Капси Телеком ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Капси Телеком ЕООД

3 точки от 1 мнение

1 точка

В момента аз и мой колега сме в едномесечно предизвестие, дотук добре. Утре 07.08.2009 трябва да ни дадат трудовите книжки и съответно да ни освободят от работа, но нашите бивши работодатели нямат такова намерение, днес се започна едно увъртане... Това не ме притеснява, защото ще уведомим Инспекцията по труда гр. Бургас, но това ще е утре. Членът по който ни освобождават е 326, ал. 1. той гласи , че работника иска да напусне работа по собствено желание, а дефакто те ни гонят. За 5 години стаж в тази фирма се нагледах на всичко : да те осигуряват на 350лв. а да ти дават тройно и четворно , да работиш извънредно или да си в командировка и да ти платят само ако или когато те решат, да лъжат клиентите и да те карат и ти да ги лъжеш - ей за това мога да разказвам 5 години - примери много. За 5 години през тази фирма са минали 50-60 човека от тях едва ли ще намерите 5 които да имат положително мнение(пише ги в регистрите, нали работодателя ги вписва) Та така моето мнение е отрицателно като изключим заплатата и колегите!