Сайбсофт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, Квартал ЛОЗЕНЕЦ, ул. БАНАТ, 28, партер&markers=София,Район р-н Лозенец, Квартал ЛОЗЕНЕЦ, ул. БАНАТ, 28, партер

Сайбсофт ЕООД

нема да се преуморите , стига да си нямате работа със собственичката - пълна.........заплатата се дава на парче , щото собственика крие от жена си и дава от джобните си , абе без коментар.......

Фирмата си е супер. Парите не са много но и зор няма. Забравете за развитие. Всъщност няма да правите нищо смислено.

Abe admin, te se oljaha da me kleparjat i da me pljujat tez mojte sluzhiteli tehnata m... Az na rabota gi vzeh, leb im dawah, a te glej kak pisali za men. Da wzemesh da iztriesh pone njakoi gadfosti, dano sajta ti ostane chitav. Are, Sybo

Невъзможност за развитие. Ниски, но все пак не от най-ниските запалти. Ако ви обещават развитие по-добре се потгответе да изнудвате "инвеститора". От наблюдение ще ви кажа, че това работи. Наистина работната среда е като във санаториум. Трябваше само някой да купува вместо вас тоалетна хартия за кенефа, да направи така, че на работното ви място да не мирише :), да се вършеха наистина смислени дела, а не да се задоволяват хрумките на собственика. Мога да изреждам още неща, но това няма да помогне на хората които все още се опитват да се измъкнат. Ще ставам и ще довърша после.

Ех ех, мина време, нещата явно набират сила. За мен най-голем купон си остава ..... Ей тоя човек направо ме пълнеше. Нема друг такъв ви казвам. Изтупан в костюмче от илиенци, ама понеже е хилав и гащите му висят като чувал на задника. Обувките пак от там. Иначе с потник на сърчица и вратовръзка с ластик (явно се зори да върже истинска :)) ) Сигурно все още се чеше зад врата като въшляф, когато се чуди нещо, и клечи край хората като гладен на сранье :).

Иначе за фирмата - е нема такава фирма, дето да се занимава с такива глупости. Кефа е че пачкаря не се усеща колко е зле и налива пари там с мисълта че нещата стават. Едно време верно имаше некакъв шанс да стане нещо, ама като чета тука какво са писали хората, явно вече нема никакъв. Дочувам че вече вземали и хора дето си немат понятие от нещата и им се плаща доста добре да геймят и да гледат филми :)

Такаааа. Виждам че фирмата се развива. Аз хванах началото и съм много доволен. Моя пазарлък беше да им направя софтуер за складово стопанство срещу 30k лева. Аз и един мои приател които да бачка от вкъщи. Направихме нещо което не вършеше никаква работа, но благодарение на това че го тестваха хора които си нямат и на идея за какво става дума за около 3 месеца излезе, че сме готови! :)
И хватката каква беше - броят ми 20k лева и другите 10 след като всичко тръгне в магазина (баш шефа имаше и магазин за строителни материали). Естествено прежалих тея 10 к и си набих шута. После как са се оправяли не знам, но софтуера които им оставих не ставаше за никакъв чеп, но ако не ги .... такива глупаци то някой друг ще го направи. Така че - действайте.
Единствения ми разход беше, че си изхвърлих сим картата и понеже нямаше договори можеха да ми хванат оная ми работа. :)
Абе добри времена бяха...благодатни.

Фирмата найстина е смехотворна. Но аз лично като бивш кадър не намирам никаква вина в мениджъра ....... ( жалко човекоподобно което по щастливо стечение на обстоятелствата и разбирасе умствената обремененост на истинският - човека с парите, заема ръководна длъжност в тази пародия и получава заплащане 10 пъти по-голямо от умствения си багаж). Вината е в собственика който разполага с излишни средства и несбъдната детска мечта която с помощта на горепосочения ...... преследва. За хората колебаещи се съветът ми е следният. Ако сте мързеливец и си го признавате, ако знаете че несте особено способен но ви се иска да получавате сносно заплащане без да се трудите особено, значи Сибсофт , ... Соибосфт ... абе Сиборския софтиер е мястото за вас . Ако искате да градите кариера, бягаите далеч фирмата на ...... ( Между другото, г.н. ......, няма ли да се откажеш ... осинови ....., нужна ли ти е цяла фирма? )

Даммм, ще започнем от начало - самото име на фирмата е грешно - мениджърчето, (сибирец, със средно образование, което както се писа горе е любител на бирички и смърди на алкохол от 2 метра), все още си мисли че SybSoft се чете "сАйбСофт" въпреки че всичко живо по телефона търси "сибсофт" :)) Възможни са и други вариации, като "сайтсот" и каквото още ви хрумне.
Офиса на фирмата е в много престижния квартал Лозенец. Първо трябва да преодолеете денивелацията, която предлага терена. После следва трудната, но интересна задача да се открие офиса. В началото може и да се затрудните, защото е разположен в приземния и подземния етаж на безименна кооперация, но все поне от 3-тия опит ще успеете. Табели и обозначителни знаци няма. Ориентирайте се по поомачканите алуминиеви щори. Ако вали дъжд ще ви е по-лесно - от улука точно над вратата тече достатъчно количество вода, че да измие както калта пред офиса, така и миризливия врат на мениджърчето :))) Влизайте направо - човекът който ви посреща може странно да прилича на шофьорче със костюм, но грешите ! Това е Мениджър :)
Вътре е уют и идилия. Горното помещение не предлага нищо интересно, и може да се заблудите, че във фирмата е скучно. Продължете навътре моля :) Ако не успеете да се пребиете по извитата тясна стълбичка която свързва горното и долното помещение, ще бъдете очаровани. Долното помещение(известно още като дупката, или мазето) предлага липсата на дневна светлина, и приятното усещане че се намирате в селска компютърна заличка, странно приличаща на баня. Тук климатик не е необходим. Лятото е хладно като в зимника на дядо, а зимата.. пак така :) Може да си пуснете обаче маслен радиатор, и да си изсушите мокрите дрехи и обувки на него. Фирмата разполага с 2 такива радиатора, които ако сте достатъчно пробивни, можете да ползвате долу. Мениджъра горе е на течно отопление и не му трябва радиатор.
Има обаче и голям шанс да не стигнете до долу, а да ви бъде проведено интервю горе - от съображения за сигурност. ЪЪ имам предвид не че ще изнесете нещо, а че няма да се навиете на работата :). Интервютата са кратки и ясни. Може да ви бъде зададен въпроса "какво можете да правите", но може да попаднете и на коварния въпрос "пийш ли", на който трябва да се отговори подобаващо. От тук нататък вече сте назначен. В началото не е лошо да идвате навреме - около 9. Но след месец два, можете да идвате и по-късно - 9:30, 10, 10:30, 11 - абе като се понаспите и ходете. Иначе трябва да се трудите здраво - за препоръчване е да играете brood, щото иначе колегите ви няма да ви приемат добре в екипа. И те някога не можеха да играят, но доброто ръководство на мениджърчето и собственика ги принудиха да се самообучат в този благотворен труд. Чух някой да пита за договор ??? Ще имаа, спокойноо, но не точно сега. Може би след 5-6 месеца, до година максимум да получите. Е, ако снастоявате де, иначе може и да не получите :) Заплатите са нещо що годе добро - ее, малко се изплащат на 2,3,4,5 части, ама това са подробности :) За сметка на всички тия предимства, вие ще получите голямо количество забавление - смешен селски говор на мениджъра, възможност да се повозите в "кошника" (рено лагуна) и да послушате колко е добър, да чуете всякакви истории за велик бзнес с хотелчета по боровец, мотописти и контролери за аквариум, а също и безумните идеи за обектите на разработка на фирмата, както и невероятната възможност да ви метат под стола докато работите привечер.
Ще чуете и невероятен набор от универсални лафове като:
какво става, как сме
стават ли нещата
аа добре, значи стават
ще направим, ще направим
чау пичувити
как сме кумпанийката

Ами това е, заповядайте в курортната почивна база "Сибсофт" в която ще се забавлявате и псувате до припадък :)
...и не забравяйте като се обадите и чуете по телефона отсреша "Кожин", да кажете "кооой ?"

Менижърчето е пич-алкохолик - яко набива бирички по цял ден. Забавно е край него - може да чуете готини истории в които той се явява героя - как се свялат пички, как се прави бизнес абе майката си е ебало. Толкоз глупости на едно място не могат се събра.
Инак за развитие в тая фирма забравете, но ако ви трябва почивна база за няколко месеца това е мястото. Трудови договори няма. Работните условия са пълен ташак. Ако имате краен срок, но закъснеета със 3-4 месеца не е проблем. Ако се иска нещо да направите и не го направите също не е проблем така че за почивка е идеално.

Фирма пънла скръб.Парите на части и никога с точна дата.Шеф алкохолик.Мизерия и гнусотия.Никакво развитие. Обещания за сериозни развития в сферата на микропроцесорни разработки ,а монтаж на улуци(не е шега). Поне там срещнах много добри приятели които ни сплотяваше обсъждането шизофреничните управители.Трудов договор е непозната дума. Всеки служител е е изкарал максимум 5 месеца.