Кент - Импекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. Ангел Кънчев", 19, ет. 1, ап. 1"&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. Ангел Кънчев", 19, ет. 1, ап. 1"

Кент - Импекс ООД

Последното ми мнение е изтрито затова отново ще повторя!

"през 2005 да разтовари заедно къснопристигналия камион"
Това с камионите си беше ад под небето!Разтоварваш на ръце претоварен 20 тонен ТИР до 1,2 а е имало случай и до три сутринта!!Започваш работа в 8 сутринта и се прибираш в 2 сутринта!
Онзи "шеф" сабри виждам е уредил половината си рода във фирмата!

Аз съм много доволна от работата си във фирмата, интересна напрегната атмосфера с много отговорности, но и много доверие и разбирателство от страна на управителя. С умението си да разсмее всеки и да намери правилния подход, той успяваше да мотивира цялостния персонал през 2005 да разтовари заедно къснопристигналия камион и създаваше настроение за работа за идните дни. Във фирмата се почувствах оценена, колегите бяха прекрасни и макар с малки дразги съществувапе приятелска атмосфера. Към клиентите има сериозно отношение, всеки клиент е важен, всеки доставчик.
С носталгия мисля по отминалите дни.

фалшива фирма със фалшива турска стока за нищо не става -боклук

Само ако нямате друг вариант опитайте като временно решение.

Фирма КЕНТ ИМПЕКС ООД е добра компания в която всеки който желае да се докаже може да го направи,като дългогодишен служител във фирмата можах много неща да видя.От уважение към мен от ръководството и колеги не мога да се оплача даже перфектно предлазполагане и помощ мнения по дадени проблеми във структурата са били чувани и искани от управителите на фирмата .за мен кент импекс е динамична фирма с прекрасни възможности за доказване.

Въпросната "фирма" е чиста проба ПАРОДИЯ на фирма!!! Няма уважение, дори напротив, няма никакви привилегии, там нямаш потенциал за развитие, свободно време -какво е това? Колегите- въпрос е на късмет, текучестото е голямо. Не мога да кажа нищо положително, съжалявам!

Firma v koqto nqma nikako uvajenie i razbirane ot strana na upravitel i taka natatuk.Kato kolegi ima6e kum 3-5 na koito moje6 da raz4ita6 drugite..

Фирмата като цяло е добре структорирана но управителния персонал е под всякаква критика. Никакво уважение към персонала и колектива. Никаква лоялност към фирмените клиенти.

KENT IMPEX E FIRMA V KOYTO PREKARAH VREME, ZA KOETO USPYH DA RAZBERA OSNOVNI NESTA ZA RABOTA V SKALD I OFIS, KOLEGITE NE VSI4KI BYHA DOSTA DOBRONAMERENI, NO VSE PAK USPYH DA BADA CHAST OT TOZI KOLEKTIV.IMAM SAMO EDIN SAVET - NEKA SAMO OT VREME NA VREME OSNOVNIY GENERALEN DIRECTOR DA SE VSLUSHVA V MNENIYETO NA OSTANALITE OBIKNOVENNI SLUJITELI, IZRECHENIETO OT TIPA - MLAKVAY NIKOY NE TI ISKA MNENIETO(CITIRAM) NE E MNOGO DOBRE ZA DVETE STRANI. USPEH NA NOVODOSLITE I TEZI NA KOITO IM PREDSTOYT..

Работохолик, за една и съща фирма ли говорим? Тази, от която и клиентите й започнаха да се оплакват и да се отказват да работят с нея. Докато аз бях там, от 20 човека работеха 3,останалите се покриваха. Имаше двама който си разбираха работата и я вършеха. Има уважение - вярно. Има заплащане - вярно. Няма свободно време - вярно. Има много изнервена обстановка - вярно. Има един шеф, който се мисли за господ и това е. От там нататък кадърния персонал избяга. Остана само гадната работа, гадната обстановка, гадния шеф. Приятна работа.