ОМНИТЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

ОМНИТЕЛ ООД

Коментара под моя, ако не е на Симеончо.......Типично негов стил да обяснява, колко е перфектна фирмата. Ако е перфектна защо се търсят постоянно нови хора? Явно за без пари никои не иска да работи. Лоша работа.

Мнението написано по-долу от "Сашо" не е съвсем обективно. Т.к. аз бях служител в тази фирма през последните 8 месеца (08.2010-04.2011) не съм установил такива факти, написани в предния коментар. В този период доста неща се промениха. Истината е, че собственика на фирмата Симеон Ангелов направи много нововъдения, с които някои служители не бяха съгласни. Едно от тях бе въвеждането на метод за изчисляване на трудово възнаграждение на база свършена работа. Това естествено е нарушило "уюта" на накои служители. Относно заплатата която е цитирана - да такава е но само за служителя, който е достатъно некадърен да се справи с работата. Моята заплата беше доста повече. Относно удръжкие (пише се с "У" а не с "О" както е написал колегата "Сашо" :D) има такива когато служителя причинява пряка загуба с неграмотността и нехайството си във фирмата - нещо абсолютно нормално в един трудов договр. Проблема, ако има такъв все още, е в типичната за българите балканска откровена простотия на някои от служителите. През времето, в което работех там се наблюдаваше типичния балкански манталитет на българина. Имаше "колеги", които седяха пред вратата на собственика и подслушваха разговорите му дали с със служител, дали с клиент и след това без да се бавят спретваха някоя дребна интрижка. И това не бяхя дърти чичковци и лелки на по 45-50г. а колеги на 25-30! Имаше случаи, когато мой колега отиде да се разправя със собственикана фирмата за моята заплата - не да ми бъде повишена а да ми се удържи от нея, даже и бонусите за стимулиране да ми ги махне - това е грозно и долно! Грешката е моя, че се отнесох колегиално и споделих такава информация с този колега. Фактът, че през времето, което съм работил не е имало сервизен техник на име Сашо (с каквото име се е представил предишния) освен мен и съответно се пишат негативни коментари с моето име. Целта е ясна - да се създаде конфликт! Това  говори за ниското ниво на тези бивши служители.
 Относно коментара на колегата "Сашо" - "... Дори си копувах аз инструментите." - не е вярно, бяха закупени фирмени инструменти за служители, които работят ефективно и с резултат.
 Относно "... И накрая ще, ви убеди че сте некадърни и неможете да работите." - да, важи за тези които наистина са некадърни и мързеливи.
 Относно "... Тя скоро ще фалира" - трудно ще стане когато няма служители, които умишлено се опитват това да стане!

Искам да се обърна към моя колега "Сашо" - излез със собственото си име без да създаваш конфликти, както вероятно си го правил докато си бил служител в Омнител!
 За финал да добавя, че в момента в Омнител има и колеги, които не попадат в графата "образцов българин".
 p.s. Напуснах фирмата защото реших да се развивам в друга посока. Отношенията ми със собсвеника останаха много добри, както и с колегите, които работят в момента там.

Искам да спомена само, че от тази фирма нестава нищо. А за собственика да не говорим. Там нещата са трагични. Не се влагат пари в нищо. Дори нямаме отверки да работим и си ги копуваме ние самите. До тук може да не е нищо странно но като доиде време за запати там става най интересното. Постоянно има одръжки. Уж, че не сте направили нещо, както трябва. Заплатата, ви ще е 277 лева не евро. Иначе повече от 350 лева незнам някои да взема. Аз работех вече от 8 месеца и, ви кажа нищо от това, което се говореше не се случи. Дори си копувах аз инструментите. А и да спомена само - трудовият ви договор не е изряден. Няма да получите и трудова характеристика, а е задължително. Никои от рботещите нямат трудова характеристика. Иначе Симеончо е много сладкодумен. Ще, ви обещае дори и заместник шеф да, ви направи. И накрая ще, ви убеди че сте некадърни и неможете да работите. НИКОИ ДА НЕ СЕ ЗАХВАЩА С ТАЗИ ФАЛИРАЩА ФИРМА. Тя скоро ще фалира само където си изгубих времето. А и да спомена и още нещо. Има хора, които работят на граждански договор. А са си редовни служители като мен. И нещо друго. Симончо ще започне да, ви убеждава, как хората във фирмата нарочно ще, ви демотивират амада, ви кажа няма да са , виизлъгали. Те поне казват истината. За 8 месеца аз, Ви убеждавам, че Симон само ще ви лъже и ще ви дава праза надежда за по добро заплащане. Защо тоя трябва да печели пари на ваш гръб.

Купих си телефон от Vivacom, но се оказа с дефект - изгорели пиксели на екрана. Тия "сладури" от Омнител се опитват да минат с номера, че повредата е механична и е от мене, а тези по-сладките oт vivacom само това и чакат за да не ми уважат гаранцията. Но няма да ги оставя на мира, ще си търся правата докрай :)

и на ме ОМНИТЕЛ ми отказаха гаранцията под претекст че телефона ми имал следи от намокряне, хаха след като е намокрен защо лакмус лентата ми е бяла ??? глупаци, мързи ги да го оправят и си измислят какво ли не, а телефона изобщо не е мокрен ...но ходи им докажи

На 19 май 2010г., закупих от Виваком телефон "Нокия". Веднага след пускането му в експлоатация, се оказа, че има дефект.Занесох го във Виваком и от юни месец 2010г. до сега вече за 5-ти път за един и същ проблем. Времето на престой във Омнител за ремонт е не по-малко от месец.Отказват ми за 3-ти път да ми заменят телефона, както би трябвало да бъде според закона за защита на потребителите.Виваком не прави нищо по въпроса и само си прехвърлят от един на друг отговорността. Не мога да повярвам, като прочетох тук отзивите за тази фирма(а те са потресаващи), защо Виваком си "ака" на името, чрез тази фирма!?Аз лично след изтичането на договора ми с Виваком, няма да го подновя, заради това разкарване за един телефон, който струва 200 лв.За мен не са коректни и 2-те фирми! Виваком би трябвало да знаят, че в България има и други опратори ;)

Тази година си взех апарат Сони Ериксон на изплащане като преподписах договор "Уникал С" с 10 МБ включен мобилен интернет. Още на първия месец интернет браузера ми се развали. Не работеше и не приемаше настройки. Три пъти вече го връщам за едно и също нещо (неработещ браузер) и на четвъртия път ми казаха от "Омнител", че браузерът работи, но само в мрежата на М-Тел, а не в тази на Виваком. Върнаха ми го неотремонтиран и това е ! Оправяй се ако можеш! Но аз не съм абонат на М-Тел и това въобще не ме интересува, че в чужди мрежи работи, а в тази която си подписал договор - НЕ! Това за мен е обяснение на което само малоумник може да повярва!!! След като явно немогат да го оправят да ми го заменят с друг който работи в мрежата на Виваком!!!!!!!!

купих си телефон Алкател от Vivacom с гаранция 24 месеца ,но явно гаранциите в Бг са само на хартия.Телефонът ми закупен от Vivacom и с гарания от сервиз Омнител (нарочно ще ги спомена няколко пъти) отказа , след двумесечен престои в сервиз Омнител ми беше върнат , като работещ , но само след 12 часа отказа по същия начин.Занесох го пак в офиса на Vivacom и след 2 седмици ми го върнаха с писмо от сервиз Омнител , че отказват гаранцията защото телефонът бил удрян.Попитах служителят на Vivacom как предишния път със същята повреда не беше удрян а сега е той ми отговори , че това не е негова работа и , че след като сервиз Омнител казва така това е положението.
Изпращам специални поздрави на сервиз Омнител и Vivacom за лоялното отношение което имат към клиентите си.
Поздрави на всички в този форум

Трябваше да платя ремонта на телефона си в счетоводството.Влязох в стаята и ми се ракрека една злобна дъртофелница , приличаща на бабката от рекламата на мтел. Представям си какво е да се работи с такъв злобен вампир! Повече няма да стъпя в този скапан пълен с неграмотници сервиз !

Аз съм недоволен клиент.Големи мошеници.Бавят ремонтите и накрая ти отказват гаранцията