Джела-Н.Д. ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Джела-Н.Д. ЕООД

Това е фирмата в която никой не бива да започва работа, ако уважава себе си!
Собственика Николай Димитров се мисли за единственият човек на земята, а всички други не са абсолютно нищо. За времето което бях там, аз и всички останали служители, бяхме обиждани с грозни епитети, обвинявани и унижавани от него. Започваш работа при едини условия, а всъщност са коренно различни. Ако си в счетоводството, задължително ще влизаш и в производство. Ако си шофьор отново ще работиш и в производство. Осигуровки не се заплащат, в краен случай на половин работен ден. Ако посмееш да ядеш нещо от продукцията, ти се казва, че нямаш никакво право ако не го заплатиш. Обещава ти една заплата, а ти дава много по малко! Заплатата за първите 15 дни се задържа при него и при напускане не я дава. Изгаряш. Епитетите които използва срещу служителите са меко казано ценични. Изобщо ако мисли някой там да започне работа, по добре да бяга надалеч, докато е време и ако не иска да бъде прецакан и унижаван.

Никакво уважение!
Нападки от страна на шефа - Николай Димитров!
Безпочвени обвинения с цел потъпкване!
Заплата колкото да ви платиш разходите!
Работиш няколко позиции, защото няма хора.
Убижда с различни епитети!
Изобщо ако държи човек на себе си, не трябва да се подлага на такова унижение. Пълна пародия на фирма и комплексиран шеф, който се е взел на сериозно. За него всички хора са утрепки! Редовната му приказка е- " Кой сти в този град, ти си никой!

От скоро съм във фирмата и съм доволна от загрижеността на шефа към работниците. Добър човек, уважава работниците, никога не отказва ако някой го помоли нещо. Работата не е трудна, дори приятна. По повод старите работници, обясняват естеството на работа, предразполагат те. Самият факт, че са от много години там, става ясно, че работодателят е точен. Нормално е да правят забележки при недобре свършена работа. За мен фирмата е супер

Заплащането и условията са много зле. Николай Димитров има самочувствието на голямата работа, но в същото време едвам едвам плаща на служителите мизерни пари и осигуровки на половин работен ден. А се работи дори повече от 8 часа. Общо взето продавач на миши кожи. Остават да работят само некадърен персонал, което се отразява и на крайното качество на свършеното - разбирайте го както искате. Аз не бих ял нещо произведено там към момента.

Половината от първата заплата не се получава когато трябва, а при напускане. Сами помислете при различните отношения между работник – работодател дали се получава и не. Започвате работа при едни задължения, а в процеса на работа се занимавате с няколко пъти повече. Заплатите се изплащат на 2-3-4 части уж по някакъв график, но като цяло са редовни. Уважение в посока работодател работник няма, вместо него често има подигравателно и арогантно отношение. Развитие и перспектива няма. Колегите като цяло са коректни хора. Хората с добри професионални възможности търсят друга месторабота, а останала част не си вършат добре работата и първите са „виновни” за пропуските на вторите. Голяма част от персонала работи по трудов договор с непълно работно време с ниска осигуровка. Дали тази половина осигуровка ще ви даде някакъв шанс в банката при опит за теглене на кредит. Има някакво забавяне в получаването на болнични от НАП, разбрах, че това се дължи на забавени осигуровки от страна на работодателя. Има несъответствие на между длъжност по трудов договор и реално изпълняваната. Отпуската е половина.

Аз работих мн дълго време в тази фирма.Напуснах ,защото заминах при мажа си в чужбина.Отношението на собствениците е мн добро-уважават те,когато имаш нижда ти помагат и те разбират.Защо всички не са като тях нз но...Това че има неудовлетворени хора-винаги ще е така.
Фирма Джела-желая ви мн успех

Здравейте.
Относно коментара на Елена, мога само да кажа, че горката едно изречение не може да свърже правилно, да не говорим за смисъл.
Фирмата е страхотна, аз работих там 5 години и напуснах по семейни причини, но искам да кажа че е нормално хора, които са работили с години и са спечелили доверие у колектива и работодателя да има по-тежка дума от новоназначените. Така стават нещата Еленче, за да се утвърдиш и за да спечелиш доверие, се иска много време и къртовски труд.
Освен това управителя на фирмата е страхотен човек и има глава на раменете сам да пеценя, така че на кого вярва и на кого не си е лично негова работа.
Фирмата е серизна и пожелавам успех и все напред и наготе!
Успех !

За краткото време което бях във фирма Джела никак не останах доволна от начина по които ме злепоставиха пред шефа някои от колегите с лажи. И не е справедливо да не те изслушат от другата страна и да вярват само на едни хора които като не те харесат искат само да те натупят с лажи и много ясно шефа на тях ще повярва които работят от повече време там а не на тебе дори и те да лажат

Много добра фирма .запознат съм с нея от продуктите ти ,които са невероятни.Такива трябва да бъдат производителите в БГ