Кенвело България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Перущица 8&markers=София,ул. Перущица 8

Кенвело България ЕООД

Изключително лъжливи и лицемерни са всички! Като започнем от мениджърите и стигнем до продавачите. Лъжат за парите и за работата като цяло. В цялата фирма или са педераси или са там с връзки. Тази работа е за хора, които нямат избор и са готови да търпят някакви селски пръчки да им се качват на главата.

Ако сте глупав,непривлекателен,не изпъквате с какъвто и да е талант и умение и най-вече сте жена НЯМА да преуспеете в тази фирма,управлявана от комплексирани гейове и незадоволени застаряващи бивши дебелани,плащат редовно,но по малко,за 600 лева ти изнасилват психиката"ПРОДАВАЙ,ПРОДАВАЙ,НЯМА ОБОРОТ,ПРОДАВАЙ",нямаш право да се подпреш,да стоиш с кръстосани ръце,ако има хора им досаждаш,ако няма подреждаш,ако има стпка за приемане си в склада по цял ден ... отвратителна компания.Много колеги ги разкараха от днес за утре ,без предупреждение,безс основателна причина,най-зле е положението в магазините им Таймаут... които са към тях.А и почивките си ги записваш със секундите,минута закъснение БУКВАЛНО МИНУТА и няма такъв скандал,а "управителите"-непреуспели неможещи и незаещи хора,най-вече селяни,седят в магаините има-няма по 1-2 часа на ден и прибират двойно повече и НЕ РАБОТЯТ,просто висят

Заслужава ли си да се работи в Кенвело..? Заплащането как е... карат ли ги да остават извънредно и по колко часа е работното време... След нещата, които прочетох маллллкооо се наплаших!

Благодаря предварително!

Искaм сaмо дa споделя мнението зa упрaвителя в пaрaдaйс център Нешо Топaлов. Той е едно дребнaво, злобно човече което се мисли зa голямaтa рaботa. Според мен нямa нуждa дa си губите времето и нервите дa зaпочвaте рaботa тaм тъй кaто много скоро ще ви изгонят под някaкъв предтекст или сaми ще нaпуснете неиздържaйки нa всекидневното перчене нa горепосочения. Инaче пaрите сa добри и кaто си изключим едно същество Мaрия което е дяснaтa нa ръкa нa упрaвителя всички колеги сa супер зaм.упрaвителя Крaси е супер.

Работих за тази фирма една година за това време последните месеци така и не успях да разбера системата на заплащане.отношението е лицемерно.това е един голям клюкарник.за тази година се смени над-15човека персонал като накрая заплащането беше нищожно.на никой не пожелавам да работи там.един познат каза:за да работиш в тази фирма трябва да си или гей или наркоман.

Аз бях клиент там и отношението беше страшно добро. За да ти вземат парите и най-добри приятели ще ти станат, ако трябвва. ;) Така и  би трябвало. Мисля че послъгват с налалленията защото си купих едно намалено яке за 74,99лв. при стандартна цена 169,99лв. при положение, че става на въпрос за топъл шушляк, а сега е края на октомври и този тип  връхна дреха не може да се намаля толкова.
Сега малко критика. Взех си една клубна карта от тях. Цената на картата беше 14лв. (и някакви стотинки), но аз си взех три неща и кято ми ги маркираха с нея, тя ми излезе 4 лева. те ми обясниха, че с тази карта получавам 10% намаление на стоки с редовна цена, 5% намаление на стоки с намалена цена и 20% намаление за рождения ми ден и до седмица след него. Аз бях супер радостна от това, но вечерта като се прибрах вкъщи и им отворих онлайн магазина, погледнах инфо за клуб картата и там пишеше, че намалението за РД важи САМО ЗА СТОКИ С РЕДОВНА ЦЕНА. Това никой в магазина не ми го каза и на картата не го пише.
Иначе като цяло съм доволна.

Работих във фирмата през 2011 година и бях изклиючително доволна от заплащането, работното време и екипа. Все млади и усмихнати хора бяха. Нямаш време за дълъг обяд, събота и неделя през зимата магазинът се пълни, изморително е, но си струва. Недостатък е, че е неудобно, ако се пътува до работа с автомобил, не може да спираш на паркинга на мола.
Бонуси не съм видяла, но бях доволна от заплащането. Може да се въртят смени с другите колеги, но е трудно ако си студент редовно обучение-това беше и причината да напусна.

Аз съм била служител във първият мол във София който откриха и саответно сам била и във първото открито във България Кенвело.Работих 4годино там и бях много доволна и от към заплащтане и от към лоялност, но сам сагластна със Зорница че става така че назначават свой си хора и хора който за нищо не стават а хора като мен и кото са вършили работа остават невъзнаградени.

Пазарувам доста често от магазин Кенвело град Плевен и искам да изразя своето мнение относно персонала, които е много не любезен и никога не обяснява условията за настоящите акции. Според мен ако искате магазина Ви да е на ниво, трябва да обърнете голямо внимание на сърдития ви персонал, защото той отблъсква и мога да уверя, че не е никак приятно да излизаш от пробната полу гол, търсейки друг № дреха! Благодаря и се надявам да има резултат.

Условията на работа са много добри. Не мога да оспорвам. Но има наистина много хора назначени по "Неведоми пътища Господни". Много от служителите изпълняват задълженията на управители и касиери без да бъдат опълномощени за това, без да им бъде заплатено и т.н. Често, така наречените управители се държат арогантно спрямо персонала и спомагат за уволнението, а напоследък често срещано съкращение поради намаляване на работата, за да бъде назначен приятел, братовчед или някой си роднина. А човек със стаж например 2 години и повече, дали е по - некадърен от новопостъпилия кадър - роднина, за да бъде съкратен??? И как мениджър преценява, че целият персонал със стаж от 2 години не е продуктивен, като съответният е новопостъпил? Как за няколко месеца работата намалява и съкращава един по един всеки от тези хора, а междувременно се назначават нови??? Нещата започват от по - високо ниво. Назначавани са хора с "разкошна" грамотност, необразовани. Висшистите са продавачи, а който пише "теб" с "П", управлява магазини!!! Съответно никой от "Шефовете" не се пита какво става. И да - като те изритат незнайно защо ти плащат каквото е редно. "Хубава работа, ама българска!" Сещате ли се защо текучеството тук е голямо?!?