Интеркопи ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интеркопи ЕООД

моля кажете несто за тази фирма

Ше го кажа с няколко дум. Корекност-нулева.Уважение-нулево.Перспективи-няма такива.Просташки език и нулева култура.Всичко това се отнася само до управителя.Иначе колешките в Дружбенския офис са мн. точни и свестни.

До anonimno2
Заплатата е 550 лв. нето, но се дава на две части и не можеш да усетиш парите. Другото, което е - не знам колко изпаднал трябва да си, за да си помислиш дори да работиш там, особено след всички мнения тук, които са самата истина :О
Моят съвет - НЕДЕЙ!!!

не си заслужава да напускаш работата и да ходиш при тия това ще е пълна глупост ако направиш

кандидатствам за позицията офис организатор, може ли някой да ми каже каква е заплатата и дали е ходил на тези командировки и за какво се правят те, каква е работата, защото аз в момента съм счетоводител в хубава фирма и искам да знам дали си заслужава да напусна заради тази фирма.........

Леле мислех да ходя на интервю но като прочетох всичко това определено промених мнението си.Добре че има подобни сайтове където хората могат да понаучат това онова за така наречените"работодатели".

Абсолютно незаконно е, но като се разпишеш на декларацията и се съгласиш с това, няма връщане назад. Аз не съм си и помисляла в началото да напускам толкова скоро, но тогава нещата бяха много различни. И дума не ставаше да нося чаршафи и одеала по стаите като камериерка! :X
А Господин Управителя ни беше казал да трием автобиографиите на всички мъже и на жените, на повече от 27-28 години. Друго изискване беше да нямат деца, защото нямало да могат да пътуват (когато на него му скимне я до морето, я до някое зимно курортче).

Много ми е интересно, кой има право да задържи една заплата за себе си , заплата за която ти си работил..Кой гарантира, какво ще се случи за една година и какви са причините за напускането на служителя. Аз ходих на интервю и ми казаха същото и сега седя и се чудя , кой закон позволява това!
На интервюто на което отидох, имаше към 5-6 момичета. Само набор 84-80.

Първо: Това, че една заплата не се изплаща, ако нямаш трудов стаж във фирмата 1 година е абсолютно вярно (все едно си работил 1 месец даром).
Второ: Тази фирма не търси офис организатори, а любовници за шефа (който не уважава служителите си и търси да наеме САМО ЖЕНИ ?!?!? защо ли...).
Трето: Работната среда е трагична (техниката е от миналия век; интернета, който се ползва постоянно забива през 15 минути в най-добрия случай; ако нещо се прецака т.нар. шеф те оставя ти да се оправяш, както можеш).
С две думи тази фирма е абсолютна пародия!!!

Здравейте!
Работих известно време във фирмата/офис организатор/, но се оказа, че условията не ме устройват напълно, и се радвам, че го усетих навреме.Нега ви дам малко инфо:
-Фирмата се занимава с продажба и производство на спално бельо.
-Офис и условия за работа/ раб.време 9-18,обедна почивка , 5 дневна раб.седм./ - мн.добри
- Политиката на фирмата е кофти - плащат ти с един месец назад при започване / 550лв. и по 20лв.на ден след първата заплата, тоест 650лв/ и -1заплата при напускане, ако си работил във фирмата по-малко от 1год.При напускане нямаш право 1 год.да работиш за фирма, която се занимава със същата дейност.Осигуряват те на 280лв./до колкото си спомням/
- Служителите са приятелски настроени и услужливи, без Даниела!