Веломания https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гюешево 83&markers=София,ул. Гюешево 83

Веломания

Някой няма ли да даде обективно мнение? Какви са заплатите горе долу?

Най-неподходящата фирма за работа. Наскоро видях, че пак си търсят хора. Там никой не се държа дълго време, тъй като условията са ужасни и отношенията между "колегите", ако изобщо могат дасе нарекат така, са отвратителни. Винаги всеки казва кое, кой трябва да го свърши, но никога не се наема сам да свърши нещо. за всичко ти си отговорен и следователно и виновен.

Едва ли хора, дошли от провинцията и живеещи на квартири, биха работили за жълти стотинки!!! А колкото до заплащането във фирмата, до колкото знам, колкото работиш толкава и получаваш, а ако не работиш, нямаш място там-а това правило, май важи навсякаде.
Надявам се, че съм бил полезен.