Езиков център Интелект /img/frontend/nomap.png"

Езиков център Интелект

Работя в фирма, която има някакъв договор за курсове към Интелект (предполагам, защото от фирмата ми са безплатни). Минах 2 курса и мога да кажа, че не съм чак толкова доволен. Преподавателите са разсеяни, и доста често - недоволни. От тези два курса, научих предимно теория, но не мога да говоря свободно.
Попитах за цените, ако някой приятел иска да се запише... е... доста са надути, за това което получавам!
Да не говорим, че и учебниците са ти плюс 120 лв.
Безплатно бих отишал, но да си плащам - не, благодаря.

Не съм доволен от нищо в тази фирма!
Унизително е да работиш за тези пари...

Това е поредната БГ фирма - пародия....
Останах адски разочарован от отношението на целият екип.
Като започна с наглата Ваня Ананиева (шеф на интелект)...
тази жена е пример за това как не трябва да се прави бизнес. Никакво отношение към персонала си, който работи за никакви пари. Бавене на заплати е меко казано.. никога нямат пари. Цялата орда от псевдо шефове, която е заформила, трябва да се занимава с нещо далеч по-просто.. като да продават цветя. Този велик програмист, Косьо - едва ли не го сравняват със Стив Джобс. Косьо... Надявам се да фалирате и да спрете да лъжете хората, защото това вече не може да продължава. Курсовете Ви също не струват... не заради преподавателите, или учтивите госпожици в офисите... ами заради управителния съвет (ако може да се нарече такъв). Никакъв интелект няма в тази фирма...
ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ, НИТО КУРСОВЕ.
В противен случай, ще страдате...
Благодаря,
ваш БИВШ клиент.

Миналата година работихме с агенция Интелект във връзка с фирмени обучения по английски език на служителите на нашата компания.
За преподаването и ползите от курсовете:
След започването на курса се оказа, че едната преподавателка, освен английския, преподава и вероучение на колегите и им раздава религиозни брошури.Помолих веднага да бъде сменена и от агенцията успяха да реагират в рамките на месец и да я сменят.
Като цяло бяха изключително гъвкави и отзивчиви, което ме накара да ги потърся отново и тази година.
Хората, които бяха на курс миналата година, отново положиха входящ тест и се оказа, че всички са за същото ниво, което вече са минали.За мен това означава, че от проведените курсове нямат никакъв резултат и сертификатите, които се раздават толкова смело, са абсолютно без покритие.
За администрацията:
Миналата година работихме с доста отзивчива дама, с която се разбираме почти без думи, но за съжаление тя напусна (не съм изненадана).Започнахме на ново работа с нов човек, който за мен няма елементарно отношение към клиента.Измислят се някакви строги условия, пишат се мейли с подточки, които трябва да изпълним ние като клиент, слагат се срокове, по телефона говорим едно, после пишат друго и казват, че мейла е единствения начин на кореспонденция и това, което сме говорили по телефона не е от значение.Абсолютно заядливо и грубо отношение, почувствах се сякаш че те ми плащат, а не аз на тях.
Хора, говорим за курс по език, не за ядрена физика.С такова отношение към клиентите си, няма да стигнете далеч.Жалко, че не сте успели да запазите гъвкавостта си.Конкуренти фирми колкото искаш.

Унижение е меко казано! Шефката докато обикаляше света на нас ни се казваше, че аванса ще бъде заплатен до края на седмицата от мъжа-жена Ивелина, а от скоро си имат и друг педал Косьо великия ИТ!

Работих близо 6 месеца в Интелект Борово , като Офис Мениджър . Изключително некоректна фирма и работодатели . Още на първия месец , заплатата ми беше забавена с две седмици , обещаните бонуси получих едва в последния ми работен ден и то непълни заради измислени глоби . Работиш като луд по 10 часа на ден , два месеца и половина съм чистила целия офис и зали и изхвърляла боклука поради липса на чистачка , учителите напускат масово.
След едномесечен срок предизвестие , напуснах и от началото на април до ден днешен не съм получила остатъка от заплатата си , след многократно позвъняване от моя страна и многократно затваряне от тяхна ! Много е вярна поговорката гузен и негонен бяга , но до кога ще в така ???!!!

Много съм разочарована от Интелект! Вземат над триста и петдесет лева за половин ниво, а след това преподаването е отчайващо. Преподавателката по немски език е с мания за величие, държи се грубо и пренебрегва и обижда курсистите. Била съм и в други езикови школи, но такова безумие никъде не съм срещала! Такова отношение към клиент при тази конкуренция? Базата също не е на ниво. Пари за половин ниво, похарчени на вятъра и много нерви в Интелект!

Работя във фирмата от Декември, в момента ми се налага да напусна, поради мои лични причини. Искам да кажа, че съм много доволна от колегиалното отношение към мен, от предоставената ми възможност да работя в един така добър езиков център. Наистина обичах работата си и е жалко, че трябва да я напусна. Надявам се, при възможност да се върна пак в Интелект.
Благодаря на екипа!

Здравейте,Преди време бях курсист в езикова школа Интелект. Безкрайно съм разочарован от нивото на някои от преподавателите и от организацията. Губихме часове, сменяха се преподаватели, отучвахме... Все пак даваш почти 300 лева за половин ниво А2/1 (75 часа), а другата половина – А2/2 – още толкова. И в крайна сметка получаваш едно голямо безумие от сорта на това, че можело да ни намалят часовете ако групата е по-малка, правят си събрания на преподавателите по време на часовете и през това време залъгват курсистите с някакви ксерокопирани упражнения, които би трябвало да правим за домашно, а не да си правим сами по време на час... А да не говоря на нахалното поведение на г-ца Теодора Кирова, която е писала един от по-долните коментари. Госпожице Кирова, трябва да разберете, че хората, на които държите този нагъл тон (вместо да им отговорите човешки на въпросите), всъщност са хората, които Ви плащат заплатата. При цялото ми уважение, но не може да се представите пред група курсисти, които имат въпроси относно курса, с думите "Здравейте, аз съм методическият директор и от мен зависи кой преподавател ще работи тук и кой не." Като че ли ни интересува това, след което да им кажете, че не можете да се съобразявате с тяхното мнение. Съжалявам, че го казвам, но не сте пораснала за заеманата от Вас длъжност.

Много съм разочарована. Първо: При интервюто умишлено не се споменава, че символичните хонорари се изплащат следващия месец и че заплащането е за астрономически час (от клиентите си взимат пари за 45 минути). Второ: Излъгаха ме, че може да ми дават да правя преводи и да изучавам безплатно език по избор в група. След повече от месец се установи, че няма нищо такова. Трето: Днес като се обадих да питам дали имат готовност да ми изплатят мизерната сума за април ми отговориха, че са решили да не ми я плащат. Голям "intellect" няма що! Да печелиш като мамиш преподавателите... Аз съм с филология, но за тях това няма значение - по-важното за тях е да си по-ниско платен и са готови да поверят работата дори на изкарали просто курс, което няма съпоставка с филологията изобщо.
Мъчно ми е единствено за хората, на които преподавах. На тях пожелавам успех, те нямат никаква вина. Препоръчвам ви да потърсите друга школа.