Auto NESI /img/frontend/nomap.png"

Собственикът на фирмата е нагъл с клиентите и с автомобилите, които предлага. Цените са нереално завишени, километрите са нереално /нагло/ върнати. Не си купувайте автомобили от там - ниско качество, големи ядове, високи цени, лошо отношение /нагъл собственик, служителите са ок/.

Аз съм много доболен от фирмата заплащането е точно и навреме дори да имам някакъв финансов проблем ми се дава предварително работното време се спазва ,а и си имам два почивни дни.Въобще няма такова нещо,за несигурността която пише ГОШО.Почивката си е почивка,както и самата работа не е натоварваща и да се работи без пари така,че СОРИ мои човек само се опитваш да опетниш името на фирмата за това което казвам можете да бъдете сигурни,няма лъжа,няма измама!

Съжалявам,Господине,не ви познавам,а още повече познавате фирмата в която твърдите,че сте работили тоест Аuto Nesi,тъй като в тази фирма назначавам аз и въобще тя не е имала такова лице както вие твърдите.Пъвро се научете да пишете правилно за да могат да ви вземат на работа някъде.Работниците във фирмата са от скоро до преди това цялата работа я е вършил собственика така,че много съжалям за непросветеността ви само сте чули ама недочули.

Заплащане от време на време
Уважение никакво
За привилегий да не говорим. Согурността на фирмата е такава , че може на следващия ден да останеш без работа. Свободно време няма ако може да миеш и чистш коли и вечер докато спиш. Рзвитие на фирмата ако излъжи некой клиент да купи трошките му гушка си кинти и са прави на велик. Намира се бул. Европа след Орион. Колеги само глупаци да му работят без пари и офисна мадама хитрушата ми тя. Среда нема никаква то и начало нема.
А най- много лъже клиенти продава им боклуци с върнати километражи и са мисли на много умен фъстъка му с фъстък