Ай Ти Дабълю https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35&markers=Пловдив,ул.Нестор Абаджиев 35

Ай Ти Дабълю

Абе, малоумници, да не сме седнали да си губим времето в четене на идиотски спорове?! Тук сме, за да видим мнения за фирмата. Никой не го вълнуват вашите Албенки и Ренита!

А ти къде досега си излизала с името си и със собствена позиция докато беше в ITW, но сега се засегна, защото се разпозна, нали!И правилно, поне толкова можеш, а истината боли, независимо от начина, по който е поднесена!Сега се доказвай там, дано успееш и не се занимавай с нас, за да не разбереш още горчиви истини за себе си и не само!

Много е забавно да четеш мненията на хора, които дори нямат смелостта да излязат с името си!

И къде виждате " силни бригадири " ? Такива не е имало нито преди, а още по малко сега. По времето на г-н Ненов се мобилизираха, защото той не търпеше несериозно отношение към работата, но имайте малко търпение и Албена ще ги научи на порядък ! А който не се учи, да хваща пътя, за какво ни е, само проблеми създават ! А тези, които напуснаха, нищо не постигнаха. И там, където отидоха са същите. Някои, дори повечето от тях и позициите си не успяха да защитят. А други не смеят да напуснат, защото другаде никой няма да ги търпи !

Силните бригадири сами си ги изпуснах те,като си мислихте че те ще търпят отношението ви. Г-н Ненов работеше със тези ХОРА.А други едва ли щеше да ги до пусни, до г-жа Кръстанова

Колеги моля подкрепете Промяната.
Илияна е добре подготвена нека да не позволяваме на кръга от мижитурки около Рени да насаждат мнения.
Правят отчаяни опити защото им се нарушава спокойствието.
Крайно време е за радикални промени.
Жалко, че навремето г-н Ненов не ги изгони до един досега да сме се отправили.
Всички много добре знаете че страдаме заради слаби бригадири.
Колко време Рени я мъчиха стига толкова искаме промяна.

Колега, пишете абсолютни глупости! Рени и Илияна са много добри специалисти със значителен принос в работата, всяка на своята позиция ! А вие след като въобще не познавате работата им, защо се изказвате неподготвен !?!

Илияна е много далече от качествата на Рени в производството.Обърнете внимание!!! Всява само смут и паника. А от там идват и повечето проблеми.

По-добре е да се реши даден проблем заедно,а не, кой е виновен. Към ръководните фактори на фирмата. Защото служителите на фирмата стават съндар. Понеже един каже едно, друг друго

Албенче, ние вярваме в теб ! Бъди здрава, много успехи ти желаем и те подкрепяме, можеш да разчиташ на нас !