Унивег България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Унивег България ЕООД

Фирма Унивег България вече не съществува.Наследия Берс АД с първа база Казичене.Ако Ви интересува някакво инфо търсете Берс АД

Случайно попаднах на написаното от господин Булгуров неграмотно изказване и не мога да не взема отношение, тъй като същият, индиректно ме обвинява в некоректност, като човекът, който участва в процесите свързани с човешките ресурси.
1. Господин Булгуров НИКОГА не е бил служител на фирмата, а е работил в базата като служител на външна фирма, чието задължение е да му води и превежда плащанията.
2. За 4 работни дни в един месец, колко пари се очаква да се вземат чисто?! Та това е по 70лв нетно заплащане, ако това е била действителната заплата!!!
3. Господинът и жена му един ден просто решиха, че повече няма да се явяват на работа, без да дадат обяснение и трябваше фирмата им да ги издирва, за да разбере какво се случва и какво ще правят за напред, но има смелостта да обвинява в некоректност останалите!
Заставам с името си и цялото си възмущение! Обвинявали са екипът ни в какво ли не, но никога че е бил некоректен към хората, с които работим в един екип!!!

Stoyan Bolgurov i Yordanka Dimitrova az imam sa vzimam 280 lv+ 200 lv moqta sapruga trqbvash da ni prevejdat parite nai kasno do 20 mai i do sega nishto sajelqvam prosto che sam rabotil tam vseki den patuvah 32 km + kadeto sam rabotil izvanaredno ! Tel 0876683001

За последните няколко месеца, в които работя направо ми дойде горница. Не съм предполагал, че ще има толкова много работа в склад. Изненадах се като видях, че са ми платили за всичкото време, в което съм стоял допълнително. На предишни места, на които съм работил тези часове ми ги режеха, а и си чистеха браковете и липсите със заплатите на персонала. Тука не е така. Корекни са. Вярно бачка се здраво, но знаеш за какво. Не знам на Пеевски ли са, на кого са, ама не се крепи всичко със свински опашки, за да може да работи, а ни се дава техника. Не препоръчвам работата, ако не ви се работи, иначе става

ти със смяната на ръководство,що пишеш тъпотии?Първо-да ти споделя,че Унивег няма.Второ-има Греенярд.Трето-бившата вече база на "Унивег" е продадена на българска фирма начело с господин Пеевски.Четвърто-понеже си позволяваш да наричаш мишки всички напуснали в последните месеци,в това число и мен,аз няма да те обиждам само ще ти споделя,че независимо какъвто и пол да си,душичката ти е на к......а и такава ще си остане за цял живот.Пето-нещата просто изглеждат,че се подобряват,ама с времето ще се случи нещо от сорта на Карфур,Пикадили,ако можеш да ме разбереш де.

Смениха си ръководството и нещата се оправят. Мишките избягаха от страх че ще затвори склада и останаха само стабилните колеги. Всичко, което се изработи се плаща. Една от малкото фирми,които ти признават извънредния труд и не те режат за глупости

Когато работих в Унивег първоначално бях доволен от началници колеги но с течение на времете всичко започна да си идва на мястото смисъл заплащането в България "работиш много и не ти се плаща особенно инзвънредният труд който полагахме всички колеги които работихме в сектор зеленчук на фирма Билла която вече не е в Унивег"Тогава работното време ни беше от 14.00ч до 23.30ч ,а ние работихме до 3ч 4ч имало е дни в които сме работили до 10.00ч на другият ден и на края на месеца във фиша пише че имаме 9-10часа извънреден труд което е голяма лъжа.При мен имаше една ситоация която постъпиха много непрофесионално бях предопредил два месеца по рано че ще ми трябва отпуската за да мога да си гледам детето защото яслата му беше в ваканция и не работеха.Но когато дойде време да взема отпуската те не ме пуснаха защото съм бил болен предният месец и затова нямали да ми разпишат отпуската което е .....!Има още много такива ситоаций в които управара постъпва не коректно спреямо работниците.Голями приказки без покритие.Благодаря и лек ден

работил съм 5 години в тази фирма. Докато Доминик беше във фирмата - нещата бяха поносими.
Интересно ми е как може да ти кажат, че има транспорт за служителите до мястото и сутрин да идва бусче за 8 човека а да чакат 20 ... 80% от случаите трябваше да пътувам с личен автомобил, тъй като няма място. Ако чакам следващият курс съм прецакан - водат ме че съм закъснял за работа и ми режат от часовете. СМЯХ ! Смешни ваучери от 2лв. на ден за храна само от понеделник до петък ако си редовна смяна / за нощна смяна няма ваучери / ОМГ
Бонус система при пикъри ?!? Каква система аз работя като за двама - друг работи на полувина на мен и взимаме едни и същи пари. Не препоръчвам тази фирма на никой !

Кандидатствах за позицията складов работник,интервюто ми беше проведено на маса в заведение Мементо до НДК.Като имах изисквания за 800 лева заплата чисто,а те ми предлагат 680.Трябва да пътувам до паметника Левски за да ме закарат на работното ми място село Мусачево,което се намира на 25 км от София. Трябва да работиш и нощни смени за колосалните 680 лева.В момента са наели фирма за подбор на кадри и като ги попитах защо толкова често търсят работници,бяха като стъписани,а аз им заявих че познавам 3 души които са работили в Унивег и от тях знам че масово има нередности-със заплати,със осигуровки ,с отпуски,с не регламентирания извънреден труд който не се заплаща.Хора замисляте ли се че като мамите постоянно персонала си никой няма да иска да работи за вас.За тази година до 21 октомври имате 64 обяви, повтарям 64 обяви за 10 месеца може да се провери по историята в джобса.А на кандидатите които искат да бъдат измамени желая късмет,защото ще им трябва пускайте смело,те често търсят балъци.

В продължение на 2 години бях част от екипа на Унивег България ЕООД. Като цяло оценката ми е положителна, но има едно голямо "но"... Когато реших да напусна фирмата имах среща с Г-н Ръководител и Г-н Голям Ръководител... На въпросната среща се опитаха да ме агитират да остана във фирмата, на което аз изложих доводите си, като основна причина за напускането си обявих некоректното отношение към служителите по отношение на заплащането на допълнителния труд. Не може служител да бъде "използван" когато трябва за извънреден труд, защото фирмата има нужда от него, а когато служителя стои без работа по причина, че клиента не е платил на доставчика, да му се приспада от надработката. На всичкото отгоре при напускането си се опитах да се свържа по телефоните с Г-н Ръководител и Г-н Голям Ръководител и резултата беше, че нито единия, нито другия ми отговори....Явно оценката им за моя труд през тези две години е такава. Все пак им пожелавам успех в мисията да утвърдят Унивег на челните места в логистиката в България. С най-добри чувства и, господа, вдигайте си телефона, защото Вие зависите от тези, които Ви звънят по телефона===