Мираж Консулт /img/frontend/nomap.png"

Мираж Консулт

Мираж търговище публикуват в дожбс бг обяви за шес дневна работна седмица,къде спи инспекцията по труда,а и в договора ми с тях пише да съдействат за осигуряване на работа при условия по КТ

Мираж консулт гр.Хасково,ами какво да кажа под всякаква критика,трагедия има една госпожа която е непълно некомпетентна за тази работа.Как може за 5 месеца дами предложи само едно инервю,а в последствие тя дами се бърка каква работа да приемам.Говорил съм, с работодател които се изпусна ими каза че нее доволен от тях,то и аз несам.Накрая ми стана ясно че само си губя времето с тях и при последната ни среща,аз ходя през два дни да проверям за работа,просто станах и си тръгнах,прекъснах всякакви взаимоотношения с тях,с една дума да ги опиша некадарници от класа.

Разбира се, че е важно и мнението на клиентите, но не му е тук мястото.По същество няма никакви мнения, когато исках да започна работа в Мираж Консулт разгледах доста форуми, но почти никъде не срещнах реална оценка на фирмата и условията на труд, които предлага. Знам, че не може да се разчита на тази информация на 100%, но все пак човек добива някаква обща представа. Нали в това е смисъла на този форум и на сайта, в който пишем?

Сайтът е за работодатели. Работодателите са отговорни и пред служителите си и пред клинентите. Отзвукът от клиентите със сигурност носи част от качеството на отношенията на работодателя към служителите му. Това си е все организационна култура. Пък и всеки кандидат за работа има право и да знае как би изглеждал в очите на клиентите. Така че е добре да пишат мнения и клиенти и аз винаги чета техните мнения с интерес и внимание. Ако работодателят си крие главата в пясъка от обратната връзка на клиентите, той ще го прави и за подчинените си. Това е.

Не е лошо да се има в предвид, че все пак сайта е за служители, а не за клиенти, лично според мен разликата е огромна, така, че.................ако обичате, всички писали претендират за висока култура???????????????
Сега по същество:
Аз съм и по настоящем служител в Мираж Консулт и имам достатъчно стаж за да преценя обективно ситуацията, а тя е следната: Условията на труд и заплатата са добри, до момента не съм имала проблеми с началството, те са доста "земни" и влизат в положение. С колегите не се познаваме достатъчно добре, понеже работим дистанционно и основно комуникираме по телефона/ все пак са 20 офиса/. Важно е да знаете, че тук няма място за чудене дали фирмата е добра или лоша, това с нищо няма да Ви помогне, въпросът е дали ставата или не за такъв тип работа, това се разбира още в самото начало/2 месец/. Съветът ми е, ако не сте сигурни напуснете навреме, за да не се разочаровате взаймно, ако пък се справяте добре и Ви харесва това което правите, макар, че не е лесно - усилията си струват.

Преди време мой роднина ползва услугите на тази фирма.Доста месеци го лъгаха , че ще му намерят работа.Накрая той сам си намери.
Моят опит с Мираж- кандидатствах по обява чрез тази фирма от Интернет.Обадиха ми се от Мираж за интервю. Поискаха пари-20 лв. за някакъв тест и един куп други пари за документи.Но като се има впредвид печалния опит на моя роднина се отказах още на 1-вата минута.
Офисът им няма постоянен адрес.Тези хора всеки месец си сменят местоположението- Защо ли?

мн кофти :)))) само мятат хората! Как мойе зжанят ми да заповядам за интервю и когато отивам на следващия ден ми казват че позицията е заета!!! Просто си жив касмет ако си намериш работа чрез агенция!

повлеканата от търговище я мързи да гледа,само тегли едни усмивчици като шантажче и чопли семки по цял ден а безработните сами да си търсят работа, офиса им е гаден и осмърдян на цигари

Мираж - Ст. Загора - ТРАГЕДИЯ! Имах "удоволствието" да ползвам техните услуги, и то на два пъти. веднъж - когато си търсих работа, и втори път - когато си купувах жилище. Не се получи нито с едното, нито с другото... Няма да бъда особено критична, тъй като сме добри познати с `ШЕФКАТА`... но дори и на мен ми поиска такса, за да ми посредничи за работа. да не говоря какъв процент ми изпраска да подпиша на некви договори за посредничество при покупко-продажба... естествено - не се подписах. И работа си намерих - доста доходна за мое щастие :), и жилище си купих, и само дето си хвърлих парите при Миражките, и времето ми изгубиха....

Към МИРАЖ Търтовище не изпитвам доверие,ползвах услугите им и служителката която работи към момента взима добри комисионни за фирма Мираж и за себеси.Работата и е изцяло комерсиална и услугата единствено е насочена към клиента-работодател, а клиента-работник е стоката.Основния принцип на служителката в Търговище е лъжата,обект клиента мизерник без пукнат лев, което личи по външен вид и други.Тя продава и се храни от човешкото нещастие, нещо като погребален агент.Моля споделете мнение посредничила ли е на някого за работа при условията регламентирани по подписания Договора.
На мен ми посредничи за работно място при 10 часов работен ден и каза че условията ги предлага собственика-работодател.Сега след проверка от инспекцията по труда мога и събран доказателствен материал от тях да заведа ли дело срещу нея-лично като длъжностно лице и служителка във фирма Мираж за измама.