сембодиа българия /img/frontend/nomap.png"

сембодиа българия

1 точка от 3 мнения

Всичко написано е вярно. Много е зле за работа , никаква организация , няма сигурност , никаква перспектива за развитие , супер надменно и тарикатско отношение от страна на собственика. Умишлено настройване срещу колегите. Всеки ден ти убиват желанието за работа. Шуробаджинащината и алчността са им като визитна картичка. Големи хвалби и обещания а в същото време голямо текучество. И най- спокойния човек не може да се задържи повече от година. Заплатата не отговаря на работата която се върши. Нека всеки който се е запътил към тази фирма да се отказва докато е време.

СУПЕР ФАЛШИВА ФИРМА.ТЪРГОВСКИЯ ДИРЕКТОР МИСЛИ САМО ЗА ЗАДНИТЕ СИ ЧАСТИ, А ПОВЯРВАЙТЕ МИ ТЕ СА НАИСТИНА БРУТАЛНИ.СОБСТВЕНИКА Е МНОГО ДАЛЕЧ ОТ ЧОВЕШКОТО ОТНОШЕНИЕ, АКО МОЖЕ ЩЕ ТИ СВАЛИ КОЖАТА ОТ ГЪРБА.НИЩО КОЕТО СЕ ОБЕЩАВА НЕ СЕ СПАЗВА, ЗА ТОВА ИМА И ТЕКУЧЕСТВО.МОЖЕ МНОГО ДА СЕ КАЖЕ ОЩЕ, НО ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО КОЙТО ГО ЧЕТЕ ДА СЕ ЗАМИСЛИ.

Големи хвалби и обещания, нищо общо с реалността.
Малка фирма с феодални порядки.Управителят е умен мъж, но много много фалшив.Умишлено провокира и настройва работещите .Разпилян, липсва му управленски опит ,неорганизиран.Има други бизнеси и на тях отделя приоритетно времето си.
Не се зачитат нито трудовото законодателство, нито каквито и да било етични норми на поведение.Невъзможно е да се ползува обедна почивка.Седи се до късно, и дума да не става за овъртайм, компенсации,социален и здравен пакет.
Обичайните реплики са:
"Като ти говоря, ти ще мълчиш"- но никога после не можеш да отговориш, защото "му губиш времето "
"Мислиш ли с главата си ?"