ЕТ Валери Стоичков /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Валери Стоичков

Погледнете за Този Валери Стойчков .Няколко пъти са го хващали и пускали за и
измами със надомна работа https://www.24chasa.bg/novini/article/10886985

Валери Стойков за пореден път върти измами със надомна работа.Този човек някъде от 2007 г се занимава със тази измама ! През.няколко години го дават по тв и пак си продължава.

ти като си доволна дай някакви кординати на фирмата а и ти как ги намери и как почна работа искаха ли пари предварително и такапиши по подробно а ако можеш говори и аз да почна

Ако някой знае нешто за лепенето на стикери на чанти , моля Ви кажете .

Фирмата за сглобяване на играчки и напълно фалшива. Свързах се по телефон с Неделчо Спасов от ЕТ филория, е сега вече е Неделчо Спасов , каза ми че фирмата има клонове из цялата страна и да преведа 22 лева по банка в ЦКБ на името на Валери Василев Спасов  и после да му се обадя по телефона за подвърждение. Направих го на 26 август  обадих се по телефона и си казах адреса на който да ми изпратят работата но днес така и не получих неща за работа.  Обадих се вече 20 пъти на телефона но никой не отговаря . Така че изгорях с тези пари . Хора не се лъжете фирмата е напълно фалшива. Тези изказвания които са напранени положително са сигурно на техни хора. Нито един пратил пари на тази банкова сметка не е получил работа така че това е пълна измяна . Утре ще подам жалба в полицията и мисля че ще го хванат точи хубавец.

Извинявам се за късния отговор, но чак днес видях въпроса от Галина Петрова от Стара Загора
Та, не не получих нищо. Писах и на джобтайгър да махнат обявата или да я проверят поне първо, писаха ми, че много са пострадалите и се е подало оплакване или проверка беше вече не помня точно срещу това лице
Много ми е интересно тези, които пишат, че работят за него как става това, като той така и не ми отговори на обажданията и съобщенията, ако всичко беше наред поне щеше да има достойнството да даде обеснение

Здравейте! Онзи ден прочетох обявата на Валери Стоичков или който и да е там представящ се под такова име. Обадих се и няма да обяснявам какво ми казаха , защото от прочетеното до тук е ясно , че всички знаят за какво става дума. Попитах господина не трябва ли първо да се подпише договор пък тогава да внеса каквато и да било такса , а той ми обясни , че договора ми го носят лично като ми носят материалите за работа. Нито ме попита от къде се обаждам от кой град нито занимавала ли съм се с нещо подобно . Все пак аз ще работя за него предполага се как така всеки който му преведе 20 лв и айде става работник в неговата "фирма" . Айде моля ви се , не се връзвайте на такива!

Г-жо Нели Тодорова,бихте ли обяснили след като преведохте  парите,какво  се случи  но подробно ако може ...Как са ви доставили материалите ,как ги правите ,и после къде ги предавате за да ви платят. Благодаря

искам да ви кажа ,че аз работя в тази фирма  от 5 месеца и съм много доволна

Извинявайте ,но ние колкото  и да искаме да  се справим ,като не ни доставят материалите,няма как ,явно не всеки  го огрява слънцето