ВАРТА АМ ООД /img/frontend/nomap.png"

ВАРТА АМ ООД

това не е никава фирма едно дребно складче за бира и безалкохолни напитки.мрасотия и мизерия от всякаде.пари взимаш по 20 ....50 лева на етапи никога на куп работно време по 12 - 13 часа .не че има много работа а просто няма пари за стока никога не знаеш кога ште се пребереш в кашти отпуски почти няма почиваш само неделя.уважения никакво.работата се дели на ваши и наши едните бласкат като хамали другите правят каквото почти си искат.автомобилния парк под всякаква критека даже и зимни гуми не слагат всеки се оправя както може.сигорност на работното място никакво.складчето скоро отива кам фалит

Фирмата е стабилна и развиваща се, дори и по време на криза. Собственичката управлява и контролира доста добре нещата, и е коректна е с работниците си. Заплатите са редовни и сравнително добри. Работа има доста , но когато всички си изпълняват задълженията както трябва и работата не се усеща. Колектива е добър и сплотен, няма голямо текучество на хора - има работници които са повече от 10 години във фирмата. Аз лично работих 2 години, но ми се наложи да прекъсна и сега отново работя във фирмата.  Условията на работа не са перфектни , но не са и толкова зле, все пак това е склад на едро а не зъболекарски кабинет. Като цяло аз съм доволен, иначе не бих се върнал да работя отново в същата фирма.

Мръсотия до шия,лошо управление,никаква организация на работата

Отвратително мръсен склад- за този на Нестор Абаджиев в Тракия става въпрос,ако може така да се нарече "склад"-Мръсна работна среда,адски много работа,всеки прави всичко-работи на компютър,прави заявки,проверява амбалаж,брои стоката в склада......иначе жената, която се мисли за шефка,а нищо не разбира всъщност от управление на фирми може да го уволни за нищо-с две думи-НЕЩО,КОЕТО ПРИЛИЧА НА ФИРМА,но ще е фирма може би след 100 год. и то ако се смени шефката,която вместо да кара мотокар може да вземе работно облекло,да поизчисти малко,да пообнови нещата в склада,да погледне тоалетната или камионите в какво състояние са и чак тогава може да се говори за нормална фирма