Кенвело България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Перущица 8&markers=София,ул. Перущица 8

Кенвело България ЕООД

Хммм, интересно. Аз работя в тази фирма и тези ваучери, за които става на въпрос, получаваме си ги, не евентуално, а получаваме ги. А този личен бонус, това са предположения, които давате, еми некоректно е така да пишете с предположения.

Бях на интервю за позицията ,, Продавач-консултант". Още от самото начало на интервюто беше потресаващо! Чаках доста време докато управителя евентуално забележи, че чакам за интервю и се наложи да го гоня (хубаво, че поне търпението ми е добродетел, но все пак бързах за друго интервю) :) Като цяло го проведохме доста разпокъсано, но все пак горе долу успяхме да уточним характеристики на работа, заплащане и т.н. Естествено това, което ме смути най-много беше заплащането! В обявата пише 1200 лв бруто, отиваш на интервюто - 1100 бруто (850 нето) и 100 лв ваучери (евентуално) :) при случаи, че понякога работиш и целодневни смени от 9:30 до края, защото все пак е съобразено с работното време на мола :) За голям град да говориш за заплата 800-850 лв заплата е меко казано смешно... Не може така да се подигравате с хората! Разбира се да споменем и позитивното, да, имаш и 1% бонус от личния ти оборот към заплатата, но той едва ли ще е повече от 70-80 лв евентуално :) Изобщо не си заслужава да се работи в този магазин, особено с управител, който не може правилно да конструктира и да разпределя времето си как ще обслужва клиентите и същевременно ще води интервю! За мен това е непрофесионализъм! Искрено се радвам, че не започнах работа там, защото трудът ми не се равнява на смешното им възнаграждение! Бих искала и да апелирам особено младите хора като мен (не,че по-възрастни трябва да се унижават за мизерните им заплати), но все пак искам да кажа, не си струва да започвате работа там, освен ако не сте отчаяни, несигурни или с връзки. Знайте, че винаги имате перспектива за нещо по-добро и заслужавате наистина по-добра работа!

Много долна фирма не препоръчвам не никой да започва там Не ценят труда на който и да било. Малка заплата да не кажа мизерна за София 550лв нето. Няма сигурност. Няма сплотеност. Няма разбиране. И ще повторя по горния коментар третират хората като плъхове успех на ново започналите

Третират хората като плъхове

Не го слушайте този отлолу било трудна работа, работата е толкоз скучна ама не си заслужава за тези пари. И мързелив да си и да не си въобще не става. Първо, че като помолиш шефовете ти за нещо важно че имаш няма значение и живото застрашаващо да е,те ти се ядосват и въобще не ти влизат в положение, даже ти викат, такива са условията не ги интересувало за какво става дума. Въобще не се съобразяват. Цяла година работя при тях и ги помолих наскоро дали може да ме пуснат почивка през уикенда и те ми се навикаха, че никой не може да почива тогава. Аз им казах че трябва да влезна в болница в петък вечерта и уикенда ще лежа и в понеделник пак ще отида. Беше много важно това и те ми се развикаха. Аз съм възмотена от шефовете в тази компания... После ме глобиха защо не съм отишла на работа... Един път в годината ще ти се падне да отсъстваш по важност и те те съсипват за някакви мижави пари. А на една дреха не я взима повече от 50 лв, а я продава за 200. Стиснати до козирката. Никой уважаващ се себе си човек не би позволил да работи на такива условия.

Управителите си разбират от работата ,затова са и такива ! Работата НЕ Е ЗА МЪРЗЕЛИВИ С ОСОБЕННО ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ.Таргетите съвсем не са високи за постигане стига да имаш желание...да не чакаш за едно добър ден да ти плащат по 1000 лв ,колкото до нахалството никой не те кара да нахалстваш ,,от вратата за краката,, а само да си вършиш работата !!!Фирмата е точна,всичко е законно,колегиалността на ниво че и в повече! Ако обаче очакванията Ви са да Ви постелят червен килим от първия ден ДА ,не сте за там.

Преди няколко дена бях на интервю във мол Пловдив. Доволен съм от към управителя и колегите те бяха отзивчиви на първо впечатление. Но предложенията са им смешни. Не може за такъв голям град да даваш 600 лв заплата това е подигравка над човешкия труд. Квартирата ако ти е 320(това е някакъв късмет) и си сам човек, да се чудиш дали да ядеш дали да платиш... А друго имаш 2 дена почивка и тези дни в никакъв случай не могли да бъдат събота и неделя... Както и другите споменават постоянно ти повтарят нахалство, нахалство... Ако не си нахален няма те вземат. Още от вратата за краката. Дават някакви нечовешки таргети. Не може такавя голяма компания и такива шефове стиснати като женски полов орган... Мой съвет никога не си и помисляйте да кандидатствате там. Няма никакво уважение към човешкия труд. Подигравка си правят със служителите с тези заплати. Не може един чистач в мола взима повече пари от тези в този магазин. Кажете - НЕ на подигравката. Нека всички напуснат и никой да не отиде там, да им дойде акъла да си отпуснат дупката малко. Дрехите им са с 180% надценка и печелят много, а в същото време не се грижат за техните хора и им дават колкото бог да прости както се казва. Тази компания е срам за България и заради такива няма да се оправиме. Ако всички се дигнат веднага и напуснат няма откъде да намерят персонал или ще фалират или ще дигнат заплатите. Моля ви мислете малко, не им позволявайте да се подиграват с вас с такава смешна заплата.!!!

Впечатлена съм от топлото отношение от страна на колегите. Още на интервюто бях посрещната с усмивка. По време на самото интервю бях запозната с характера на работата, възнагражденията и всички останали важни подробности относно работния процес.
Още по време на първия ми работен ден всички колеги бяха много вежливи и ми даваха насоки и обяснения за всеки един детайл на работата. Нямам никакви забележки!
Относно управителя мога да кажа, че това е човек, който знае как да ръководи екип! Впечатлена съм от спобосността му да предразположи човек да бъде спокоен дори, когато тепърва започва работа. Няма деления в екипа, няма напрежение, нито така наречените “клюкарски” истории. Още в началото забелязах, че управителят е направил всичко възможно целия екип да се уважава и да си сътрудничи през целия работен ден. Мога да кажа, че това е личност, която на 100% заслужава позицията си на ръководител!
Радвам се, че работя точно на това работно място и с тези хора!

Бях само на интервю за продавач. Интервюиращите са 2 момченца, видима възраст 22-23, малко по-малки от мен. Първо закъсняха с около 10 минути, но това е най-малкият проблем.Като влязоха в магазина, ги взех за клиенти, но не и за хора от фирмата в София. Единият беше с шапка на главата и с визия на рапър, другият-направо летен, и двамата по къси гащи. Дали имаха и 22 години. Но това са назначените от София хора, по къси гащи и с вид на ученици и рапъри.
Бяхме 2 жени за интервю, и единият, който приличаше на ученик, каза да излезнем навън на пейката. Търси ни имената в едно хвърчащо листче и ни огради.
Условията- 5 на 2. Графикът се пише за месеца, но е само проформа. Иначе всяка събота се определя за следващата седмица кой ще почива и кога, уж по желание. Отпуските са 2 пъти в годината- лятото и ранна пролет, тоест февруари и март. За друг сезон трудно ще стане. Излезе с версията, че така било определено за марката в града да се почива.Работното време е съобразено с това на мола, но се ходи по-рано да се почисти магазина, понеделник час по-рано, иначе 30 минути през останалото време. Смените са цял ден, първа от 9:30 до 15:30, втора до 22 часа. Заплата- 600 бруто,чисто 560 за първите 6 месеца, като се получавали бонуси за оборот, примерно около 50-70 лв. отгоре. Ако минеш 6 месеца, заплатата чисто е 630-650.
Разочаровах се от условията и от вида на интервюиращите, които все едно отиваха на плаж, и не всяваха респект.

Ако сте млади, тепърва завършили гимназия, студенти или просто си търсите поредната работа, нека Ви дам един ценен съвет - НЕ ГО ПРАВЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА!

Осугуряват Ви на 600лв, което прави малко над 450лв чисто. Имате статичен бонус от 200лв и още 50 или 100 лв ако се стигнат ненормално високите таргети всеки месец.

Пресгъвате дрехи непрекъснато, преобличате манекени всяка седмица, получавате десетки кашони със стока (понякога дори и над 100бр, тъй като се занимавате с две или три марки дрехи, в зависимост от капацитета на магазина) , пренареждате основно магазина всяка седмица за снимки по напълно глупави мърчандайз изисквсния, стоите прави без право дори да се подпрете някъде по 8 до 12 часа на смяна, работите по 5 дни в седмицата на график, който е абсурден за посещаване на лекции и подготовка на изпити, имате и работно облекло, което си плащате, макар и с отстъпка, и ако досега не сте се отказали, моля прочетете още малко.

На годишна ревизия идвате за нощна смяна или стоите допълнително след първа и накрая ви се дава БОНУС за цялото висене и ненормално БРОЕНЕ ПО СТО ПЪТИ НА ХИЛЯДИТЕ БРОЍКИ от дрехи. А малката подробност е, че този бонус е по-малък от сумата за реално изработените часове.

Тъй като парите във фирмата винаги са малко Ви карат да хващате ВСЕКИ ЧОВЕК, който направи фаталната грешка да пристъпи прага на магазина от вратата за краката и да го обсипете с информация за промоциите и намаленията на всички марки, които се предлагат в магазина. Също така без да са Ви попитали трябва да си предлагате услугите на всеки, който дръзне да се застои на едно място за повече от няколко секунди. И ако бъдете възпитани да оставите хората да си разгледат Ви се изпраща незабавен имейл, в който управителите биват насърчавани на тормозят продавачите по-усърдно. Моля имайте предвид, че тези имейли могат да достигнат учудваща бройка за ден.

Ако все още не сте се отказали, моля продължете да четете.

Ако получите възможност за отпуск след 6 до 8 месеца изпитателен срок, НЕ МОЖЕ ДА СИ Я ВЗЕМЕТЕ КОГАТО ПОИСКАТЕ! Получавате хубаво имейлче, в което от офиса определят конкретен период от няколко поредни седмици, в които персонала да се изреди да почива. И почивате САМО ПО ЕДНА СЕДМИЦА, не повече. Така се процедира три пъти в годината и Ви прехвърлят по 5 дни за следващата година за да Ви накарат в началото пак да излезете по една седмица. Общо взето планирайте море за не повече от седмица.

Ако решите, че сте болни и Ви трябва болничен, ще ви се звъни докато не кажете кога точно ще сте пак на работа, че винаги няма достатъчно хора. А ако не сте упорити, ще ви се каже и колко точно дни да си боледувате, че иначе проваляте плановете на някой ваш управител или колега. Общо взето - или се оправяйте за ден, макс два, или идвайте болни на работа пък дано на климатик ви стане по-добре.

Ако Ви светне гениалната идея да напуснете, знайте, че всякакви бонуси
ЩЕ ВИ БЪДАТ ОТРЯЗАНИ! ВКЛЮЧИТЕЛНО И СТАТИЧНИЯ ОТ 200лв. Нищо, че сте си скъсали з**ника за да лъжете хората да купуват, подреждали сте като ненормални целия магазин, оправяли сте стока и всичко това в един непрестанен омагьосан кръг седмица след седмица.

Накрая най-нагло Ви искат причина за напускане, понеже явно не е очевидно.

И след като Ви изтече предизвестието е много вероятно да си получите документите месец по-късно ако не си настоявате за тях през цялото време.

Единственият положителен аспект, е че Ви изпращат електронни фишове по имейл всеки месец, та да Ви стане още по хубаво като видите как една трета от заплатата ви заминава в полза да държавата и за осигуряване, но това е неизбежно.

Ако след всичко прочетено още не сте извърнали поглед от обявата за работа, значи сте си болни мазохисти и спасение за вашите души няма да има.

Само знайте, че марките Kenvelo, TimeOut и Lee Cooper са на една и съща фирма вносител, затова условията на работа ще са идентични, в който и магазин да попаднете.

УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ РЕШИХА ДА НАПУСНАТ, а тази бройка от хора расте поголовно непрекъснато!!!