Езиков център Интелект /img/frontend/nomap.png"

Езиков център Интелект

Под всякаква критика е обучението в ЕТ Интелект - Ваня Ананиева. Заплаща се за учебниците в троен размер?!?!? Ехоооооо?

Здравейте, аз съм щастливо напуснал служител от работодателя г-жа Ваня Ананиева. Заплащането винаги се забавя, винаги се намират оправдания и винаги на никой не му пука докато си правят реклама, събития и разходки светата троица - шефката, гъзолизачката и недоразумението ИТ. Обидно е държанието към колектива, а кой всъщност изкарва кинтите за авантюрите на Ваня Ананиева, ние учителите? Не съветвам никого да работи там, а сами решете при тази обстановка с каква мотивация и настроение влизат учителите във вашия час...

Работя в фирма, която има някакъв договор за курсове към Интелект (предполагам, защото от фирмата ми са безплатни). Минах 2 курса и мога да кажа, че не съм чак толкова доволен. Преподавателите са разсеяни, и доста често - недоволни. От тези два курса, научих предимно теория, но не мога да говоря свободно.
Попитах за цените, ако някой приятел иска да се запише... е... доста са надути, за това което получавам!
Да не говорим, че и учебниците са ти плюс 120 лв.
Безплатно бих отишал, но да си плащам - не, благодаря.

Не съм доволен от нищо в тази фирма!
Унизително е да работиш за тези пари...

Това е поредната БГ фирма - пародия....
Останах адски разочарован от отношението на целият екип.
Като започна с наглата Ваня Ананиева (шеф на интелект)...
тази жена е пример за това как не трябва да се прави бизнес. Никакво отношение към персонала си, който работи за никакви пари. Бавене на заплати е меко казано.. никога нямат пари. Цялата орда от псевдо шефове, която е заформила, трябва да се занимава с нещо далеч по-просто.. като да продават цветя. Този велик програмист, Косьо - едва ли не го сравняват със Стив Джобс. Косьо... Надявам се да фалирате и да спрете да лъжете хората, защото това вече не може да продължава. Курсовете Ви също не струват... не заради преподавателите, или учтивите госпожици в офисите... ами заради управителния съвет (ако може да се нарече такъв). Никакъв интелект няма в тази фирма...
ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ, НИТО КУРСОВЕ.
В противен случай, ще страдате...
Благодаря,
ваш БИВШ клиент.

Миналата година работихме с агенция Интелект във връзка с фирмени обучения по английски език на служителите на нашата компания.
За преподаването и ползите от курсовете:
След започването на курса се оказа, че едната преподавателка, освен английския, преподава и вероучение на колегите и им раздава религиозни брошури.Помолих веднага да бъде сменена и от агенцията успяха да реагират в рамките на месец и да я сменят.
Като цяло бяха изключително гъвкави и отзивчиви, което ме накара да ги потърся отново и тази година.
Хората, които бяха на курс миналата година, отново положиха входящ тест и се оказа, че всички са за същото ниво, което вече са минали.За мен това означава, че от проведените курсове нямат никакъв резултат и сертификатите, които се раздават толкова смело, са абсолютно без покритие.
За администрацията:
Миналата година работихме с доста отзивчива дама, с която се разбираме почти без думи, но за съжаление тя напусна (не съм изненадана).Започнахме на ново работа с нов човек, който за мен няма елементарно отношение към клиента.Измислят се някакви строги условия, пишат се мейли с подточки, които трябва да изпълним ние като клиент, слагат се срокове, по телефона говорим едно, после пишат друго и казват, че мейла е единствения начин на кореспонденция и това, което сме говорили по телефона не е от значение.Абсолютно заядливо и грубо отношение, почувствах се сякаш че те ми плащат, а не аз на тях.
Хора, говорим за курс по език, не за ядрена физика.С такова отношение към клиентите си, няма да стигнете далеч.Жалко, че не сте успели да запазите гъвкавостта си.Конкуренти фирми колкото искаш.

Унижение е меко казано! Шефката докато обикаляше света на нас ни се казваше, че аванса ще бъде заплатен до края на седмицата от мъжа-жена Ивелина, а от скоро си имат и друг педал Косьо великия ИТ!

Работих близо 6 месеца в Интелект Борово , като Офис Мениджър . Изключително некоректна фирма и работодатели . Още на първия месец , заплатата ми беше забавена с две седмици , обещаните бонуси получих едва в последния ми работен ден и то непълни заради измислени глоби . Работиш като луд по 10 часа на ден , два месеца и половина съм чистила целия офис и зали и изхвърляла боклука поради липса на чистачка , учителите напускат масово.
След едномесечен срок предизвестие , напуснах и от началото на април до ден днешен не съм получила остатъка от заплатата си , след многократно позвъняване от моя страна и многократно затваряне от тяхна ! Много е вярна поговорката гузен и негонен бяга , но до кога ще в така ???!!!

Много съм разочарована от Интелект! Вземат над триста и петдесет лева за половин ниво, а след това преподаването е отчайващо. Преподавателката по немски език е с мания за величие, държи се грубо и пренебрегва и обижда курсистите. Била съм и в други езикови школи, но такова безумие никъде не съм срещала! Такова отношение към клиент при тази конкуренция? Базата също не е на ниво. Пари за половин ниво, похарчени на вятъра и много нерви в Интелект!

Работя във фирмата от Декември, в момента ми се налага да напусна, поради мои лични причини. Искам да кажа, че съм много доволна от колегиалното отношение към мен, от предоставената ми възможност да работя в един така добър езиков център. Наистина обичах работата си и е жалко, че трябва да я напусна. Надявам се, при възможност да се върна пак в Интелект.
Благодаря на екипа!