ДЗИ Застрахователно Акционерно Дружество /img/frontend/nomap.png"

ДЗИ Застрахователно Акционерно Дружество

Всеки ден ви Звънят по Телефона и Ви

Тормозят щото сте подали Документи

И сте Тъпи, Идиоти за това

Тя Истината по време на Интервюто ще излезе на Яве че

Лъжете!

Успех с търсенето на работа!

Ти си Тъпо Стажантче за 700 ли ?

Бате на къде си тръгнал като

не знаеш Английски бе Идиот?

Интервюто с Ейчарката ти е на английски

И Техническото интервю също

Иди да ти се Подиграват там че си Тъп

Сам си си Виновен

Идете във ДЗИ да ви се Подиграват?

И да търпите Грубо отношение всеки ден за

Мизерна Заплата 700 лева!

Вие във Фирма били ли сте изобщо?

Знаете ли какво е Отношението и Заплащането?

700 лева стартова не е мръднала нагоре с години?

Всеки ден Грубо Отношение

Вие какво очаквате да ви галят с Перцето по Главата ли?

Вие и 1 ден няма да Изтраете там

Я си стойте в къщи идете се Разходете

Пийте по едно Кафе и 1 бира в Мола!

Няма какво...не белгийци,марсианци да я управляват тая фирма ,тя ще си носи духа на комунизма.Стари баби и дядовци не си мърдат задниците от бюрата,гледат хората около тях да им лижат задниците и да им вършат черната работа,а те обират суперлативите.
Привличаш клиенти и приходи,иновативен си,идеен си,работяга си хване ги страх,че си по-добър от тех и те ,,нагласат,,пред тия отгоре.
Побългаряването в белгийската група важи в пълна сила.
Уж нови системи,искат да привлекат млади клиенти,обаче с бабите няма как да им се получи.
Успех на всички.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Време е да си кажем, че тази фирма се ръководи от един хомосексуалист (не го казвам с обида, той обаче го крие). Коста Чолаков надминава всичките очаквания с наглото си поведение и хомо изпълненията си. Мазен и отвратителен човек, ненавиждан на целия пазар. Цял живот на хранилка и преебавка на всички около него. Не случайно се смени целия управителен съвет. Всички го мразят, но оцелява.

Към колегата, апелиращ да не се недоволства против ниското заплащане: моите уважения, но вероятно не сте бил на 800 лв. По вашата логика щом е застраховане, значи хората да вдигнат ръце и да престанат да искат по-добри възнаграждения, понеже печалбата в сектора не била голяма? Хайде стига глупости. Поне не обиждайте хората. KBC Груп в изминалата година закупиха една банка и едно принадлежащо към нея по-малко застрахователно дружество, предната година придобиха още една банка. Аз понеже съм беден работодател и за това ще си купя две банки и ще плащам ниските заплати на бальовците, пък като не им изнася, да се изнасят. Съжалявам, но не сте прав. 800 лв чисто взима един продавач-консултант в търговски обект в крайните квартали на София, със средно образование. А служител в ДЗИ на длъжност, за която се изискват висше образование, задълбочени познания по информационни технологии, владеенето на един чужд език и познания в застраховането е редно и той да взима толкова, така ли? А средната заплата за София е около 1000 лв в момента? Защо господата от човешките ресурси не вземат да си осъвременят аршина, с който "мерят" заплатите на служителите и като цяло не спрат да се надяват, че с трици маймуни ще ловят? Или ще чакат и най-добрите служители да напуснат, и после компанията да си бере ядовете по преминаването към новата система, за което се говори от 5 в. преди Христа, защото тепърва ще им се наложи да намират нови хора, които тепърва ще трябва да се ориентират къде са и какво се случва...