От вас зависи как ще се "продадете". Връзки и образование в чужбина нямам - хора, опита и стажа му е майката!
Дерзайте :)

Лелелееее не мога да повярвам, това ли е онази трибуквена марка...... Германците ще си погинат от срам като чуят бе хора. Браншът бил зле. Как може разлика от 100-ина лева в заплатата изобщо да се коментира?  Все пак няма да се правим на цигани, и без тях ще мина, но това не означава че ще започна работа при вас:)))) BMW, не падайте толкова ниско, моля ви:))))) И успех

Единствено хубаво нещо в Камор е марката БМВ !
Всичко останало е ужасно - рискувате всичко и получавате шанс след няколко месеца да станете безработен.Взимат Ви само ако сте завършили в чужбина и ако сте от конкурента фирма. Заплата много под 1000 лева и на практика бонуси няма, което за професионалистите от бранша е нищо. Няма служебни коли, ако Ви дадат - то си плащате гориво. Всеки ден ще бъдете тормозени със съвещания и отчети - предимно упреци и заплахи. Напоследък правят непрекъснато съкращения, като първо съкращават служителите с по-високи заплати, а не по друг признак или компетентност по-висока от
генералния мениджър - г-н Шай . Всичко се наблюдава с камери - дори и в тоалетните.

Нещата не вървят, защото т.н. Шай не е никак шай, а е шайсе!