Подем ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Подем ЕООД

Всичко написано за Подем ЕООД са глупости на търкалета. Във фирмата се държи на ред и дисциплина. Това че някои кандидати не са свикнали да спазват елементарни трудови правила не означава, че фирмата е виновна и в нарушение. Има одобрени кандидати, които спират да идват на работа ей така, без предупреждение. Кой е виновен в случая? Има хора, които не спазват 8 часов работен ден, а докато са на работа не изпълняват трудовите си задължения. Не мисля, че фирмата е виновна, просто работата трябва да върви канализирано и то с отговорни и амбицирани хора. Заплата се дава за свършена работа, а не за кипрене пред огледалото.

Здравейте, крайно време е на тази фирма някои да и наложи санкции за злоупотреби. Имат обява за офис секретар/ка която се върти в продължение на повече от година и схемата е следната: взима се някои за по 1 ден в офиса да прави сметки и изчисления и след това чао. Идеята е оборот от хора и всеки ден по някой нов човек за малко странична работа да се помогне в офиса и така си осигуряват безплатен служител на постоянно работно време, какво по-хубаво. НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТАМ !!!!! Ако искате проверете колко често се пуска тази обява-всяка седмица

Моля за мнение, защото смятам да кандидатсвам в тази фирма. Става въпрос за администрацията.
Благодаря предварително !

Моля ви ако някой има мнение за тази фирма го сподели, независимо какво е.