софия мел ад /img/frontend/nomap.png"

софия мел ад

Бягайте надалеч от тая фирма. Тук ще работите до скъсване за малко пари. Още при назначаване ви връчват и да си разпишете молба за напускане ако не сте на някой началник човек. По време на извънредното положение с короната шефа искаше да ни плаща заплатите с чували с брашно. периодично има объркване с номера на палета и се опитват да ви изкарат виновни ако не хванете грешката. По време на празници Коледа и велик ден се работи извънредно като после дават и малко извънредни

Здравейте предстои ми интервю За работа в София мел като опаковчик
Моля за мнения как стоят нещата там

Мога да кажа много хубави неща за работата там.Като изключим някой интриги и мнителността на гърците.Въпросният господин Маламусис просто е малко сприхав ,но е честен човек и не се подаваше много на подмазване.Беше ми много полезно,че работих там.

Хората не са лоши просто заплащането​ не какво то трябва да бъде. Направо му забих нож на гената И на хората които са във София мел ще ми липсвате приятели сбогом на добър час вижелая Бог да е с ваз да ви запомня със добро а не слошо парите ги правят това нещо това е продължаваме на пред

Здравейте на всички! София мел може за някои да е концлагер , но за други е хотел ! Работниците там се избират с конкурс,най-важното е да можеш да плетеш интриги и да умееш да се подмазваш ! Заплащането като цяло е добро ! Има хора които си изкарват парите с труд ,но са малко ! условията са лоши но не могат да се сравняват с хората там те са по лоши ! Там най атрактивните са геове и един наркоман който не става и за чистач , а да не говорим че машинистът е едноок ! почнеш ли работа там си обречен!!! След като се махнах от там все едно излязох от ада !!! В никакъв случай не почвайте работа там !!! Рискувате си здравето а и живота наркомана на име Мирослав е много агресивен ,мързелив , и муфтаджия пазете се от него !!! Надявам се да ме послушате!!!

Понеже видях че няма много информация за тази фирма реших да споделя опита който имам с нея. Като правя това целя да предоставя информция която може да е полезна на други хора които са в положение като моето или подобно на него.
Преди няколко месеца кандидатствах за позицията "Инженер по Автоматизация". В изискванията за позицията беше казано че е желателно (не задължително) подходящия кандидат да има три години опит на подобна позиция. Аз съм завършващ студент (магистър) и на това пожелателно условие не отговорям. Въпреки това реших да кандидатствам защото позицията ми харесва, прецених че в предприятие като това ще имам възможност да науча много и да се реализирам успешно като професионалист в областта в която съм се развивал досега.
В крайна сметка ме поканиха на интервю. В самото предприятие на съм влизал но със сигурност това е едно от малкото производствени предприятия с православен храм на входа, при това добре поддържан. Интервюто беше проведено от производствения директор и в присъствието на юристконсулт. Производствения директор беше грък но говореше български, в началото не ми се представи нито ми даде своя визитка, направо започнахме разговора. Единствения въпрос който ми зададе беше къде съм работил преди това, отговорих му че съм работил като програмист в една фирма в продължение на три месеца. Веднага след това той ми каза че не ставам за тази позиция. Има още доста въпроси които можеше да ми зададе за де се информира по-добре за моята подготовка но не го направи. Той продължи с това, че не е човек който ще отхвърли някого само защото няма опит и ми предложи да започна стаж при тях по някаква европейска програма, за която трябваше да се направи проверка дали все още е действаща. Съгласих се и юристконсулта каза че ще ми се обади след определен период от време за да ми съобщи резултата. Когато се обади ми съобщи че програмата вече е към края си и нама как да започна стаж по нея.
Не искам да бъда разбран погрешно, не желая да диктувам на никого какви хора трябва да взима на работа и какви не, но все пак ще обърна внимание на някои въпроси свързани с начина по който протече интервюто и ще се постарая да бъде безпристрастен, въпреки че съм страна по казуса.
Първо, при всяко положение той (прозв. директор) трябваше да зададе повече от един въпрос, в противен случай всяко едно мнение може да е прибързано. Още повече когато човек се занимава само с подписване на долументи, е възможно да започне да мисли много високо за себе си и да си повярва че може да преценява хората само с поглед или с няколко думи. С други думи ако преценката за възможностите на даден кандидат не се основава на накакви факти, то почти сигурно се основава на предубеждение.
Второ, той каза че не е от хората които ще отхвърлят някого само защото няма опит. Вярно е че направиха опит с европейската програма, и също е вярно че не се получи не по вина на някой от София Мел, но също е вярно и че всяка фирма която пожелае да наеме някого на стаж може да го направи и без европейска програма. За да стане това обаче качествата на съответния кандидат(и) трябва да бъдат подложени на предварителна проверка по време на интервюто. Думите и делата на производствения директор очевидно се разминават.
Трето, дали ако бях грък отношението към мен щеше да е такова?
Струва ми се че София Мел ЕАД е място на което не се дава възможност за реализация на младите специалисти. Надявам се тази информация да е полезна на всеки който реши да кандидатства в това предприятие, така че да може да си подреди приоритетите, т.е. къде да кандидатства по-напред и къде само в краен случай.

Успех на всички!

Думи те са излишни мизеия яка.

Напълно неверни дивотии се пишат за СОФИЯ МЕЛ-ЕАД. Има почивки, които са регламентирани по смени и са разлепени в стаята за почивка и в мелничната сграда. Почивките са по две на смята - всяка от 15 минути, на нощната смяна почивките са 2 по 20 мин. Битовите условия също са добри. Има топла вода навсякъде, в съблекалнята е нотоплено, чисто и светло. Има стол-кафе, който предлага както суха, така и прясно приготвена храна.

При всички положения познавам горните двама бивши служители, тъй като мненията са отскоро. Работя във фирмата и не споделям мнението на "бившите" колеги. Както забелязвате обсъжат ръководният състав. Мога да кажа, че няма нищо вярно в горенаписаното. Това е фирма която държи на служителите си повече от всяка друга. Казва се че няма обедна почивка, това също не е вярно, има регламентирана от 30 минути както е по закон от Кодекса на труда. И не разбирам защо се оплакват от директора?! Те какво искат не са на бар или в дискотека за да си правят каквото искат. Никой не изпада в нервни кризи. Само ще кажа че ако не беше г-н Маламусис, човек със много знания и опит, който безпогрешно си разбира от работата. София Мел нямаше да е това което е сега. Уважаемите "бивши" колеги са написали тези коментари в проява на гняв и мисля че който повярва на това много ще сгреши.

вси4ко е вярно този долен грък кадето само изпада в нервни кризи се казва Маламусис,а колеги имаше свестни но напуснаха двамата наи -добри,търговци които продаваха наи-много, а и разбираха от работата си напуснаха -МАТЕЕВ И СОЛАКОВ, КАТО СОЛАКОВ Е ПРИ КОНКУРЕНЦИЯТА, МАТЕЕВ СИ НАПРАВИ ФИРМА,
БЕЗ ТЯХ СОФИЯ МЕЛ СА ГОЛА ВОДА