Техноекспортстрой /img/frontend/nomap.png"

Техноекспортстрой

Пълна ченгесарница. Не се уважава изобщо труда. Разсъждава се, че си длъжен да работиш и да те унижават, и ако не си доволен - напускай. Никой не е ценен за фирмата. Заплаща се за отседяно време, а не за изработено. Идеален за пенсионери и некадърници с принципа по-добре гладен, отколкото уморен. Все едно попадаш в държавна фирма преди 20 години - това е настоящата атмосфера.

Става въпрос за дъщерното дружество на фирмата в Нигерия.
Не изплащат заплати с години. Експлоатация на труда на служителите, които съвестно си изпълняват задълженията по договорите, които се подписват след скандали и разправии. Практиката по принцип е да няма договори, а само обещания все в неясното бъдеще и въвеждат в заблуждение служителите си. Така ден след ден се натрупват неизплатени заплати и върви поверие, че ако не си там на място нямаш начин да си получиш заработените заплати.
Господа управляващи, сега не са онези времена от миналото когато служителите ви са чакали с години за да си получат заработеното и не можеш да размахваш в магазина някакъв договор! Навсякъде ти искат от онези, финикийските знаци.