ХДИ ЗАД /img/frontend/nomap.png"

моля да споделите по-скорошни мнения за работната среда и заплащенето

Съгласна съм с теб.Работих там 6 месеца и тези дами бяха написали едно писмо до г-жа Павлова(така мисля че се казваше)и ме бха описали че сам нямала Визия и не ме искат повече там.Силно се надявам тези мнения да се четат от управниците на ХДИ и да разберат че да си вършиш работата както трябва не ти трябва ВИЗИЯ

Фирмата е сериозна само да помислят за служителките си в офис Лесово.Отвратителни дами излагат Логото на ХДИ

То трябва малко акъл да имаш за да си добре на днешно време. Призовавам читателите в този сайт да разберат, че психиката на всички които постоянно псуват всичко и са винаги недоволни е формирана на база на факта, че тези хора нямат достатъчен интелект и качества. По умните хора, дори и да имат лошо мнение го изказват по начин, по който става ясно от какво не са доволни и защо, а също така тези хора са и по умерени в техните приказки. Тук не става въпрос дали ХДИ е зле или добре, а дали да обръщаме внимание на драскачи с лоши намерения. ХДИ е фирма като всяка друга, има хора който са много доволни (познавам такива) и такива, който не са чак толкова доволни. НЕ познавам обаче нито един, който да мрази компанията защото е ощетен от нея. Надявам се, че съм ясен. За много години!

Ами това е моята оценка. Няма кво да спорим тук. Има си и добри и лоши позиции и нема как да ги обобщиш с един коментар. Аз лошо не съм видял чак толкожа. Аиде успех

Доста прозрачен коментар е сложил "представителя на управлението в Варна", за какъвто се представя господина. Дружеството е побългарено по обясними причини, намираме се в България, и това "побългаряване" не е в лошия смисъл на думата. Мисля, че най-празното занимание би било да коментирам твоите глупости, жалко че ги споделяш по този пошъл начин. Статистически погледнатно, компанията има много сериозен ръст от нейното създаване, нормални заплати и стабилен портфейл. А на хора като теб, който само знаят да хулят, не бих пропиляла и секунда да ги разубеждавам. Слава богу, че вече не работиш при нас, ти отдавна си компроментиран в застрахователния бизнес!

Твърде  безнадежеден трябва да е този , който е решил да пилее време и много енергия в едно напълно празно занимание в побългареното от 2-3 души с известни имена застрахователно дружественце с гръмко немско име и жизнерадост и дръзновение от времето на комунизма , заедно с ЦКС деятелите и селските връзкарки... А ако ви трябват малко осигуровки преди пенсия или за майчинство или сте решили да получите майчинство и ви трябват малко осигуровки за някой друг месец вашето място е това...

Нека само отбележа, че HDI е една от най-големите застрахователи в Европа, въпреки че малко хора са ги чували, третия най-голям презастраховател в света HANNOVER RE е тяхна собственост, както и GERLING(за тези които са били в Германия). Имах удоволствието да работя там известно време и мога да кажа единствено, че благодаря на хората които работят там за знанията които придобих. Естествено, че има лоши страни, както всичко останало, парите които взимах тогава не бяха много, но бяха адекватни за нормален живот. Единствената причина по която напуснах е че си намерих работа на по висока позиция и с 1000 лв по-висока заплата иначе щях все още да съм там. Хората си ме научиха на бизнес обаче и нямаше да ставам за нищо ако не бяха те. И да не забравя - ако работиш много има повече за теб, ако не - няма! Пиша го сега това щото гледам че търсят хора, успех на всички. Работата е супер ако си кадърен.

Аз работя в ХДИ от 3 години и мога да ви кажа, че няма друго място където да има такава сигурност за работата, няма компания с по-добре организиран застрахователен портфейл (съответно и по-консервативна политика), заплатата ми е НАПЪЛНО нормална и добра и има човешки тон на разбирателство в офиса ми. Има лоши страни естествено, но мога да кажа, че преди в Лев Инс ми бяха ебали майката направо и тук е 1000 пъти по-добре.

Работната среда е много добра и офиса е хубав и е на хубаво място (ЦУ). Вярно е ,че заплатите не са най-високите, но аз за 1 година успях да взимам доста прилична заплата и не съм най-високо. Шефа е готин и от време на време си прибираме комисионната. Не ги слушаите тия дето само реват, че нямат пари - ако си балък няма как да правиш кеш. ХДИ има място за развитие ако си в ЦУ или в големите офиси иначе ще е трудно, но определено бих препоръчал да работите там, по добре е от поне 70% от другите места.