Кнауф /img/frontend/nomap.png"

Хихи! Горката “Гого”!! Колко ли е тъжно да се видиш през очите на другите!!! Само че тук дори е жалко!!! Ако си тъжен, но интелигентен - ще се опиташ да потърсиш проблема в себе си. А “манталитетът” има общо, защото освен сиво вещество, един ръководител трябва да има доста други качества. Но разбира се същият манталитет не позволява хомо-сапиенсът да прецени реално за себе си само за “умен” оперативен счетоводител ли става, или за нещо повече!!! Да живее провинцията!!! Там можеш да си прост, но щастлив, тъй като няма някой по-сложен, на когото да пречиш!! Защото с простотията е като със смъртта - на теб не ти вреди, само околните страдат!!!!!!!!!!!!

Яяяяяяяя , появил се палячо ;)
Абе,как не се научи да пишеш поне правилно!Язък ти на измисленото образование бе "началник"!Що не си седиш на село и да пасеш овцете-поне там няма да се излагаш?
"Комплексари" се пише а не "комплесари",поне ти си такъв и трябва да го пишеш правилно.А за другото евала че си признаваш лизачо!!!
Как да не ви липсват хора като 90% сте само мангали в заводчето :)
Ами сега като отворят(знаете кой - вашият гуру жорко) новият завод за картон и него ли ще унищожите,а? :)))))))))))))))
Ама добри лъжци сте,признавам.Толкова време да ви търпят немците и такъв негоден картон да продавате - явно не сте пропускали "тиймбилдингите" :)))))))
"Бележкатаааааааааааа",да не забравяте!

Успех ?!?
;-)))

Анонимен,трябват ни "хора".
Ако не можеш да търпиш описаните гнусотии и не можеш да се подмазваш не си за нас.Ние сме елита на лизачите и комплесарите!
Осигуряваме на реалните пари и ако си даровит за гореописаните неща даже ще вдигнем паричките ;)
Успех?!?

Здравейте!
Страх ме хваща като чета коментарите :-) Но все пак да попитам, в същото състояние ли продължава да е тази фирма? Има обява за офис мениджър, заплата 1400. Адекватно ли е това заплащане? На тази сума ли са и осигуровките? Всяка една информация би ми била полезна.
Благодаря предварително :-)

Много добре казано анонимен,но защо още ги търпиш?Махни се ти и още един двама/май само толкова са свестните/ и на вторият етаж ще са мат - няма да има кой да им върши черната работа :)))Уверявам те че след като се разведеш с тия ще си много много доволен,ще се чудиш как си ги търпял толкова време и че няма такава тъпотия другаде!!!
Важното е че някои хора си получиха заслуженото и да не забравят че сега е ред на Господ/Той май и преди това ги е наказвал да са такива жалки и мазни подобия на хора/!!!
Не разбирам защо човек лиже и маже,но да си избиваш комлексите върху другите ,това е изродско и долно нещо което е присъщо за хора като Хитлер/колко много ги издигнах тия/,но поне той е известен,а вие паляци ще си останете известни като ПОДЛОГИТЕ.
Само децата ви да не разберат след време какви сте били и да не попаднат на ваши подобия за шефове!!!
Коментирайте бе лигльовци,нали сте голяма работа.Само лаете като долни псета в заводчето а извън него сте господин НИКОЙ,хахахахахаха!Заслужавате още повече от това да ви е страх да си покажете нослето в цивилизацията/само по горите с колелата и моторчетата и веднага в дома до "любящите"съпруги ако имате де/ ама всяко нещо с времето си и сега ако ви сложат някой обратен за шеф - малееееееее,трябва да продавате колелцата и моторчетата за да си купувате мноооого вазелин ;)

Жорко трола как ли е го е яд че го изгониха по този начин :)))Сега медникаровския бек роки май е на ред и ще става еднааааа - какво съвпадение,едно време се лигавихте с македонците а сега шеф македонец в София!Ще следя с интерес как се наси..те в гащите комплексарчета и най гадното е че сте осъзнали що за изчадия сте:))))))))))))))))
Исках да ви поздравя по моему,ама няма да ми приемат коментара - знаете какво ви пожелавам хихихихихихи!

Ще говоря само за производството.Работната среда в завода до с.Медникарово е непоносима. Доноси натегачество, терор, психически тормоз, непрофесионализъм парашутизъм. Всеки на някого е някакъв. Няма един случайно попаднал там. Вярно е също , че хора с начално и по-ниско образование са началник смени(от тук нататък какво има повече да коментираме). Завода е модерен и изключително компютъризиран и автоматизиран. Човешката намеса се свежда до задаване на работна програма и отклоняване на бракуваната продукция към местата за производствен брак. От къде тогава идва тормозът ако е така. Ами от гореспоменатите неграмотни натегачи погрешка назначени на ръководни длъжности , които карат хората да работят вместо машините, а не обратното. Така работниците се убиват от излишна и несвойствени работа. Така не се обучават специалисти , а хамали. Голяма роля в това имат външната фирма , чийто работници се водят специалисти. За тях завода плаща колкото за нас , а те получават по-малко и от половината. Осигуряват ги на минималната а разликата я прибира Белчо някой си от едно село край Стара Загора от същото село и околията са "специалистите" които предоставя на завода. Това , което прибира дели с директора на завода. Сещате се за тия половин пари какви хора се съгласяват да работят при нас. Неграмотни са , несоциализирани натегачи, не разбират естеството на работата постоянно напускат. От тях идват повечето грешки и производствен брак. Тази си своя неграмотност и некомпетентност последните опитват да компенсират с натегачество и хамалуване. Но не за това е проектиран завода. Машините трябва да работят , не хората. Не са ни нужни неграмотни хамали а интелигентни специалисти. И докато тая политика продължава няма как да излезем от порочния кръг. На който не му изнася веднага може да напуска. Веднага ще му намерят за заместник някой див селянин от външната фирма.

Фирмата е пълен боклук. Отново уволнения, отново интриги. Всичко, що де можеше, напусна. Останаха само пъзльовците и финансовите шарлатани, които съсипват фирмата. Продуктите на Кнауф са далеч от пазара, далеч от хората. За сметка на това, заради добре премислени ходове шефката, заедно с онзи кон от търговския въртят далавери зад гърба на баш ръководството. Но и това ще стигне до ушичките и тогава интимността няма да помогне. Иначе честито на младоженците

Ръководството на фирма "Кнауф", начело с управителя и директора на "продажби" е едно малко недоразумение на българския пазар. Чудно как един концерн, който стои сравнително добре на международния пазар, се превърна в нарицателно за това, как не трябва да се прави бизнес. Спадът на продажбите е осезаем, като няма и грам представа в мозъците на ръководството, какви мерки би трябвало да се предприемат, за да се излезе от кризата. За съжалние, само с жалки кампанийки във Фейсбук, няма как да стане. Доказано е, че просвещението, съчетано с умел маркетингов подход, дава брилянтни резултати. Но, кой да проумее....И, накрая един съвет - ако, някой си беше направил и най-малки труд да се позаинтересува, какъв човек си представят хората при извършване на СМР, всеки ще каже "мъж". Няма как жена да е начело на отдел за продажби и това да не се отрази с негативен знак на размера на продажбите. Винаги един мъж буди повече довери, пък ако ще и "маймуна" да е.

Здравейте,на всички жертви които искат да работят в този цирк до Медникарово.
Аз съм бивш служител от старта на „завода“/ако може въобще така да се нарича,това е обида за тази дума/.Минал съм през доста постове и имам опит,за жалост в тази глупост която цари там.Работил съм 14 години в рудник 3 ,но такава глупост и анархия няма никъде.Там разбрах и се убедих,че простотията няма граници!!!
Ще ви дам няколко примера,на които може би няма да ми повярвате,но искам да предпазя хората за които не всичко е пари!
Там се следи какво публикуваш във Фейсбук,трябва да не се движиш из завода бавно и с ръце в джобовете,да не си с вдигната яка и мнооооооого други простотии.НО,най силно е изразено комлесарското държание на шефа и повечето под него,които го имитират за да са му „приятели“.Да му казват“г-н ….. искате ли кафе?“,да се смеят на жалките му вицове все едно са на комедийно шоу,а всъщност трябва да заплачеш.Надписи от рода“боИдисано е“,“завоТ“,“област Гълъбово“ са навсякъде из цирка и то написани от началник смени и по големи началници,някои с основно образование,правещи 3-4 грешки на изречение.
Там може да си и най кадърният,но ако неможеш да лъжеш,да лижеш яко дупета,манипулираш и мачкаш хората не ставаш!Ако сте добри в тези неща имате обещаващо бъдеще в тази анархия,която позори името на фирмата!
А вие палячовци началници-комлексари да си четете бележката,че ако останете случайно без тая работа-не ми се мисли –хахахахахахахахахаха!
Успех на желаещите да работят при палячовците и моите съболезнования ако успеете!

Кнауф е един от най-лошите чуждестранни работодатели. Ръководството на фирмата е под всякаква критика, уволнява наред, без дори да има най-малка представа за технологията на работа. Качеството на продукцията е с изключително занижени параметри, като на пазара дори се пуска бракувна стока. Складовете на фирмата не отговарят на изискванията за температура, влажност, така че това, което излиза от заводите, да бъде поне малко съхранено. Излишно се бракуват годни за употреба стоки, които след това се продават от управителя и подопечните му търговци и печалбата се дели, без това да става достояние на собствениците на фирмата. Простото източване се дължи на алчността и хаоса, който цари, а неудобните бързо намират пътя към изхода.....Фирмата се управлява по типично балкански маниер, с крясъци и скандали, с което се цели създаване на масова психоза и страх сред служителите, които в период на криза, по естествени причини, не желаят да се окажат на трудовата борса.