Народно събрание /img/frontend/nomap.png"

Народно събрание

Мушеническа фирма е това да знаете. Крадливо племе са всички нейни служители.
Всички го знаем,ама няма какво да направим за съжаление.

незнам защо е в графата с фирми но както и да е..явно така е устроено да бъде като фирма. браво гаспода депотати това което ни едно робство неможа да стори го сторихте вие а именно унищожението на българите. по статистика сме към 7500 000 така, но от това число колко са само българите?

Тук се чувствам отлично въпреки, че заплащането ми се вижда слабичко. Ако не ми е частния бизнес ще умра от глад. Получавам голямо уважение и разбиране от колегите си - взаимно си помагаме и всеки си гледа своята работа. Имам достатъчно свободно време и голям потенциал за развитие. Имам имунитет и по-голяма сигурност. Привилегиите също са на ниво - служебна кола и GSM, мобилен компщтър, командировки...
Обичам Своята работа обичам България и нейните закони!

От работата която предлага Народното събрание по-сладка няма. И да се оплакваме и да не се оплакваме - кучетата се лаят, а кервана си върви или други яч казано ти си пеш пенкеле ама кой ли те чува :)

с една дума - змиярник.

да му се невиди само 1 човек е недоволен, аз случайно попаднах на тази страница, взех та се зачетох, изводът ми е, че се присъединявам към него, недоволна сам, не само от "пунтарата-марата" на тази с-ма, а и от всички вас дето се оплаквате, та нали те триабва да ви защитават, да създават закони, такива дето вашите работодатели да са задължени да спазват, мислия, трябва да се обучават младите още в училищата, университетите, че си имат права, защото и аз не ги знаех, сблъсках се, надявам се да успея да направя това което мисля, защото наистина ние не сме запознати, а и се обръщам и кам всички останали, вие наистина ли сте доволни! И се научете да пишете на кирилица, защото след време децата ви ще се учат да четат от четанки на латиница!

Нямам думи от дейността на тази най ужасна фирма в България, мрачно гнездо на корупция, лъжи и измами към цял един народ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!