ТРАНСКАРТ АД /img/frontend/nomap.png"

ТРАНСКАРТ АД

Здравейте аз в момента работя в отдел Контактен център в тфс и бих искал да отбележа.....че там хората са много готини с изключение на мениджъра на контактния център,иначе другите колеги са супер готини ,но за жалост си търсят повечето друга работа.парите са сравнително малко,но си заслужава зааради колегите и коплежките който са многохубави хора! Само ме притеснява шефката,но дчух от слухове че щели да я махат скоро,така че хора не се чудете а идвайте да си правиме купона!

Не приемайте работа в тази фирма лъжат като за последно

Отношението от фирмата към служителите е направо подигравателно.Същото може да се каже и за заплащането, което за сравнение мога да кажа че на час е по-ниско от това в заведение като KFC. Възможностите за развитие са в рамките на 50 лв. разлика в заплатата.Съотношението работа свободно време би било добро ако шефът ти запомни кога все пак си помолил да ти сложат почивките.А колкото до работната среда никога не споделяй нищо лично освен ако не искаш да бъде използвано срещу теб в подхощ момент и то не от друг, а от ръководството.Отношението между колегите не е враждебно, но това се дължи основно на лицемерието на по-голямата част от екипа.Така че освен ако не сте свикнали с унизителна заплата , обидно отношеие от страна на ръководството и коментари за гърба, по-добре не приемайте работа в тази фирма.

Заплащане-никакво!Уважение в тази фирма даже незнаят значението на тази дума!Привилегий имаш само ако си роднина на щефа!Фирмена сигурност -(тук ме напушва смях )ами няма такава,ако решиш да споделиш нещо на някой твой колега от там ,то в рамките на 2 минути вече те обсъждат всички !Потенциал за развитие няма никакво ако си с връзки разбира се може да те лъжат поне че ще има развитие...)докато не напуснеш) колегите са как да кажа клюкари и клюкарки ..никога не съм виждала чак такава злоба и такива лицемери .има колеги който си бъркат в носа и даже незнаят защо са там, то те са си най-добре(може и повишение на заплатата да получат) ,а тези който се стараят да си свършат съвестно работата то те винаги са наказвани и оплювани.. НЯМАМ ДУМИ!!!Ти читателю ако си решил там да работиш,помисли си добре дали имаш достатъчно здрава психика и дали труда ти струва около 350 лева???

Леле много забавно!!! Направо нямам думи! От това,което чета май Продажби и Контактен център пак си търсят нови служители (за жалост ръководителите на двата отдела някакси немогат да си задържат кадрите),то иначе незнам кой нормален човек ще изкаже някакви ласкави думи за тази и фирма и то пък особено за двата отдела.Явно някои наистина нямат кандидати за работа. Ха ха ха,жалко, а защо ли е така.....Много забавно беше във "фирмата",направо супер,заплащането почти мизерно,но за сметка на това работа за още 200 човека,отношението служител-началник са доста лицемерни,т.е за да си добре да трябва да си много ама много добър със шефа (то май почти навсякъде за момента е така в страната).Незнам хора ама положението там е много зле,тези които мислят да почват работа нека се замислят по-сериозно, а тези които са останали( то можещите хора дето са останали там се броят на едната ми ръка), БЯГАЙТЕ БЕ ХОРА !!! А специално към "Пенсионер"-Ако не сте схванали това е сайт за изразяване на лично мнение на настоящи и бивши служители за цялостната атмосфера в учреждението ,а не безплатен сайт за реклама на дадена фирма и набирането на нови кадри!!! За тези неща има други сайтове,но няма да ги споменавам, ПОТЪРСЕТЕ ГИ!!!

Преди беше супер, в последно време изобщо не си струва

Въпреки, че съм вече бивш работник на Транскарт мога да изкажа главно добри отзиви (без да лобирам за нея).

Плюсове:
1) Конкурентно на останалите банкови и небанкови институции заплащане
2) Има отедели, в които нивото е на високо равнище
3) Добри условия на работа, атмосфера и уважение (с малки изключения в някои отдели).
4) С това имам в предвид, че работата може да бъде достатъчно интересна и
разнообразна (едва ли е най-подходящата дума), но това си е специфика за конкретната длъжност.
5)Много добро и перфектно обучение от страна на екипите в отделите Контактен център и Продажби
Минуси:
1) Няма клонове и дирекции, в които във страната.
2) Малък потенциал за развитие. Предпочита се наемането на външни кадри за освободилите се позиции, вместо издигането на вътрешни такива. Има и изключения.
3) Ниски заплати които впоследствие може би са се повишили (надяеам се ).

Това е моето ЛИЧНО мнение. Запазил съм главно добри впечатления, но е възможно положението да се е променило към добро/лошо.

Ред е на все още работещите там. Споделете :) :) :)

Здравейте. И аз съм работил доста години в ТЦ и мога с ръка на сарцето да заява, че това беше страхотна фирма със страхотен екип която беше съсипана от лицемерни, стахливи и безцелни "човечета" които направиха краткотрайна и шеметна кариера и после.....кои от каде е. Ако някой ИСТИНСКИ икономист разгледа историята на тази фирма може да напише неповторим учебник по АНТИ-ИКОНОМИКА и БИЗНЕС-НЕРАЗВИТИЕ защото от фирмите в които съм работил никъде не съм се сблъсквал с такова безхаберие и ръководна некомпетентност. Но това е и фирмата където за кратко време можеш да направиш такава шеметна кариера дето я няма и в латино-сериалите, т.е издигаш се в кариерата и йерархията за това че всеки твой проект е ппълен провал. ЕВАЛА. В тази фирма каквото и да се случи нема никакво значение за ръководството, защото за него важи правилото "кучетат си лаят, кервана си върви". Това е фирма направена с цел да обслужва "някои хорица" и дали ще фалира днес или утре никой не го е еня. Жалко за многото способни служители, хора и приятели които останаха там и все още таят някаква надежда за нещо наистина тойостно. Колкото и да не им се вярва на ръководството, това са хората които крепят фирмата а не "родата" и "приятелските обкражения". Абе с две думи ако сте сериозен служител, имате големи амбиции, не сте роднина или приятел с някой от ръководството - мястото Ви не е там. Аз специално никога няма да забравя интервюто на Търговския директор в първия брой на TRANSLIFE(какво ли се случи с това списанийце :-)) къде се казва, че тази фирма започна с много младежки ентусиазъм. И наистина беше така. За мое ОГРОМНО удоволствие аз изпитах целия този процес на изграждане и развитие. Останалото няма значение!!!

Работил съм в ТрансКарт близо 4 години - смятам, че това е достатъчно като коментар :-).

Прекарах доста време в тази фирма и с ръка на сърцето, мога да кажа, че в началото всички започнахме работа с ентусиазъм да изградим нещо значимо и ново на финансовия пазар в България.Всеки даваше най-доброто от себе си, помагахме си един на друг, независимо в какво се състоеше работата.Нямаше колега, който да се обърне с молба към друг и той да му откаже. И не защото му е работа, просто имаше приятелско отношение между всички. През времето, в което работих в ТРАНСКАРТ, се запознах с доста готини хора, но същевременно се сблъсках и с пренебрежението към служителите, ниските заплати, да се толерират едни хора за сметка на други...Мотото на ръководството е - Абе какво като напускат! Знаете ли колко чакат да почнат работа?...Та нещата там са така.Не си ценят кадрите! Вие ще сте ПОРЕДНИЯТ служител и нищо повече от това. Ако ще почвате работа, въоръжете се с нерви да изтърпите всичките тези неща, като пренебрежение, да ви пращат да вършите неща, за които не сте и предполагали, че ще ви се наложи, да гледат на вас като на последният цървул и да нямат никакво желание да ви изслушат, дори и да сте заявили такова...Абе дет` се вика само \"екстри\"...А ако сте от типа хора - шефе ритни ме по дупето за късмет, то тогава може и да успеете да се докажете. Другият вариант е някой от ръководството да ви е близък роднина - е тогава ще сте си добре. Може и директор да станете на 24години. Ще направите шеметна кариера..
Не съжалявам за годините ми прекарани в тази фирма, защото се срещнах с нови приятели. А това е по-ценно от някакви си курсове(организирани избирателно!!!), служебните телефони и таксита...И те така.