ЕТ Валери Стоичков /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Валери Стоичков

Хора пишете правелно.  В този сайт има ли  за някаква фирма положителни неща  Aз работя в фирмата и съм доволна. А Вие 100 процента не сте се справили с работата .

Здравеите Шанел Мустафова ,какво стана  доставиха ли ви нещата или и вие изгоряхте порядъчно с 20 лв.Мпля отговорете.Благодаря  предварително

фирмата ми плати за миналия месец 420 лева
много съм доволна и детето ми работи с мен

В понеделник разговарях с въпросния господин, каза като преведа парите да му се обадя отново, същия ден ги преведох и се чухме пак, каза в четвъртък ще ми доставят материалите, но все още нямам нищо и не мога да се свържа с него вече

Чудя се дали да се вържа на този господин ,поиска да преведа на сметка 20 лв и после ще ми изпрати материалите след  3 дни ,вижда ми се нещо фалшиво ,моля  посъветвайте  ме ?? има ли някои който наистина  е работил ,и е взел пари,или това е поредния  балон? не мога да разбера къде е офиса на тази фирма , моля помогнете...

Може ли някой който е доволен от заплащането на тази фирма да се свържим с него за повече информация.

защо в този сайт има само негативни мнения сигурно не сте се справили с задачата аз работя тази фирма и съм доволна получавам 300 лева

Въпросният господин ми обеща надомна работа.От мен се изискваше да изпратя 20 лв. по сметка за да получа пакет с необходимите материали за да заочна работа.Направих нужното. След убеждения, в продължение на 5 дни , че ще получа пакет с необходимите материали за да започна работа,такъв не получих.След многократни опити да се свържа той отговори и прекъсна разговора.Това, че не трябва да се доверявате на подобни фирми вероятно ще ви стане ясно.Добре е да има подобни сайтове за мнение на търсещите работа и за евентуално потърпевши.Радвам се, че има къде да споделя и според мен това е една превенциална мярка да се ограничат в известна степен бъдещи пострадали от фирми.

лично аз съм много доволна от тази работа която правия в тази фирма защото си докарвам прилична сума от 200 до 350 лева

Напълно подкрепям мнението на първия прочел и пуснал мнение във форума - мисля, че това са поредните измамници, които търсят лесна печалба, но за жалост, най-вероятно ще се намерят лековерни рибки, които да се хванат на въдицата ...