Веломания https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Гюешево 83&markers=София,ул. Гюешево 83

Веломания

Крайно несериозно отношение. След половинчасово телефонно интервю и час и половина разпит и задачки на живо трябваше да се уговорим за втора среща, която един месец се отлагаше всяка седмица за следващата, тъй като ръководството отсъствало. Накрая самият служител човешки ресурси, Ирина Андонова, каза, че напуска работа и прехвърля ситуацията на офис мениджъра, Лилия Христова, която, естествено, никога не се обади. Два загубени месеца. Всеки си преценя сам иска ли да си загуби времето с тях.

Един учтив съвет към ръководното тяло на Веломания - ако човек е кандидатствал по ваша обява и вие сте го поканили на интервю, добре би било да му драснете един ред в случай, че не сте одобрили съответната кандидатура. Просто ще бъде акт на уважение задето се е разкарвал до вашия офис дадения човек. А един циркулярен мейл не тежи кой знае колко. Дано ви е от полза гореизложеното.
Успех!

Идеална компания. Кандидатствайте без да му мислите! Ще ви излезе късмета 100%. Давайте яко! И пари ще имате и благополучие, а пък това за началник склад - рай! Айде успех на будалите!

Има ли смисъл да кандидатствам за позиция началник склад,някаква информация относно заплащане,работно време и така нататък

Все повече заприличва на семейна фирма, на всеки брат му/сестра му и тн до 9то коляно работи и ако не си от тия "кръгове" всичката помия ти се стоварва. Работното време е нещо което не се спазва, ама хич. Ако не искате да си трошите нервите, не се захващайте да работите там.

Само едно ще кажа.Няма такава фирма,бягайте далече.

Губене на време.
В тази фирма разбираш защо Северозападна България е най-западналия район в Европа. Жалка картина. Пародия на фирма. Няма фирмена структура.
Няма специалисти в нито една сфера. Само такива,които могат малко по-сръчно да завиват гайки. Пълен хаос в производствения процес. Никаква работна база.Ужасни условия на труд. Липса на минимални улеснения от гледна точка на инструменти и оборудване.
А да, "производствения отдел" , се помещава в тоалетната на бифшия обувен завод. :)
Скоро с повече конкретика!

Не си губете времето с ВеломаФия, потърсете си друга по-добре платена работа.
Драги ми Николай.
Аз пък не смятам твоето мнение за обективно и няма как да се съглася, че "Работим с едни от най-добрите механици, търговци, счетоводство.".
Сещам се само за един читав механик на който бих поверил дори пълно обслужване на FOX/DVO/ROCK SHOX И Т.Н.
Добрите търговци се броят на едната ръка.
Счетоводството е под всякаква критика, всеки месец има грешки във фишовете (естествено не в ползва на работника). За съжаление хората решили да си търсят правата са еденици.
"Заплащането е двойно на средното за бранша." Това дори и да е било така, отдавна не е. Изисква се да работиш 6 дена в седмицата за да взимаш над 800лв. Ако работиш 5 на 2 едвам идкарваш над 600лв. Всеки ден трябва да си поне 30мин по-рано, на края на 10 часовия работен ден изискват да останеш неопределено време за да се обслужи и последния клиент. При късмет към 8/9 си тръгваш уморен. Обедната почивка е 1 час, но често ти се налага да я пропуснеш и да хапнеш нещо набързо.
"Има текучество на персонал - ако не ставаш си отиваш. Ако си добър се развиваш." Текучеството на персонала е продиктувано от описаните по-горе факти и липсата на достатъчно на брой добри мениджъри (за щастие на DRAG все още има 1 добър мениджър от който могат много да научат). Драго Кузов се прави, че не знае за какво става дума. Ели Кузова нешспешно се прави на HR (човешки ресурси).
Има обаче едно жестоко недуразомение в офиса и то се нарича Гената, прави се на шеф а всъщност е въздух под налягане.
Нищо чудно, че Drag бавно но сигурно губи позиции, още повече, че отдавна не е офицялен вносител на SHIMANO.
Ако си достатъчно добър ти светва лампата набираш информация и опит и правиш нещо свое, не се занимаваш да бачкаш като луд за без пари.
Истината е, че това е типично българска фирмичка с големи претенции и малко покритие. Много изискват а в замяна предлагат малко. Скоро излезна и страхотна реклама която намирам за много забавна. Enjoy http://vbox7.com/play:855ea86ee0

Здравейте, някой със по скорошно мнение, как са нещата във фирмата към момента, като заплата и работно време?

относно заплащането-никак не е двойно дори напротив имайки се предвид че въпреки всякакви обещания и лъжи 2 месеца в годината работници седят без работа, не по собствено желание! Което не е много сигурност!
Развитието-изпросено
Най-добрите механици-за по малко от половината бих казал че са заслужили да са такива останалите...нямам думи.
Търговците-не съм обеден защо те са най-важните а производството.. кучета ги яли!
Добър или не не е правилно! 'симпатичвн или не' можеби повече отговаря.