Мираж Консулт /img/frontend/nomap.png"

Мираж Консулт

Клиентка съм на фирма "Мираж Консулт" от 1година, но досега не са ме канили на интервю.Контактите ми с тях са по телефона и на място, но тази служителка която е в момента работи там изобщо не е за тази работа.Незнам какви са критериите за подбор на персонала във фирмата им, но специално във В.Търново не попадат на подходящия човек.Жената много говори и нищо същественнно не казва, по-скоро става за депутат, но не и за борсов посредник.Жалко е за фирмата, просто не разчитайте на нея.

"Мираж-консулт"......падаш от смях ако не веднага от въпросника, който ти дават за попълване, то от обяснението, че въз основа на този именно въпросник ти се прави профил от психолог "виртуален", предполагам. Всичко щеше да се размине само със смях, ако не ти вземат 10 лева за тази "Професионална" услуга.А не дай си Боже да поискаш документ за дадените пари. Настава една суматоха, после се вади някакъв кочан с бележки /най-законни на света/, на които се пише на ръка, след като има касов апарат и е най-логично да ти чукнат касов бон.
Служителката, горката, как ли ги говори тези простотии по цял ден. Не се учудвам, че се сменят непрекъснато.
Няма ли кой да ги провери тези нещастници. Аз лично ще го направя, само да ми остане малко време.
За сведение на бдящата централа, това не е истинското ми име. Гледам, че и те се подвизават под всякакви измислени имена и статуси :). Но от проверка няма да се откажа. Имам някои съображения да изчакам малко. А до тогава , ще се радвам да чуя мнения от бивши служители. Познавам една такава, която решително отказва да говори по темата , но знам, че не и е минало. Дано да съм я провокирала да се изкаже.

До Пепка и Бекяров,

Не съм служител в тази фирма, просто чета мнения, за да разбера коректни ли са при ползване на техните услуги. Но ми направи нещо впечатление: Как Пепка е на 22г. а има 5 години трудов стаж????? Пепи, ами ти трябва да си почнала на навършването на 17-ата си година да бачкаш на пълен работен ден с трудов договор?!?!?! Ми по това време не си ли налягала над уроците? Или лятната работа по 2 месеца някъде си се брои за цяла година?
Бекяров, 400лв са си пари. 800лв начална заплата се иска при доказани професионални качества, контакти и име в обществото. Щеше ли да опреш до агенция, ако ги имаше тези неща ти,а? Или щяха теб да търсят като доказан професионалист.
Не разбирам агенциите за подбор на персонал да ги има - безценно...за всичко останало си има jobs.bg

Няма ли кои от работодателите на офиса в Хасково да махнат тази която работи там. Кой въобще си е помислил,че тя работи.Хвърли ми документите за попълване без никакви обяснения и каза попълвай. След което не се обади повече, ако аз звъня ми се казваше с (викове) все едно съм някой познат, че няма работа криза е.Незнам аз ако мога да си намеря работа ще го направя, но немога,на нея за това и се плаща.Взе ми парите и дотам.

и при мен е същото,на 22 години съм с 5 години трудов стаж и не съм доволна от Мираж. Попълних набързо едни документи, \"ще Ви се обадим\" ,10 лв. и това беше...

вишистка съм имам много специалности и за една година вашите служители не намериха подходяща длъжност.Нямам връзки може би това е проблема .Не си вършат задълженията в никакъв случай и не съм единствена.Упражнява ли се контрол въобще. МОЛЯ НАЗНАЧЕТЕ ХОРА КОИТО ДА РАБОТЯТ ИСТИНСКИ.

Моите разсъждения в по долния пост са догадки и мисли .

След два проведени разговора с техен представител – на които първия (след датата на първия ми пост ) разговор ми предложиха работа на заплата 440 лв при положение че моето изискване е 800лв стартова заплата (и има защо) – аз им отказах , втория разговор бе днес , да ме питат защо лъжа и унижавам фирмата.
В долния пост мисля че никъде не съм излъгал - това че съм казал че се чувствам измамен не означава че казвам ”аз съм измамен” – твърдя че не съм измамен.
Разговора продължи 5.21 мин в спорове кой бил прав и кой крив , и в крайна сметка и двете страни се отказаха един от друг и 10-то лв няма да ми бъдат върнати – защото вече са ми направили профил . Няма да издребняваме за 10 лв сега :)

И пак да повторя - Искам да се извиня публично – ако съм поставил под съмнение коректността на фирма Мираж Консулт .

И аз се чуствам измамен от тях . дадох им 10 лв за уж проф.CV -
нито един път не ми се обадиха , аз няколко пъти - след проведените разговори останах с впечатение че въобще не съм въведен в тяхната база данни . Тази на телефона се държи арогантно абе нямам думи .

Ако някой от тях чете аз съм Р.Бекяров от Стара Загора - могат да ми се обадят( ако все пак съм в тяхната база данни) за да търсят отговорност за думите ми.

Много яко ме прецака тая от офиса Търговище,не се доверявайте,само ми взе парите и ме нареди на кофти място,а после разбрах тя с тая фирма си работела отдавна и им праща постоянно хора да работят по 10 часа 6 дена в седмицата,а ми обеща 5 дневена работна седмица при осем часа

Аз също се регистрирах в Бургас.Обясниха ми за този психопрофил , който бил "много важен за работодателя",но не бил задължителен и аз не им дадох 10 лева.Съответно оттогава ни вест ни кост.Също ме предупредиха , че само ще ми прозвънят ,а аз трябва да ги набера- т.нар. еврейски есемес.Милите телефонните сметки не могат да си платят , а искат да ги приемаме на сериозно.